Şimdi Ara

Çok açık giyinen kızla evlenir miydiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
5.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türbanlı kızları da hiç sevmem, zaten konu onlar değil neyse. Çok açık giyinen kızlar konumuz. Şöyle bir bakmıyorum desem yalan olur ama, böyle bir kızla evlenmek istemezdim. Bakın bir kız seksi olabilir, ama neden bunu herkese göstermek? Bazen öyle kızlarla tanışıyorum görüyorum, çok provokatif giyiniyorlar, sonra da evlilik hayalleri falan kuruyorlar. Kim evlenir ki böyle kızla? Gerçekten seven biri böyle bir kızla yapamaz. Diyorlar karakter vs. bilmem ne önemli. Böyle kızların karakterlerinde de bir sakatlık vardır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 19 Ocak 2019; 2:50:2 >

• Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Shepherd. demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Bülent Onaran

giyimine karışmam. nasıl güzel göründüğünü düşünüyorsa öyle giyinsin. ki kızlar genellikle diğer kızları kıskandırmak için güzel giyinirler.

Sizin gibi erkeklere çok şaşırıyorum bilhassa yaz aylarında yatarken giyindiği elbiseyle dışarıya çıkan karınıza veya kız arkadaşınıza aç kurtlar gibi bakan ve adeta gözleriyle yiyen erkeklerden nasıl oluyorda rahatsız olmuyor ve kıskanmıyorsunuz ?
    Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Kütahyalı 77 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

quote:

giyimine karışmam. nasıl güzel göründüğünü düşünüyorsa öyle giyinsin. ki kızlar genellikle diğer kızları kıskandırmak için güzel giyinirler.

Sizin gibi erkeklere çok şaşırıyorum bilhassa yaz aylarında yatarken giyindiği elbiseyle dışarıya çıkan karınıza veya kız arkadaşınıza aç kurtlar gibi bakan ve adeta gözleriyle yiyen erkeklerden nasıl oluyorda rahatsız olmuyor ve kıskanmıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    sorunu eşimde mi aramalıyım yoksa aç kurtlar gibi bakanlarda mı? bu ülkenin bir kısmı geri kalmış diye cahil diye abazan diye kendimizden taviz mi vermeliyiz? isteyen istediğini giyer ve buna kimse karışamaz. eğer böyle bir derdiniz varsa istediğiniz şekilde giyinen biriyle birlikte olun. istemediğiniz şekilde giyinen biriyle birlikte olup giydiği kıyafete karışmaktan daha mantıklı olur sizin için.
  • giyimine karışmam. nasıl güzel göründüğünü düşünüyorsa öyle giyinsin. ki kızlar genellikle diğer kızları kıskandırmak için güzel giyinirler.
  • Evlenmeyi düşünmüyorum.Ama evlenecek olsam, muhtemelen başı kapalı ya da çok açık biriyle evlenmezdim.
  • ben evlenmem, evlenene saygi duyarim. ama bir kizi acik haliyle kabul edip sonra da degistirmeye calisan erkek de net asagiliktir, low'dur.
  • çok açık giyinen kızlar genelde zaten bilinçli veya bilinçsiz evliliği düşünmuyorlar

evlenmeyi düşündüklerinde normal ölçülere geçerler genelde

evli olduğu halde hala aşırı açıklardan bahsediyorsanız onlarda riskli zatnen
  • Çok açık giyinen kızla evlenir miydiniz?
  • çok açık giyinen kız = güzel

güzel kız bana bakar mı hayır

çirkinim ben çirkin DOSTLAR(kim benimle dost olur ki ) ÇİRKİNİM BEN
  • Önemli olan manevi değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K-

çok açık giyinen kız = güzel

güzel kız bana bakar mı hayır

çirkinim ben çirkin DOSTLAR(kim benimle dost olur ki ) ÇİRKİNİM BEN
    Algıda seçicilik mi bilmiyorum ama birkaç farklı konuda mesajlarına denk geldim. Normalde isimlere pek dikkat etmem, dikkat etsem de unutuyorum zaten. Ama seninki özellikle dikkatimi çekti. Tipin ne kadar kötü olabilir ki çirkinim diyorsun sürekli?
  • Rio_34 kullanıcısına yanıt
    ne kadar mı kötü? erkek kız fark etmiyor herkes dışlıyor beni iğreniyorlar benden hiç arkadaşım yok iğrencim iğrenç ne kadar mı kötü????????????????????????????????? bir tane akademisyen yardımcısı (dindar birisi çok iyi niyetli birisi) o bile sınıfta konuşurken 5-6 saniye yüzüme bakmıştı kesin iğrenmiştir
  • Evleneceğiniz kızın arkadaşlığı ve huyu iyi olması lazım. Sizin her fırsatta arkanızda olması lazım. ve olan biten herşeyi annesine anlatan birisi olmamalı.
  • Hayatinda babasi disinda erkek hayvan gören kizla evlenmem.
  • Kardeşim bu tip takıntılardan vazgeçmek gerekiyor, sürekli bu tip konular açılıyor. Bakire olmayan kız,açık giyinen kız vs. Evlilik o kadar da basit birşey değil. Özellikle aşk sevmek ve sevilmek.Hayatta olmaz dediğiniz kızlara aşık olabiliyorsunuz.O yüzden bu tip şeylere takılmayın. Bu demek değildir ki sağa sola vurduran, reklam olmuş kızlarla evlenin .Tabiki de en mantıklısı olan bakire,temiz bir kız bulmak ama Demek istediğim kendinize kesin çizgiler sınırlar koymayın bu konuda yoksa sonunda aslında kafa olarak uyuşmadığınız biriyle bir ömür geçirmek zorunda kalırsınız.
  • T-E-K- kullanıcısına yanıt
    Sen hakediyorsun zaten, yav şu zata acımayın aktrollük yapan zavallı liselinin teki, hayatta bir bok görmüş sanki bir de akp yi savunuyor. Her önünüze geleni yüceltmeyin.
  • Neden olmasın

Çok açık giyinen kızla evlenir miydiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 20 Ocak 2019; 21:32:30 >
  • Açık giyinen kendini daha fazla çevreye beğendirme düşüncesindedir ve evlilik için tehlikelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Some guy

Türbanlı kızları da hiç sevmem, zaten konu onlar değil neyse. Çok açık giyinen kızlar konumuz. Şöyle bir bakmıyorum desem yalan olur ama, böyle bir kızla evlenmek istemezdim. Bakın bir kız seksi olabilir, ama neden bunu herkese göstermek? Bazen öyle kızlarla tanışıyorum görüyorum, çok provokatif giyiniyorlar, sonra da evlilik hayalleri falan kuruyorlar. Kim evlenir ki böyle kızla? Gerçekten seven biri böyle bir kızla yapamaz. Diyorlar karakter vs. bilmem ne önemli. Böyle kızların karakterlerinde de bir sakatlık vardır zaten.

Kız dediğin namustur orasını burasını gösteren kızdan hayır gelmez böyle bir kızla evlenirseniz ilerde sorun yaşarsınız türbanlı kızlarla evlenmek zorunda değilsiniz kendini bilen kocasını taşıyabilecek ahlaklı bir sürü türbanlı olmayan kızlar o zaman onlarla evlenin derim

• quote:

• hayır evlenmem
  • Favori bikinimi giyindirip adana plajina yollarim bile
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.