Şimdi Ara

COH EASTERN FRONT + EKLEMELER (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
16.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilal98

simdi benim kisi 2.500 patch da sorun yaşarmıyım çok da seviyorum bu oynu inşallah sorun çıkmaz

http://cohpatch.relic.com/

2.602 kurman lazım. Yazdım konuya zaten.

• bendeki 2.500.0 patch herşeyi denedim ama çalışmıyor 2.600.2 patch nerden bulubilirim bilen varsa link verebilirmi ???
  • konuyla pek ilgisi yok ama ilk videoda arka planda çalan müziğin adı nedir?çok güzelmiş adını bilmediğim için bulamıyorum.şimdiden teşekkürler.bu arada coh un yeni oyunları yapılır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolaşık

konuyla pek ilgisi yok ama ilk videoda arka planda çalan müziğin adı nedir?çok güzelmiş adını bilmediğim için bulamıyorum.şimdiden teşekkürler.bu arada coh un yeni oyunları yapılır umarım

Şarkı Adı: "Polyushko Pole"

http://www.youtube.com/watch?v=LgOYyXXlRZc

Gerçekten kaliteli bir oyun, yenisi çıkar mı bilmem ama bu modlar yenilik getiriyor oldukça

quote:

bendeki 2.500.0 patch herşeyi denedim ama çalışmıyor 2.600.2 patch nerden bulubilirim bilen varsa link verebilirmi ???

Bir önceki mesajda linki verdim zaten. Google'da küçük bir aramayla da bulunabilir. Biraz daha dikkat lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Orijinalden alıntı: dolaşık

konuyla pek ilgisi yok ama ilk videoda arka planda çalan müziğin adı nedir?çok güzelmiş adını bilmediğim için bulamıyorum.şimdiden teşekkürler.bu arada coh un yeni oyunları yapılır umarım

Şarkı Adı: "Polyushko Pole"

http://www.youtube.com/watch?v=LgOYyXXlRZc

Gerçekten kaliteli bir oyun, yenisi çıkar mı bilmem ama bu modlar yenilik getiriyor oldukça

quote:

bendeki 2.500.0 patch herşeyi denedim ama çalışmıyor 2.600.2 patch nerden bulubilirim bilen varsa link verebilirmi ???

Bir önceki mesajda linki verdim zaten. Google'da küçük bir aramayla da bulunabilir. Biraz daha dikkat lütfen.

forumu alta aldıgım ıcın bıde yenılemedıgım ıcın mesajını gormemısım bıde dedıgın yerdekı patch indirdim açmıyor baska yerden bulduk ındırdık hata verdı delırecem artık hıc bu oyunla bu kadar ugrasmadım

• teşekkürler.relic keşke pasifikte amerikan-japon savaşını konu alan bi strateji yapsa.tadından yenmezdi herhalde.düşünsenize deniz piyadeleriyle japonlara karşı savaştığınız üstelik yemyeşil adalarda geçen bir oyun.ne harika olurdu
  • Güzel konu olmuş yakın zamanda oyunun orjinali edinmeyi düşünüyorum denerim o zaman...
  • pasifik savaşları olursa, zırhlı birim olarak pek birşey kullanamayacağız gibi.
    Sık ormanlık olan adalarda geçti savaş. Ve buralarda tank kullanmak pek kolay olmaz.
    Onun dışında piyade ağırlıklı olur savaşlar.

Bence kuzey afrika savaşları ve ruslarında senaryoya dahil edilmesi, daha mantıklı olur.
  • Kesinlikle haklısın.İşe zırhlılardan bakınca öyle gözüküyor.Relic yapsın da K.Afrika,Rusya neresi olursa olsun.Ama K.Afrika olursa Almanları da yönetebilmeliyiz diye düşünüyorum.Ne de olsa Çöl Tilkisi Rommel oradaydı.Büyük sahrada Alman Panzerleriyle İngilizleri kovalamak güzel olurdu.Pasifiki istememin sebebi yeşilliğe bayılıyorum hele ormanlara.The Pacific'i izleyince etkilendim gerçekten.Adamların benim isteklerime göre oyun yapmayacağı da açık ama tutku işte insan hayal edince olsun istiyor.
  • arkadaşlar bnde oyunu orjinal almak istiyorum fakat orjinal oyunda yüklediğimizde oyunu tüm patchleri yaptıktn sonra cd siz oynayabiliyormuyuz oyunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@vibereli

arkadaşlar bnde oyunu orjinal almak istiyorum fakat orjinal oyunda yüklediğimizde oyunu tüm patchleri yaptıktn sonra cd siz oynayabiliyormuyuz oyunu ?
    Evet oynayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

Evet oynayabiliyorsun.

tşkler cevabınız için bazı forumlarda cd siz oynamak için crack yapacaksın diyorlardı o yüzden sormuştum :)
  • ef'yi kurdum ama oyunda loading kısmındayken oyun attı

edit: problem çözüldü. Grafik ayarlarını ultradan mediuma indirdim. Ama böylede pek zevk alamadım görsel açıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 27 Şubat 2012; 10:38:22 >
  • arkadaslar ben oyunu kurmaya calıstım kuramadım hersey karman corban oldu calısır compony of hereos tales of valar da gıttı lutfen yardım edın kurulumunu bırısı lutfen atabılırmı bıde arkadaslar 2.600.2 patch nerden bulduysanız ve sızde calısıyorsa lutfen atın @espa senın verdıgın relıch bılmem ne acmıyor gercekten su oyunu yuklemek ıstıyorum lutfen bırısı el atsın resımlı kurlum varsa lutfen atın

• quote:

ef'yi kurdum ama oyunda loading kısmındayken oyun attı

edit: problem çözüldü. Grafik ayarlarını ultradan mediuma indirdim. Ama böylede pek zevk alamadım görsel açıdan.

Ben High'de oynuyorum. Ultra'da açmıştım ama oyun sonlarına doğru çok birim çıkınca kasma yaptı bende de

quote:

arkadaslar ben oyunu kurmaya calıstım kuramadım hersey karman corban oldu calısır compony of hereos tales of valar da gıttı lutfen yardım edın kurulumunu bırısı lutfen atabılırmı bıde arkadaslar 2.600.2 patch nerden bulduysanız ve sızde calısıyorsa lutfen atın @espa senın verdıgın relıch bılmem ne acmıyor gercekten su oyunu yuklemek ıstıyorum lutfen bırısı el atsın resımlı kurlum varsa lutfen atın

Tales Of Valor'u kurduysan oyunun 2.500 demektir. 2.602 için önce 2.500-2.501 sonra 2.501-2.502 sonra 2502-2.600; 2.600-2.6001; 2.601-2.602 kuracaksın.
    Linkleri de vereyim ilkokula giden yeğenim bile kurar artık

2.500 den 2.501

2.501 den 2.502

2.502 den 2.600

2.600 den 2.601

2.601 den 2.602

• msgım bulunsun , orginal alıcam bu patchleri otomatik yükler değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

ef'yi kurdum ama oyunda loading kısmındayken oyun attı

Ben High'de oynuyorum. Ultra'da açmıştım ama oyun sonlarına doğru çok birim çıkınca kasma yaptı bende de

quote:

arkadaslar ben oyunu kurmaya calıstım kuramadım hersey karman corban oldu calısır compony of hereos tales of valar da gıttı lutfen yardım edın kurulumunu bırısı lutfen atabılırmı bıde arkadaslar 2.600.2 patch nerden bulduysanız ve sızde calısıyorsa lutfen atın @espa senın verdıgın relıch bılmem ne acmıyor gercekten su oyunu yuklemek ıstıyorum lutfen bırısı el atsın resımlı kurlum varsa lutfen atın

Tales Of Valor'u kurduysan oyunun 2.500 demektir. 2.602 için önce 2.500-2.501 sonra 2.501-2.502 sonra 2502-2.600; 2.600-2.6001; 2.601-2.602 kuracaksın.
    Linkleri de vereyim ilkokula giden yeğenim bile kurar artık

2.500 den 2.501

2.501 den 2.502

2.502 den 2.600

2.600 den 2.601

2.601 den 2.602

saolasın denıcem yav bıde bır sıteden bı sey ındırıdm (onlıne oynamak ıcın sanırım ama onlıne ıcın oldugunu farketmedım 26002 onu ındırdım ) oyuna gırınce hemen onumde 1 34 mb download yazıyor bastım bıtırdı ok a bastım cıktı tekrar gırdım yıne aynı sey vardı cencel dedım sonra falan falan yazılar cıktı contıne dedım baska bı sey cıktı tamam dedım yıne falan falan yazılar cıktı contıne oyle oyle bıtmıyor oyuna gıremedım anasını bu sorunuda el atarsanız sevınırım nedır benım bu oyundan cektıgım

• coh tales of valor gırısınde please insert your company of heroes : tales of valor disc yazmıyomu gırısde contıne diyorum ve could not verify media bole bısey dıyor
  • Bende coh:Tov var (orginal) ancak OPPOSING FRONT yok ,yama çalırşırmı?

ve yamayı yükleyince multiye bir etkisi oluyormu?(yani yama var diye oynayamama durumu vs gibi)
  • quote:

coh tales of valor gırısınde please insert your company of heroes : tales of valor disc yazmıyomu gırısde contıne diyorum ve could not verify media bole bısey dıyor

Seninki orijinal değil o zaman. Oynanabilir hale getirmen gerek buradan anlatamam.

quote:

Orijinalden alıntı: andantecroma

Bende coh:Tov var (orginal) ancak OPPOSING FRONT yok ,yama çalırşırmı?

ve yamayı yükleyince multiye bir etkisi oluyormu?(yani yama var diye oynayamama durumu vs gibi)

Evet en başta belirttim Tales of Valor olması yeter.

Multiye etkisi olmaz çünkü bu modu başlatmak için modun kısa yolundan oyunu açıyorsun.
    Multi oynamak istersen normal oyunun kısa yolundan açarsın oyunu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.