Şimdi Ara

CoD2 oynayan en iyi oyuncular (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
21.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: FaTaL.P

quote:

Orjinalden alıntı: reLo

quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL.P

beyler o moddan kaynaklanıyo glb admiral mod ?

admiral mod bendede var ama bende öle bişi yok

aga varya yanlışın var senin valla

o zaman valla benim makinaya eksik gelmiş mod unutmuşlar ekstra cross koyma

• o nokta bi işe yaramıyor hele sniperlerde kırmızı nokta kös kös duruyo orda onla nişan alınca atış boşa gidiyor hareket ederken adamı tutturma oranı az da olsa yükseliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: KraLLL69

Birde Anlamadığım Fps Sorun Değil Diyorsunuz..Evde Oynuyorsunuz Bilmem Kaç Fps İle Arada Cafeye Falan Gidin Fps Düşük Oynayın Sonra Yorum Yazın Be Ya...

Zorla söyleteceksin.

1- Bu seneki Cebit Fuarında Cumartesi günü Intel'in düzenlediği CoD2 turnuvasına katıldım. Oyuna 3 dakika geç başlamama rağmen 15 dakikalık haritada 1. oldum. Ve 800*600 çözünürlükte, iğrenç grafiklerde ve düşük fps'de oynadım çünkü oynadığım PC'nin ayarlarını, benden önce oynayan kişi bozmuş ve geç başladığım için düzeltecek vaktim yoktu. O gün oralarda dolaştıysan beni Intel'in sahnesinde görmüş olabilirsin (çünkü birçok gören var)

2-
    Tarih :20 Mart 2005

Yer : Kadıköy - N@tline

Olay : 3. Donanım Haber Buluşması

Oyun : Call of Duty 1

Sonuç :

CoD2 oynayan en iyi oyuncular

Takıla takıla oynadığım bir oyundu, fps yerlerdeydi.

3-
    Tarih :24 Haziran 2006

Yer : Kadıköy - N@tline (yine aynı yer)

Olay : 5. Donanım Haber Buluşması

Oyun : Call of Duty 2

Sonuç :

Çözünürlüğü incelediysen, 800*600 (neden acaba?)

Bunları hava atmak için söylemiyorum, zaten hava atmak istesem bu SS'leri göstermem, çok daha dikkat çekici olanları gösteririm. Bunları göstermemin sebebi, bu senin "Sistem sayesinde kazanıyor", "gidin net cafe'de oynayın" a cevap olsun diyedir. Daha da fazla tartışmaya gerek yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 9 Ekim 2006; 22:36:18 >

• dıkturmussun abi yine..masallah bana da ogretsene 1.ci olmayı
  • bizim internet cafeden murat...
    süper oynuyo çocuk walla
  • Huhoha sanırım o servera girmediniz... Eski Admiral Mod'tu o ^^ Duvarlara çıkma falan da vardı ki bende ordaydım... Çok boş tartışmalar olmuş konu dağılmış :S
  • Kral o sslerin açıklamasını coooook önceden yapmıştı hile olarak kabul ediyordum bende ama deilmiş konuyu daitmayalim
  • Kainatın en iyi oyuncusu gelmiş geçmiş oyunların imparatoru Tek adam Ramses'tir.Half Life'ı sene 1998'te Türkiye'ye getiren ve ilk bitiren de odur.Asıl branşı Opposing Force'tur.Oyun alemine inanılmaz stiller kazandırmıştır.Bunlar Gölge vuruşu,Yılan stili ve Ölüm çıkışıdır.Şimdi uzmanlık alanı Call Of Duty....Kendisi rakipsizdir her girdiği serverı dağıtan, hayret uyandırıcı oyuncudur.TANRI KİMSEYİ ONUN KARŞISINA ÇIKARMASIN!!!
  • quote:

Kainatın en iyi oyuncusu gelmiş geçmiş oyunların imparatoru Tek adam Ramses'tir.Half Life'ı sene 1998'te Türkiye'ye getiren ve ilk bitiren de odur.Asıl branşı Opposing Force'tur.Oyun alemine inanılmaz stiller kazandırmıştır.Bunlar Gölge vuruşu,Yılan stili ve Ölüm çıkışıdır.Şimdi uzmanlık alanı Call Of Duty....Kendisi rakipsizdir her girdiği serverı dağıtan, hayret uyandırıcı oyuncudur.TANRI KİMSEYİ ONUN KARŞISINA ÇIKARMASIN!!!

Eyvahlar olsun,Yılan stili falan diyor adam

• quote:

Orjinalden alıntı: Black_Ramses

Kainatın en iyi oyuncusu gelmiş geçmiş oyunların imparatoru Tek adam Ramses'tir.Half Life'ı sene 1998'te Türkiye'ye getiren ve ilk bitiren de odur.Asıl branşı Opposing Force'tur.Oyun alemine inanılmaz stiller kazandırmıştır.Bunlar Gölge vuruşu,Yılan stili ve Ölüm çıkışıdır.Şimdi uzmanlık alanı Call Of Duty....Kendisi rakipsizdir her girdiği serverı dağıtan, hayret uyandırıcı oyuncudur.TANRI KİMSEYİ ONUN KARŞISINA ÇIKARMASIN!!!

• ahh eski günler ah aklıma geldi şimdi ben cod2 serverı ilk açıldığında başlamıştım oynamaya 2 server vardı sadece şimdi bakıyorum hergün 1 server açılıyo benim oynadığım zamanlar bir abimiz vardı ismi şu anda aklımda değil moskovada tek başına bütün takımıkatlaetmiş kişidir hepimiz öldük bir o kaldı gitti tankların arasına elinde amerikan pistol yandan çekmeli geleni vuruyo geleni vuruyo benim için en iyi oyuncu odur başka kimseyi tanımam
    bende iyidimde bıraktım sonrada işlerden ötürü
  • ARSENIC (ama biraktim hadi yine iisiniz ) taniyan tanir fena da deilimdir yane
    yellowwolf vardir güzel oynar
    Hard BloW(ii snipçi)

he bu arada kendi rekorum 118 tdm serverinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elensar -- 12 Ekim 2006; 18:03:11 >

• Bende şimdi tırstım bak ya
    quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

quote:

Orjinalden alıntı: Black_Ramses

• VALLA BENİM TAKIMDA GÜZEL OYNUO [S.O.S]TEAM İDDALİYIZ GÜZEL OYNARIZ AMA DAHA NE COD ÇILGINLARI VAR OYNAYAN
  • ha bu arada deneyen oldumu bilmiyorum ama ben kendim crossfire içizdim ekranıma sadece thompson da işe yaradı isteyen denesin sonrada aseton vb şeylerle çıkarabilirsiniz ama snip de işe yaramaz
  • Affetmez dostum büyükten küçüğe doğru 3 daire çizdim(hemde şablonla)hoplayıp zıplarken arada iyi oluyo ama genelde yoruyor gözleri....Seri atışta cross açan silahlarda fena değil aslında..

• Benim favorim SealKing Bende fena değilimdir Quake...
  • oooo durun ben daha yazmadım
    bazı arkadaslar turnuva yapmıs bıde 2 ye bolmus A-B diye
    yani bazi takimlar iyi oynuyomus bazilari kotu hıı
    iyi oynayan takımlar a dıgerlerı b ve bazı takımlarda kendılerını b lıgıne koyup gırmeyı kabul etmısler
    bu kabul eden arkadaslar arasında benım ortagım olan gangda var gercı ama dusuncelerı ve dıger saydıgım bazı clanlarda var. bunlara bu lıge katıldıkları ıcın ne kadar kızsamda ben sadece gırmeyın demekle kalmak ıstıyorum ve emınım kı gang clanına desemkı gırmeyın benı kırmazlar ama demıcem kendı planları olabılır.
    saygı duyuyorum. sımdı gelelım asıl konuyo :sımdı ottoman clanını sadece adamlar ben serverdan attım dıye lıge lamadılar bunun hakkında ne dıceksınız ben sunu dıyorum kı bızden demekkı korkmuslar baska bı acıklaması yok, cunku orada oynayan takımlar bızı tanır hıcbırısınden eksık yanımızda yok
    ama bu lıg kuranlar demeklı taraflı davranıyo bu taraflı davranısları sonucu bu lıg nekadar devam edecek gorecegız benım server acıp hakaret edenleri atmam suc oldu fakat adamların bızı lıge almamaları suc degıl demekkı sadece lıgı kuranlar degıl katılanlardada adeletsızlık var genede fazla uzatmadan katılanlara basarıular dılkıyorum bakalım gucluler mı kazanacak yoksa gucsuz clanlar mı ayırmıslar ya 2 ye hepsının gucunu ezbere bılıyolar.
    hade bys sımdılık bakalım ama bızım gıbı guclu bı ekıbı kaybettınız ve o konustugunuz seylerın yalan oldugunu anladım sadece sallamısınız. ıyı takımlar mıs puuufffff
    bıze gelınde ıyı takım gosterelım sıze mac teklıflerınızı sıtemde beklıyorum ama guclu takımlar olsun pls

www.ottoman.forumlari.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirri69 -- 16 Ekim 2006; 22:38:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sirri69

oooo durun ben daha yazmadım
    bazı arkadaslar turnuva yapmıs bıde 2 ye bolmus A-B diye
    yani bazi takimlar iyi oynuyomus bazilari kotu hıı
    iyi oynayan takımlar a dıgerlerı b ve bazı takımlarda kendılerını b lıgıne koyup gırmeyı kabul etmısler
    bu kabul eden arkadaslar arasında benım ortagım olan gangda var gercı ama dusuncelerı ve dıger saydıgım bazı clanlarda var. bunlara bu lıge katıldıkları ıcın ne kadar kızsamda ben sadece gırmeyın demekle kalmak ıstıyorum ve emınım kı gang clanına desemkı gırmeyın benı kırmazlar ama demıcem kendı planları olabılır.
    saygı duyuyorum. sımdı gelelım asıl konuyo :sımdı ottoman clanını sadece adamlar ben serverdan attım dıye lıge lamadılar bunun hakkında ne dıceksınız ben sunu dıyorum kı bızden demekkı korkmuslar baska bı acıklaması yok, cunku orada oynayan takımlar bızı tanır hıcbırısınden eksık yanımızda yok
    ama bu lıg kuranlar demeklı taraflı davranıyo bu taraflı davranısları sonucu bu lıg nekadar devam edecek gorecegız benım server acıp hakaret edenleri atmam suc oldu fakat adamların bızı lıge almamaları suc degıl demekkı sadece lıgı kuranlar degıl katılanlardada adeletsızlık var genede fazla uzatmadan katılanlara basarıular dılkıyorum bakalım gucluler mı kazanacak yoksa gucsuz clanlar mı ayırmıslar ya 2 ye hepsının gucunu ezbere bılıyolar.
    hade bys sımdılık bakalım ama bızım gıbı guclu bı ekıbı kaybettınız ve o konustugunuz seylerın yalan oldugunu anladım sadece sallamısınız. ıyı takımlar mıs puuufffff
    bıze gelınde ıyı takım gosterelım sıze mac teklıflerınızı sıtemde beklıyorum ama guclu takımlar olsun pls

www.ottoman.forumlari.net

aboo hortladılar

• entrresan şeyler bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.