Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
6
Favori
66.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel ama bence ultimix 88 in fiyatı 269 Tl bunun fiyatı 330 Tl zaten ben bütçemi çok zorlayarak alıcağım için benim için bir seçenek değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackbird1996

Güzel ama bence ultimix 88 in fiyatı 269 Tl bunun fiyatı 330 Tl zaten ben bütçemi çok zorlayarak alıcağım için benim için bir seçenek değil

bende 299 tl gozukuo ondan dedim ama zaten sorunu varmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Güzel ama bence ultimix 88 in fiyatı 269 Tl bunun fiyatı 330 Tl zaten ben bütçemi çok zorlayarak alıcağım için benim için bir seçenek değil

Burada fiyat uygun gibi..
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/artes-d821-a9-1gb-16gb-80-android-40-wi-fi-tablet-beyaz.aspx
    Yine de sen bilirsin, codegen ultimix de iyi bir model tabi.. hem denemiş olursun..

• codegen ultimix 88 piponun hangi urunu acaba biliyormusunuz ?
  • hiçkimse 8inc tabletlerdeki 4:3 ekranın oyunlarda sıkıntı yaratıp yaratmadığından bahsetmemiş :D görüntü basık oluyor diyenler var. doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: STND

hiçkimse 8inc tabletlerdeki 4:3 ekranın oyunlarda sıkıntı yaratıp yaratmadığından bahsetmemiş :D görüntü basık oluyor diyenler var. doğrumudur?

4:3 iPad mini gibi.. Net için gayet güzel.. Özellikle film seyredecekler, 10.1 ekran düşünsün.. Oyun için, hafif bir tablet 7 inç ideal olur..

• arkadaşlar ver mı tableti alan, ürün özelliklerine göre baya iyi gibi, hediyeleriyle birlikte baya uyguna geliyor. batarya 500 mha yazmışlar ama 5000 mha olması lazım herhalde. kasası biraz kalın gözüküyor ama tam boy usb girişinden kaynaklanıyor olabilir. ürün hakkında hiç bir bilgi yok codegen in kendi sitesinde, wifi si iyisi alınacak bir tablet aslında.
  • ezcool hd8 aldım ben çok memnun kaldım. codegen ilanında full hd ekran demiş ama ekran 1024x768. yani balık baştan kokmuş. böyle kandırmaca yapan firmaları ben direk eliyorum.
  • 500 mah pil en fazla yarım saat gider. Şaka gibi.
  • quote:

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bu hafta içinde bir tane sipariş verip deneyeceğim.Peki bu tablet Pc lerin android sürümünü yükseltmek mümkün mü?Yakında android 5.0 çıkacak diye duydum?

ürünü alıp deneme şansınız oldu mu acaba
  • Arkadaşlar ürünü aldım gayet memnunum ekran pil gücü wifi çekimi çok çok tatmin edici.Ben sıkıntı bulamadım şimdilik sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım :)
  • quote:

Arkadaşlar ürünü aldım gayet memnunum ekran pil gücü wifi çekimi çok çok tatmin edici.Ben sıkıntı bulamadım şimdilik sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım :)

Dostum hayırlı olsun ilk önce. Tableti bende yeni gördüm , muadillerine göre gerçekten çok ucuz bir tablet.Tam Dolu bataryayla, internet kullanımı + oyun felan maximum kaç saat dayanıyor acaba? 3 saati görürse benim için çok iyi olucak. Bide Wifi tatmin edici demişsin, modemle arasında 2-3 oda uzaklıkta olsa nasıl çeker acaba?
  • bende aldım üründen bugün gelecek deneyeyim yorum yazarım .inş umdugum gibi çıkar.
  • quote:

Arkadaşlar ürünü aldım gayet memnunum ekran pil gücü wifi çekimi çok çok tatmin edici.Ben sıkıntı bulamadım şimdilik sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım :)

Wifi çekim gücünün sorunsuz olması iyi.. Bir kaç şarjdan sonra batarya performansı da tam olarak belli olur sanırım..
    Standart bir kullanımda (oyun - net ) batarya ortalama kaç saat gittiğini merak ettim.. 5000 mAh batarya ile 4 saati rahat çıkartır diye tahmin ediyorum.. Ayrıca ips ekranın görüntü kalitesi nasıl?
    Renk doygunluğu ve ışık tam yeterli mi?

• sürekli ve yoğun kullanımda 3 saati görüyor ben araştırmalarım sonucu li-on pillerin zamanla açıldığını ve daha uzun gittiğini okumuştum ne kadar doğrudur bilemiyorum ama ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyorum.wi-fi gücüne geldiğimizde o olay birazcıkta modeminiizle ve evinizlede alakalı bir durum fakat açıklamak gerekirse benim hp bir laptopum var ve onun çekmediği yerlerde bile çekiyor :)
  • Ürünü cuma günü saat 15:50 de aldım şarjı %97 idi.google play vb. yerlerden uygulamalar indirdim oyun oynadım abartısız saat 23:00 civarı şarjı bitti fakat ilk dolum olduğu için olabilir diye düşüyorum.sonra hergün 1 kere şarja taktım beni günlük idare ediyor ekran parlaklığını kısıyorum fakat Nfs most wanted veya Gta vice city gibi yüksek grafikli oyunlar oynuyorum 4 saati çıkarıyor.Ips ekranın görüntü kalitesindende memnunum daha önce hiç talet pc kullanmadım için bu konuda bir karşılaştırma yapamayacağım fakat benim için gayet iyi tabiki bir S3 değil onuda belirteyim :D
  • tabletin yan tarafı resimdeki gibi kalınlaşıyormu? tabletin bi kaç fotosunuda ekleyebilirseniz çok makbule geçecektir
  • Evet kalınlaşıyor ama rahatsız edecek kadar kalın değil tam boy usb girişinden dolayı olduğunu düşünüyorum fotoğraf ekliyeceğim birazdan :)
  • ilk izlenimim çok iyi dokunmatigi ekran boyu wifi çekimi iyi .fazlada kullanamadım ama pilide sanırım 6 .7 saat gidecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekomix -- 15 Mayıs 2013; 21:29:59 >
  • fotoğrafları bekliyoruz, hatta video çekip koyabilirseniz yani kısa bir inceleme yaparsanız çok sevinirim. ürünü hepsiburadan mı aldınız, yanında söylenen hediyeler geliyor mu, geliyorsa kalitesi nasıl, onlarında fotosunu koyarsanız yada videoda gösterebilriseniz çok iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.