Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 (PİPO smart S2) Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.571
Cevap
6
Favori
66.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukardaki sorulara ekomix arkadaşta cevap verirse sevinirim.
  • Fotoğraf ekledim.Hepsi buradadan aldım.Hediyeler geliyor kılıf baya kaliteli kulaklığı kullanmadım hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: blackbird1996

Arkadaşlar ürünü aldım gayet memnunum ekran pil gücü wifi çekimi çok çok tatmin edici.Ben sıkıntı bulamadım şimdilik sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım :)

Wifi çekim gücünün sorunsuz olması iyi.. Bir kaç şarjdan sonra batarya performansı da tam olarak belli olur sanırım..
    Standart bir kullanımda (oyun - net ) batarya ortalama kaç saat gittiğini merak ettim.. 5000 mAh batarya ile 4 saati rahat çıkartır diye tahmin ediyorum.. Ayrıca ips ekranın görüntü kalitesi nasıl?
    Renk doygunluğu ve ışık tam yeterli mi?

merhaba size pm atamadığım burdan sormak istedm ainol novo 7 cyrstal gold da 249 lira ips ekran ayrıca sizce uygun mudr

• quote:

Orijinalden alıntı: swingest

quote:

quote:

Arkadaşlar ürünü aldım gayet memnunum ekran pil gücü wifi çekimi çok çok tatmin edici.Ben sıkıntı bulamadım şimdilik sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım :)

Wifi çekim gücünün sorunsuz olması iyi.. Bir kaç şarjdan sonra batarya performansı da tam olarak belli olur sanırım..
    Standart bir kullanımda (oyun - net ) batarya ortalama kaç saat gittiğini merak ettim.. 5000 mAh batarya ile 4 saati rahat çıkartır diye tahmin ediyorum.. Ayrıca ips ekranın görüntü kalitesi nasıl?

merhaba size pm atamadığım burdan sormak istedm ainol novo 7 cyrstal gold da 249 lira ips ekran ayrıca sizce uygun mudr

Ultimix 88 daha iyi bence.. Ekranı da ips..
    7 inç düşünüyorsan, ultimix 77 de çok güzel ips ekran ve bluetouth var
    Yalnız çoğu 7 inç tablette batarya 3 saat gider.. Ben oyun için ultimix 77 kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ultimix 88 daha iyi bence.. Ekranı da ips..
    7 inç düşünüyorsan, ultimix 77 de çok güzel ips ekran ve bluetouth var
    Yalnız çoğu 7 inç tablette batarya 3 saat gider.. Ben oyun için ultimix 77 kullanıyorum.

ultimix 77 299 tl hocam nt de daha uygun bulacağım bi yer olsa dşünebilirm ama o fiyata 8 inç daha mantıklı olur

• Şu an fiyatı indirimli 279 lira ama, 8 inç işini görecekse, ıltimix 88 siparişi ver bence..
    Ben de 2 tablet olduğu halde bir tane ultimix 88 almayı düşünüyorum..
    Ben ultimix 77'yi 259 lira indirime girdiği zaman almıştım; 300 gram olduğu için oyun oynarken, bilekler pek yorulmuyor..

• evet dostum hepsiburadacom dan aldım 24 saatte ürün geldi jelatinli açılmamış halde. hediyeler orjinalinde var.ürün fiyat performans ve ekran şarj yönünden benden aldıgı puan 10 üzerinden 9. birde şunu söylemek isterim kenarındaki usb girişi olanyerde resimde sanki kalınlık var gibi ama ürünü elime alınca bunu hiç fark etmedim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

yukardaki sorulara ekomix arkadaşta cevap verirse sevinirim.

ben araştırdım zaten araştırmadan asla bişi almam en az bir hafta . ekran boyutları istedigin gibiyse al dostum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekomix

evet dostum hepsiburadacom dan aldım 24 saatte ürün geldi jelatinli açılmamış halde. hediyeler orjinalinde var.ürün fiyat performans ve ekran şarj yönünden benden aldıgı puan 10 üzerinden 9. birde şunu söylemek isterim kenarındaki usb girişi olanyerde resimde sanki kalınlık var gibi ama ürünü elime alınca bunu hiç fark etmedim .

Tabletin hayırlı olsun.. stand deri kılıf ve hdmi kablo ile beraber yolladılar sanırım..
    Özellikle batarya petformansını beğendin mi? Batarya ortalama kaç saat dayanıyor..
    Ips ekran görüntü kalitesi ve renk canlılıgı umarim iydir..
    Yanında gelen hediyelerle tam bir f/p ürünü olacak bu tablet sanıyorum..
    Bluetouth da olması çok iyi..

• şikayet var da codegen için genelde malzeme kaliteisnde yakınmışlar umarım bunda öle sorunlar yoktr
  • tabletin tanıtımlarına sitede batarya için 500 mh yazmış, belli bir yanlışlık olduğu ama tam olarak ne kadar 3500 mh mi, 4500 mh mi tam anlamadım. kutusunda ne yazıyor? birde wifisi güçlü mü acaba, ben bağlantıyı alt çapraz komşumdan alıyorum en çok kafamı kurcalayan bu konu zaten ya çekmezse diye tereddütlerim var.
  • Bluetooth var mı codegen ultimix 88 de?

• var.
  • quote:

tabletin tanıtımlarına sitede batarya için 500 mh yazmış, belli bir yanlışlık olduğu ama tam olarak ne kadar 3500 mh mi, 4500 mh mi tam anlamadım. kutusunda ne yazıyor? birde wifisi güçlü mü acaba, ben bağlantıyı alt çapraz komşumdan alıyorum en çok kafamı kurcalayan bu konu zaten ya çekmezse diye tereddütlerim var.

5000 mah batarya. wifi gayet iyi alt çapraz üst çapraz affetmez ((:
  • quote:

şikayet var da codegen için genelde malzeme kaliteisnde yakınmışlar umarım bunda öle sorunlar yoktr

Codegen ultimix serisi cok kaliteli.. kasa yapısı ve işçilik çok iyi.. batarya ve wifi de sorunsuz..
    Diğer alt segmenti pek bilmlyorum.. şikayetvar da, full piranha şikayetleri ile dolu..
    Benim ultimix 77 wifi çekimi samsung netbook`tan daha iyi çekiyor.. arka oda`dan bile 4 diş çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 17 Mayıs 2013; 23:45:46 >
  • eyvallah hocam sağolasın olumsuz pek bi yanı yok bu tabletin fiyatına göre uygun bi ürün gibi
  • Kullanan arkadaşlar cevap verebilir mi? hafızası 8 gb, peki kullanılabilir hafızası ne kadar kalıyor malum çoğu işletim sistemine gidiyor tabletlerde. yani hafıza biraz ytersiz mi? (gerçi hafıza kartı ve tam boy usb girişi var ama) bir de indirdiğimiz uygulamaları ve oyunları hafıza kartına kurabiliyor muyuz veya taşıyabiliyor muyuz?
  • quote:

Kullanan arkadaşlar cevap verebilir mi? hafızası 8 gb, peki kullanılabilir hafızası ne kadar kalıyor malum çoğu işletim sistemine gidiyor tabletlerde. yani hafıza biraz ytersiz mi? (gerçi hafıza kartı ve tam boy usb girişi var ama) bir de indirdiğimiz uygulamaları ve oyunları hafıza kartına kurabiliyor muyuz veya taşıyabiliyor muyuz?

All in one uygulaması ile oyun ve uygulamaları sd karta taşıyabiliyorsun... Bir de, clean master ile de taşınabiliyor..

• tablet güzel arkadaşlar valla ne yalan söyliyeyim ben begendim yaklaşık 15 senedir pc kullanıyorum her türlüsünü kullandım .dokunmatik süper ekran kalitesi süper sarj tahminen 6 saat gibi olacak tabi oyun ve flimde ne olur tam ölçmedim zaten ben başında saatlerce oturamam istesemde benim 2 şey dikkatimi çekti 1. sanki az agır 550 gr kılıfla 650 gr 2. sarj olurken otamatik açılıyor nedense .
  • Ekran kalitesi düşük bence
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.