Şimdi Ara

CoD2 oynayan en iyi oyuncular (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
21.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada bildirilen isimler, Beygirlik yapıp sağa sola koşanlarsa 7-17 yaş grubu en iyi oynayanlar olarak yazmalıydınız .
  • kimse beni yazmamış zoruma gitti doğrusu ben iyi oynayan ve oyunda gördüğümde gerçekten zorlandığım tek kişi var "Şeker Maker" tipi bir ismi var bir tek o beni çok kasıyo kafa dağıtmak için oynadığımdan fsp yapmıyorum valla makara yapıyorum oyunlarda duvara çıkıyorum snip var herkezde vuramıyolar makara oluyo işte görmüyolar vs....

r yerine t olmuş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkab -- 6 Ağustos 2006; 17:07:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Enistgok

Burada bildirilen isimler, Beygirlik yapıp sağa sola koşanlarsa 7-17 yaş grubu en iyi oynayanlar olarak yazmalıydınız .

Burda yazılan isimlerin birçoğunu tanıyorum,sürekli sd oynuyorlar ve bir çoğu Cod1'den tecrübeli ,yaşları en az 18-19,bunun yaşla da pek alakası yok,12-13 yaşında da pek ala çok iyi oyuncular var,yane beygir değiller,ayrıca hiç sd oynamayan ve sürekli tdm oynayanlardan süper oyuncu çıkmaz,sounçta bir kişinin iyi olduğunu anlamak için serverlardaki başarısına bakmak lazım ,aslında serverlarda stats(istatistikler) olsa iyi olurdu
  • benim acimdan:
    bxpace (n/a)
    nexus(n/a)
    saunthewich(zT)
    komikaze(tch)
    turk(tr) (tch)
    grynn(eski sw li)
    allez(eski sw li)
    maxigenius(ayni sekilde)
    knuckles(n/a)
    rd(n/a)

• bu yazdıklarınızın kaçı hile yapmadan oynuyor acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet_Aktas

Beyler, Raiden diye bir oyuncu vardı, rüya gibi oynuyordu adam, onun elinde her silah adeta bir ölüm makinesine dönüşüyordu, onu izlemesi çok zevkliydi. Bazen hususi erkenden ölüp hemen onu izlemeye koyulurdum ki, herkes öyle yapardı... Şimdilerde ne eder ne yapar bilmem, görmüyorum artık...

Raiden hatırlar gibiyim. Bir de T-Force Mat vardı. Çok seri bir oyuncudur. Şimdilerde codda görmüyorum kendisini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: songokhu

bu yazdıklarınızın kaçı hile yapmadan oynuyor acaba

Hiç biri hile yapmıyor,bunlar yılların eskitemediği oyuncular,en azından benim yazdıklarım,istersen kendi demolarını izleyebilirsin,,örn na clanın sitesinde kendilerine ait bir çok demo var,yine tch'ın kendi sitesinde demoları var,diğerlerini de serverlarda nasıl oynadıklarını görebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: arakabdullah

benim acimdan:
    bxpace (n/a)
    nexus(n/a)
    saunthewich(zT)
    komikaze(tch)
    turk(tr) (tch)
    grynn(eski sw li)
    allez(eski sw li)
    maxigenius(ayni sekilde)
    knuckles(n/a)
    rd(n/a)

Güzel liste. Bir çoğuna katılıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

quote:

benim acimdan:
    bxpace (n/a)
    nexus(n/a)
    saunthewich(zT)
    komikaze(tch)
    turk(tr) (tch)
    grynn(eski sw li)
    allez(eski sw li)
    maxigenius(ayni sekilde)
    knuckles(n/a)
    rd(n/a)

Güzel liste. Bir çoğuna katılıyorum.

ee hocam seni övmüş arkadaşlar gerçi senden çok makineni övmüşler oda bi ayrı ilginç olay
    neyse ben geçenlerde sormuştum cod2 orj nerde buluruz diye sende beşiktaş alkım kitabevinde vardı sanırım demiştin. ben sonra üşendim gitmedim ama forumdan bi arkadaşa söyledim geçenlerde oda gitmiş oraya ama oradakiler biz hiç öyle oyunlar satmadık demişler açıklama bekliyoruz senden yani

• Bence ya yurtdışı bir siteden (gameseek.co.uk, sendit.com, cd-wow.com falan) sipariş et veya sadece cdkey al (ebay'den ya da başka bir yerden, bxpace satıyor sanırım key). Böylece 100 YTL'ye yakın para vereceğine, yurtdışından kutulu için 50-60 YTL, sadece cdkey için de 15-20 YTL vererek baya kar edebilirsin.

Bu arada 3 aya yakındır oynamama rağmen ismim geçmiş, teşekkürler arakabdullah =).
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord

ee hocam seni övmüş arkadaşlar gerçi senden çok makineni övmüşler oda bi ayrı ilginç olay
    neyse ben geçenlerde sormuştum cod2 orj nerde buluruz diye sende beşiktaş alkım kitabevinde vardı sanırım demiştin. ben sonra üşendim gitmedim ama forumdan bi arkadaşa söyledim geçenlerde oda gitmiş oraya ama oradakiler biz hiç öyle oyunlar satmadık demişler açıklama bekliyoruz senden yani

Sanırım kitapevi'nin ismini karıştırdım, kafamda Alkım olarak kalmış. Şöyle diyeyim, cadde üzerinde üst geçitin hemen karşısındaki büyük 2 katlı kitapevinde vardı. Hatta girişte sağ tarafta koskocaman bir oyun standı var. (Hata için özür dilerim)

• evet orası alkım kitabevi demekki adamlar ne sattıklarından bi haber. yoksa sen oyun standı gördüysen vardır yani.özür dilemene gerek yok hocam ,olmasa ne olur alt tarafı oyun yanlış hatırlamış olabilirsin şakasına takıldım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord -- 7 Ağustos 2006; 18:27:08 >
  • bence en iyisi Ricky : ))
  • quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

kimse beni yazmamış zoruma gitti doğrusu ben iyi oynayan ve oyunda gördüğümde gerçekten zorlandığım tek kişi var "Şeker Maker" tipi bir ismi var bir tek o beni çok kasıyo kafa dağıtmak için oynadığımdan fsp yapmıyorum valla makara yapıyorum oyunlarda duvara çıkıyorum snip var herkezde vuramıyolar makara oluyo işte görmüyolar vs....

r yerine t olmuş....

biri çıksın sen iyi oynamıyon desin bari
  • quote:

benim acimdan:
    bxpace (n/a)
    nexus(n/a)
    saunthewich(zT)
    komikaze(tch)
    turk(tr) (tch)
    grynn(eski sw li)
    allez(eski sw li)
    maxigenius(ayni sekilde)
    knuckles(n/a)
    rd(n/a)

Gerçekten iyi liste
  • ben buradan cafecilere seslenmek istiorum cafede cod 1 var ama en önemlisicod2 yok lütfen rica ediyorum pclere cod2yi yükleyelim bendede pc yok zati vede internetten oyunu indirebileceğim bir yer biliyorsanız bana pmden ulaşırsanız sevinirim
  • arkadaşlar üste yazan bir kaç kişi hariç digerlerini hiç görmedim
    birtek kamikaze ile karşılaştım

beni tanıyanlar tanır ve serverlarda ya birinci ya ikinciyimdir.

tanımıyanlar tanısın [CXI]WHALER
    karşılaşmak isteyenler whaler_27 msn ' den ulaşabilir.

BU BİR MEYDAN OKUMADIR.

• K@N klanı üyesi olarak söylüyorum ; bi çok çok iyi oynayan oyuncumuz var .

bu da bir meydan okumadır .

karşılaşmak isteyen pm atsın
  • quote:

quote:

kimse beni yazmamış zoruma gitti doğrusu

biri çıksın sen iyi oynamıyon desin bari

yuh bunu diyecek kadar aşağıladın mı kendini
  • Evet değişik yorumlara acigiz her zamanda insanlari kiracaksa en iyisi konusmamak degil mi
    Emek calmak birisinin hakkini yemek kötü şey ki sen birilerinin yiyorsun burada dostum.. Hileci bunlar diyen arkadaşaydi bu..

Arkadaşlar görüyorumki bir cogunuz bu oyunculari gormediginizden şikayet ediyorsunuz , ben coook tecrubeli olmayan arkadaşlarimin bizim demolarimizi indirip izlicegini de sanmiyorum onun için direk ip leri vereyim. Aleme yeni giriş yapan oyuncularla birlikte olmak isteriz ;) Bu siralar gerek mix'in gerek diger sunucularin kendilerini bozmalari sebebiyle 212.175.20.202:28960 yani TCH yani bizim serverda takiliyor bu kişilikler eheue. Gerek fake gerek gerçek nickleriyle :P Bu arada bunlar insan mi nasil bi tipleri var diyenler varsa oyuncularin kişisel bilgilerini içeren linkleri de vereyim >>

http://www.tchclan.org/portal/viewpage.php?page_id=6

http://www.naclan.com/content/view/9/42/

Benim bildigim bu kadar diğer iyi clanlarin düzenli bi sitelerine ulasamadim henuz..

Yaş konusunda iyi oynayanlar arasinda gosterilenlerin cogu artik yaşini almiş euhue mesela bizim Turk(tr) 30 civari , bazilari üniversite ogrencisi , lise ogrencisi var tabi ama hiç mi 12-15 yaş grubu yok derseniz var ne mutlu ki bu yurda var :P Ve zaten bu arkadaşlarim cok yakinda en iyi clanlara girecek belki gelecekte en iyi clanlari kuracak bizim teknik sorunlar yuzunden adam akilli yapamadigimiz avrupyayi kokten sallama işini onlar yapacak. Tabi abileri onlara destek ve ornek olursa :)) Ornek vermek gerekirse benim clanimda bir yaş sınırı var ama henüz 13 yaşinda olan ve sınırımızdan 4-5 yaş aşagi olan bi oyuncumuz var. Körpeden yetiştiriyoruz onu :)) Grant.'i tanirsiniz az cok.. Eğer bu ulkede de progamer kavrami olusursa ilerde (biz goremeyiz bu gidişle , deginirim bi ara bu konuyada) onun onculerden biri olacagini biliyoruz ;) Aslında bizim içinde moral oluyor euhue , 4-5 kişi konusuyoruz mac sirasinda gorgor sesimizle , incecik bi ses atlior , cogu defa gulmekten ölüyorum şahsen :)) Bu arada TCH clani olarak maçlardaki SS ve demolardan sonra bundan sonra TeamSpeak konuşmalarimizida yayinlayacagiz. Umarizki yeni oyunculara ornek olur..

Ben yine çok konustum euhue bunun için sevmiyorum forumlari bi yazmaya başladim mi oyun kadar zevk veriyor saatler geciyor :P Ama her hangi bir sorusu olan arkadaşlarim olursa , boyle uzuuun uzun anlatirim yine euhue.Veya benimle beraber 3 yildir cod oynayan Turk , Wrath , Komikaze , UnderCat. gibi arkadaşlarimi buraya yonlendiririm.

İyi geceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SealKing.TCH -- 10 Ağustos 2006; 2:17:41 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.