Şimdi Ara

Çok ACİLLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar ve hayırlı pazarlar.
    Ben 400-450 TL arası Android işletim sistemi olan telefon almayı düşünüyorum.Şuan Samsung Galaxy y S5360 buldum.Hepsiburada.com da ve daha birkaç sitede fiyatı aşağı yukarı 420-430 arası.
    Bu telefonu bana tavsiye edermisiniz yoksa bu fiyatlara yakın Android işletim sistemli başka bir telefon mu önerirsiniz?
    Yarın telefonu alacağım için biraz acele ediyorum, acil öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler..

• Bence gio al biraz daha pahalı. Galaxy y nin ekranı iyi değil.
  • Limitin az daha çıkarsa ve hala aynı fiyatta ise dün teknosa da gio 464 liradan satılıyordu. O kadar ucuza teknosa kolay kolay satmaz. mağazaya özel miydi yoksa düne özel miydi biemiyorum. Gördüğüm yer tepe natilus teknosa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Limitin az daha çıkarsa ve hala aynı fiyatta ise dün teknosa da gio 464 liradan satılıyordu. O kadar ucuza teknosa kolay kolay satmaz. mağazaya özel miydi yoksa düne özel miydi biemiyorum. Gördüğüm yer tepe natilus teknosa...

Öneriniz için teşekkürler fakat baktım ve fiyatı artmış. Bu sebeble şuan için en mantıklı (kendimce) bu telefon görünüyor.Yine de öneriniz ve bilgi için çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lewis Hamilton

Bence gio al biraz daha pahalı. Galaxy y nin ekranı iyi değil.

Evet doğru söylüyorsunuz gio ile kıyaslandığında ekran açısından kötü fakat ben inceledim benim işimi görecek, benim açımdan bir sorun yaratacak bi kötülüğe sahip değil. Yani bana yeter :)
  • Öneriler için teşekkürler.. Bu gün itibarı ile Samsung Galaxy y S5360 almış bulunuyorum.Kısmetse bir-iki gün içinde elimde olacak.
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.