Şimdi Ara

COH EASTERN FRONT + EKLEMELER (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
16.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    evet kurdum
  • bende de aynı sorun oldu herşey, dediğiniz gibi kurmama rağmen press any key den sonra oyundan atıyor ne yapmalıyım? teşekkürler
  • verdigin patch linklerinin hepsi kırık kardeş başka link verebilirmisin???digerlerinde sorun yok patchler kırık
  • henrik182 H kullanıcısına yanıt
    http://www.patches-scrolls.com/company_of_heroes.php

Buradan indirebilirsiniz patchleri.

Oyunda bazıları sorun yaşamış, eastern front'un 1 önceki sürümünü kurun adımları eksiksiz yaparak.
  • çok teşekkür sagolun
  • oyuna girdim skirmish dedim ülke seçiyorum rus bayragıyla ostheerin yanında kilit var , o yüzdende rus yada ostheer olamıyorum oyunda sorunda yok ??
  • Oyunda ülkeleri seçtikten sonra Start'a basıyorum. Ardından yükleniyor. Press Any Key butonuna basınca yaklaşık 15 saniye bekletiyor ve Oyun durduruldu hatası alıyorum
  • Sorunuma çözüm buldum. Öncelikle oyundan atmayı çözmek için Combiner mod ve Nhc Mod yükledim. Ardından Combiner mod'dan oyuna girdim. Oyun yüklendi. Press Any Key yaptım ve girdim. Fakat bu sefer şöyle bir sıkıntı ile karşılaştım. Askerlerin hepsinde resimde olduğu gibi missing rgm yazıyordu.

COH EASTERN FRONT + EKLEMELER

Onu da şöyle çözdüm : C:\Program Files (x86)\THQ\Company of Heroes\Eastern_Front içinde bulunan tüm dosyaları C:\Program Files (x86)\THQ\Company of Heroes\Combiner klasörüne kopyaladım. Hiç bir sıkıntı kalmadı

• bende oyundan atiyor en son surum nhc ve ef atarsaniz veya calisan bir surumu sevinirim (nhc çalışıyor ef sorunlu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler, Combiner Mod oynarken NHC Mod'daki çoğu unit mesela Tiger Ace tanklar yok..nedendir yada nasıl düzeltilir
  • Survival kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı güncelledim.
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Bende tov versiyonuna kadar yüklü. Steamden orjinal aldım. Sürüm 2.700 gibi bi sey. Şimdi ben bu modu kurabilir miyim? Kurarsam online oynarken sıkıntı çıkarır mı?

• Blackkan kullanıcısına yanıt
    Sürüm numarası uyuyorsa sıkıntı çıkmaz. Mod kendine başka bir kısayol oluşturuyor, modlu oynayacaksan oradan girersin
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler

• Selam ilk Ef 1.7.0.10 yükledim sonra nhcmod 2700c en sonda combiner 1710c yükledim oyunu açtığımda resimdeki yerde takılıyorum crack veya unlock key istiyor nasıl geçerim bu ekranı yardımlarınız ricadır. COH EASTERN FRONT + EKLEMELER
  • Oyun korsansa sıkıntı ne tam olarak bilemem ama orijinalse böyle bir şey çıkmaması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F3BCAC9BE

Sorunuma çözüm buldum. Öncelikle oyundan atmayı çözmek için Combiner mod ve Nhc Mod yükledim. Ardından Combiner mod'dan oyuna girdim. Oyun yüklendi. Press Any Key yaptım ve girdim. Fakat bu sefer şöyle bir sıkıntı ile karşılaştım. Askerlerin hepsinde resimde olduğu gibi missing rgm yazıyordu.

COH EASTERN FRONT + EKLEMELER

Onu da şöyle çözdüm : C:\Program Files (x86)\THQ\Company of Heroes\Eastern_Front içinde bulunan tüm dosyaları C:\Program Files (x86)\THQ\Company of Heroes\Combiner klasörüne kopyaladım. Hiç bir sıkıntı kalmadı

teşekkürler kardeşim çok işime yaradı.sorun düzeldi.

• aşağıdakini yükle crack sorunu olmadan oynarsın.opposing fronts dahil hepsi var. v2,700.bütün campingler açık.kasma sorunu yok.combiner mod dahil kasmadan çalışıyor.yalnız oyundayken atıyor. crash report hatası veriyor.sistemim zayıf ondanmıdır bilmem.çünkü diğer coh tov dada yapabiliyordu sanırım.

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=305633.0
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.