Şimdi Ara

Çok Acil Orjinal Windows 8 64 Bit Lazım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
10.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Öbürsü bana göre daha zahmetli, tek tek sürücüleri bulacak ve indirip yükleyeceksin
  • mustafa2 kullanıcısına yanıt
    PM gonderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: amstel42

PM gonderdim

Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar Windows 8 single 64 bit türkçe sürümünü bizim komşu casper bilgisayar almış ona vermişler NEDEN BAZI ARKADAŞLAR PAYLAŞMAKTAN ÖTE SADECE BENCİLLİK YAPIYORLAR ben komşudan cdyi alınca eğer gerçekten format cdsi ise paylaşıma sunucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetosm

Evet Arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra bu olayı çözdük. Ve her zaman olduğu gibi ilklere imza attık.

Değerli bir arkadaşımın bana linklerini verdiği iso ile sorunum çözüldü Ama çok dikkat edilmesi gereken kurulum yaparken bilgisayarı nete bağlamak Çünkü ben heyecanımdan farkına varmadan nete bağlamamışım pc'mi giriyorum keyimi bir türlü kabul etmiyor. Bir kaç defa da kurup kaldırıp tekrar kurdum olmadı microsofttan destek alayım dedim uzakmasaüstü programımı kurayım dedim ve o zaman farkına vardım ki bilgisayarım nete bağlı değil. Bağladım ve anında windows etkinleştirildi mesajı geldi. Acayip sevindim.

Emeği geçen arkadaşlardan ALLAH razı olsun.

linki bana da pm atabilir misiniz aynı sorundan bende de var

• anlamadığım şey şu , satın alınan yerde key numarasını vermiyorlarmı ya da laptopun arka kapağında yazmıyormu noldu bu piyasaya böyle,
  • Her Türlü Windows, Office, Antivirus Orjinal Keyler Mevcut.. Isteyen cheapcodes@mail2tor.com
    Mail atabilir..
  • benim anlamadığım dh ya ne oldu böyle...eskiden korsan paylaşımları siliyorlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.