Şimdi Ara

Çok amaçlı savaş helikopteri Atak-II, IDEF 21'de görücüye çıktı: İlk uçuş 2023'te (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"motoru yerli değil."

• Ukrayna batı bloğunda zaten ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt

Motor mühendisliğinin tamamı Sovyetler Birliğine dayanıyor. Hatta Motor Sich Sovyetler Birliği Aero Engine M. in devamı. Hiçbir otoritede İngiliz, ABD, İtalyan, Fransız, Japon, Kore menşeili motorlar dururken gidip Ukrayna menşeili bir motor kullanmaz.

• Sırf 2023 için yaşıyorum.

• Erdoğan iyi ki varsın!...

• Oooo 2023 :)))

• 2023 ne mübarek bir yıl. Hem seçimde değişim gelecek hem her şeyimiz olacak

• Kilosu kaç para bu helikopterin?

• İnsanlığa yararali olacak tek aksiyonları yok.Ancak insan hayvan bilimum yasyan canlıların hayatlarını sonlandıracak sektörler kaldığı için onlarada vurgun pesindeler.En basitinden pandemiyi, çinin duran uretiminin yerini tr alacak paraya para demeyecekll olarak algılayıp 2 yıldır ülkedeki normal ve altindaki vatandaşları derin bir fakirliğe sürükleyip,aradan komisyon alamayacaklar diye uzun süre asi getirmeyen uygun tekliflere de istemeyiz diyen bir kokuşmuş,insan ,hayvan canlı hayatını hiçe sayan,günümüzde süren orman yangınında ölen hayvanları "BEYAZ ET"olarak niteleyen,Kafa kol ayak kesen,taliban ile aramizda anlayış farkı yok diyen bir zihin yapısınin ,onlar olmasa yüz katı fazla gelişeceği tüm sektörlerin sadece biri için bu kadar güzelleme yapmanız aynı ahlaksizliga sahip olduğunuzun göstergesidir.

• savunma sanayi iyi falan diyoruz ama 2kg şeftaliye 32tl para verdim. millet aç ama atak 2 miz var deyip mi gezecez ? nasıl olacak bu iş ?

• Şöyle olacak devlet üzerine düşeni yapıyor savunma sanayisini geliştiriyor birileri gelip size çökmesin diye .sizde yani insanlar ,vatandaşlar, özel sektör de çok çalışıp ekonomiyi ve çalışma hayatını geliştireceksiniz böylelikle herkes rahat yaşayacak.

• Son gelen 2023 haberi uzay ajansı başkanı açıklama yaptı; 2023 sonu ay dayız:))😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32tl migrostan aldın galiba :)

• WB kullanıcısına yanıt

90lardan basliyor hikayesi. Kizakli mi tekerlekli mi olsun tantanasi bile yillar suruyor. Cok uzun bir pdf var internette okuyun zaten cildirrsiniz, konu tamamen burokratik. Sac bas yolduruyor.

En son italyan kesif helikopterini alip evirip cevirip canavar yapti bizimkiler helal olsun. Ya zaten firsat verilse hersey yapilacak lafimiz yok, gemisinden fuzesine kadar.. Mucizeler yaratiyorlar, gurur duyuyoruz.

Ama prototipini yaptigi tanki Koc'a urettirmeyip askeri Suriye collerinde tenekelerin icinde oldurturseniz, sonra cikip secimde yolcu ucagi goklerde diye afis yapar her halti 2023 diye pazarlamaya kalkarsaniz yemezler hemserim.. Bu muameleyi hak ediyor tepedekiler kusura bakmayin. Biz de olsun istiyoruz, cok da guzel yapiyoruz, en iyisini yapiyoruz ama var olana takoz koyan da bir kafa var.

Bkz Hurkus soyle super boyle muthis harika vs.. Ee bu ne o zaman?

Çok amaçlı savaş helikopteri Atak-II, IDEF 21'de görücüye çıktı: İlk uçuş 2023'te
    Çok amaçlı savaş helikopteri Atak-II, IDEF 21'de görücüye çıktı: İlk uçuş 2023'tedefenceturk
    Türkiye’nin Pakistan’dan alacağı Super Mushshak eğitim uçağı görüntülendi
    https://www.defenceturk.net/turkiyenin-pakistandan-alacagi-super-mushshak-egitim-ucagi-goruntulendi

• hala bunlara inananlar var, bu ülkede ne kadar dolandırıcı olsa azdır bu kadar cahile Çok amaçlı savaş helikopteri Atak-II, IDEF 21'de görücüye çıktı: İlk uçuş 2023'te 

• kardeşim biz peynir alamıyoruz . çocukluğumda herkesin evinde olan kelle peyniri 70 tl olmuş sen atak matak diye tatava yapıyorsun bana ne ataktan? parası benim cebime mi girecek ? bana helikopter mi lazım ?

• İlk uçuş yine 2023 .. bu tarihte bununla ülkeyi terk ederler inşallah

• Çok amaçlı savaş helikopteri Atak-II, IDEF 21'de görücüye çıktı: İlk uçuş 2023'te
  • Çok amaçlı savaş helikopteri Atak-II, IDEF 21'de görücüye çıktı: İlk uçuş 2023'te

kendi çekimim.

• wolwes kullanıcısına yanıt
    Kim size motor teknolojisi verirse ve ihracat yasağı koymaz ise ondan alırsınız. Diğerleri güçlenmemizi istemiyor, kendi satışlarını kesmemizi istemiyor. Üstelik bölgede güçlü olup istediğimizide istemiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.