Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çok açık giyinen kızla evlenir miydiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
45
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çok açık giyinen kızla evlenir miydiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

Ne alaka ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    açık gıyınme mı kaldı akadaslar en kotu plajda bıkınıyle gezıyorlar zaten... Bunlar bsıt seyler bunlara takılıyorsanız kızlar sızı dolandırrır bıde ustune cocuk yapıp omur boyuda nafaka odersınız
    |
    |
    Bülent Onaran

quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

quote:

Orijinalden alıntı: Bülent Onaran

giyimine karışmam. nasıl güzel göründüğünü düşünüyorsa öyle giyinsin. ki kızlar genellikle diğer kızları kıskandırmak için güzel giyinirler.

Sizin gibi erkeklere çok şaşırıyorum bilhassa yaz aylarında yatarken giyindiği elbiseyle dışarıya çıkan karınıza veya kız arkadaşınıza aç kurtlar gibi bakan ve adeta gözleriyle yiyen erkeklerden nasıl oluyorda rahatsız olmuyor ve kıskanmıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    sorunu eşimde mi aramalıyım yoksa aç kurtlar gibi bakanlarda mı? bu ülkenin bir kısmı geri kalmış diye cahil diye abazan diye kendimizden taviz mi vermeliyiz? isteyen istediğini giyer ve buna kimse karışamaz. eğer böyle bir derdiniz varsa istediğiniz şekilde giyinen biriyle birlikte olun. istemediğiniz şekilde giyinen biriyle birlikte olup giydiği kıyafete karışmaktan daha mantıklı olur sizin için.
    |
    |

• Çavuş
    46 Mesaj
    Her şeyin bir ölçüsü vardır.

Kısa,açık ve dar giyimi özellikle seçerek bedenini belli edip ben burdayım diyen bir kızla ben evlenmezdim asla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Bülent Onaran

giyimine karışmam. nasıl güzel göründüğünü düşünüyorsa öyle giyinsin. ki kızlar genellikle diğer kızları kıskandırmak için güzel giyinirler.

Sizin gibi erkeklere çok şaşırıyorum bilhassa yaz aylarında yatarken giyindiği elbiseyle dışarıya çıkan karınıza veya kız arkadaşınıza aç kurtlar gibi bakan ve adeta gözleriyle yiyen erkeklerden nasıl oluyorda rahatsız olmuyor ve kıskanmıyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    Bu durumda eylemi yapanlardan utanacağına, adama nasıl kıskanmıyorsunuz demen beni aldı bitirdi..

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018

• Yüzbaşı
    543 Mesaj
    [23 Ağustos 2019 23:41:18 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Sacmaladin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bülent Onaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj
    [23 Ağustos 2019 23:41:18 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Cinsiyetiniz nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    158 Mesaj
    Yok çarşaflı istiyorum inşallah ya da uzun feraceli türbanlı hiç istemiyorum modern türbanlılar bikinililerden daha tehlikeli sexual obje olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wardsg1 -- 21 Ocak 2019; 5:2:14 >

|
    |
    MADDE 1: Türkiye devleti bir cumhuriyettir.MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır. MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yarbay
    6695 Mesaj
    kapıma koymam..

::Yallah::
    |
    |

SONY XPLOD
  • Binbaşı
    1337 Mesaj

Yuzunu bilmiyom da karakterin bozuk be trol

|
    |
    T-E-K- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunun ne sakıncası olacak.

Nerede pislik var kapalılardan çıkıyor. Haberleri aç izle. Daha dün 60 yaşında evli dayı 40 yaşında evli hatunla yasak aşk yaşıyor ve çekip vuruyor.

Ben şahsen kapalı birini asla almam. Kapanmakla müslüman olunmuyor. Onuda geçtim müslüman olsa ne yazar olmasa ne yazar oda umurumda değil. Kimseenin kıçına bakmaya meraklı değil. Kapalı kadın isteyenlerin çoğu iç dünyasında sapık. Kimse kusura bakmasın .

Önemli olan aldatmayacak yalan söylemeyen seven kadın bulmak.

|
    |
    Yılan Serdar

İnşAllah kapalı biriyle evlenicem
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

Neden olmasın

ula n var ya ergen adamın ne yaprtım be
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Bu durumda eylemi yapanlardan utanacağına, adama nasıl kıskanmıyorsunuz demen beni aldı bitirdi..

Kardeş ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz erkek dediğin dişisini kıskanmalıdır diyorum çünkü kadın Türk kültürüne ve dinimiz İslam'a göre namustur kadın dediğin giyimine ve oturup kalkmasına dikkat etmelidir

Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
  • Binbaşı
    1844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wardsg1

Lan şöyle medeni olucam diye mal mal advicelar verip beni yatagımda cıldırtmayın aq medeni olmakmış erkeklerin fizyolojisinde fıtratında var bu gören zannedicek amerikada Avrupada kadınların tacize ve tecavüze ugrama oranı düşük

https://youtu.be/JtzcaO01DRo attıgım su videıyu izle medeni diye gördügün adamlar bile yapcak bişey yok diyor

Kardeş ingilizcem iyi olduğu için paylaşımınızı izledim ve adamı haklı buldum çünkü Allah birleşme, evlilik ve neslin çoğalması için erkekleri kadınlara meyilli yaratmıştır herhalde buna kimsenin itirazı yoktur

|
    |

• Binbaşı
    1844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wardsg1

Yok çarşaflı istiyorum inşallah ya da uzun feraceli türbanlı hiç istemiyorum modern türbanlılar bikinililerden daha tehlikeli sexual obje olarak

Kardeş niye genelleme yapıyorsunuz ? Bence bir kadın ne ailesinin nede eşinin baskısıyla örtünmemelidir örtünme sadece Allah'ın bir emri olduğu için olmalıdır yani bir kadın bu bilinçle örtünmelidir

|
    |
  • Binbaşı
    1705 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Kardeş ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz erkek dediğin dişisini kıskanmalıdır diyorum çünkü kadın Türk kültürüne ve dinimiz İslam'a göre namustur kadın dediğin giyimine ve oturup kalkmasına dikkat etmelidir

Alıntıları Göster
    Senin namus tanımın bozuk. Mesela ben Danimarka'dayım ve burada kız arkadaşımın etek giymesinden rahatsızlık duymam. Ancak Türkiye'de asla izin vermem, çünkü abazanlar ve senin gibi namusu böyle tanımlayan namusluyum ayağına milletin karısına kızına yollu olarak bakan, köylü kurnazı dedikoducular var. Namus tanımını gözden geçirmen dileğiyle. Dünya sadece Türklerden ve müslümanlardan oluşmuyor, dünya görüşün de namus görüşün gibi sığ olmasın.
    |
    |

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018

• Yüzbaşı
    898 Mesaj
    Açık giydirmem çünkü tepecikli gibiler var, bilin bakalım yeni nicki ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Blogio
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.