Şimdi Ara

'CoD: Ghosts & BF4, Xbox One'da 720p'de Çalışıyor' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -CallOfDuty-

Sony anlaşılan adamlara xbox hakkında kötü konuşsunlar diye para vermiş korkusundan ps fanboylarıda gelmiş yorum yazıyor utanmadan. Bf4 ve ghost 1080p olur xbox one'da merak etmeyin.

1080p de ne siz esram ve cloud sayesinde oyunları 4k oynayacaksınız

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Allah'ını seven "Xbox One" nickli üyenin hesabınındaki cezayı kaldırsın.

quote:

Sony anlaşılan adamlara xbox hakkında kötü konuşsunlar diye para vermiş korkusundan ps fanboylarıda gelmiş yorum yazıyor utanmadan. Bf4 ve ghost 1080p olur xbox one'da merak etmeyin.

Geçmiş olsun kardeş. Tek başına fanboylukta hiç mi hiç çekilmez şimdi. Gerçi sende haklısın trolluk mesleğininde zorlukları var ama bu ülkenin de birilerinden ibret alması lazım :D :D :D

• Esram ve cloud'un nimetleri..720p oyun..

• Microsoft zarar edecek. Üzüldüm bak şimdi :D

• quote:

ya ağlatmayın çocuğu. yazık değil mi bunlara. sen uyma onlara çocuğum. en iyi x1, hep kötü ps4. para veriyolar veriyolar sonra kötülüyolar x1i, ps fanlarıda hemen yorum yazmış utanmadan. ağlama yavrum sen dinleme onları.

• Microsoft'un bu nesil işi zor.

• Bir PC kullanıcısı olarak durumu hiç iyi görmüyorum. Sony'nin konsol piyasasında kapışacağı bi rakip olması lazım ki rekabet olsun, bu rekabetten güzel oyunlar çıksın. xbox one'ın bu kulvarda kapışmayı bırak, ps4'ün yanına dahi yaklaşamayacak olması gerçekten üzücü bi durum.

• Arkadaşlar bu Jeremy Conrad kimdir de dedikleri haber oluyor gerçekten bilmediğim için soruyorum ben hala resmi açıklama gelmesini bekliyordum eğer resmi açıklamalarda bu tarz olursa Xbox One'a ve fanlarına geçmiş olsun.
  • Reyis 2si1de dediğin gibi adamlar köpekbalığına yapay zeka eklemiş olsun okadar :)

• http://forum.donanimhaber.com/m_82977063/f_//tm.htm#82978026

söylemiştim zaten bf4'ü korsan oynamaya başladı konsol oyuncuları,720p olacağı belliydi youtube de videolar var
  • Micronun basina ne geldiyse fazla guvenden geldi.
  • quote:

sizin gibi saçma saçma konuşanlara kafa atasım geliyor.ulan sony'nin işi gücü yok onlarla mı uğraşsın? Bu seçim yapımcıların elinde senin gibi kıt beyinli fanboylar bunu anlayamıyor.
  • quote:

valla kanım dondu bukadar ilkokulluluk bukadar avunmacılık olurmu
  • Geçmiş olsun xbox one öldü
  • konsolları hep bilgisayar oyuncularının kafasıyla yargılıyosunuz.ps1-ps2 kendi zamanların en güçlü konsolları değildi.bir konsolun değeri o konsola çıkan oyunlarla alakalıdır.dreamcast'i hatırlayın,donanımı çok iyi olsada battılar.

xbox one'ın işi harbiden çok zor ama hardware kaynaklı bir problemi yok bence.1-2 sene sonra halo için bile alınabilir.büyük ihtimalle microsoft kendine özel oyunlar çıkarabilmek için deli gibi para harcıyodur.

• şu çözünürlük olayını artık kavrayın yıl oldu 2014 hala aynı kafadasınız. çözünürlük=detaydır. bu da izleme mesafesi ile oratılıdır. adamın 50" plazması vardır 720p senin 50" 1080p 6 7 metreden izle bakalım aradaki farkı ayırt edersen plaketini takalım. kimsede 1080p detay göreceğim dite 50" ekranın 2-3 metre dibine girip gözünden feragat etmez. yıllarca size 1080p full hd de full hd diye tvleri kakaladılar. hdready tv leri alanlar en zeki insanlar.
  • PS4 candır

• Yahu bırakın artık şu donanım farkı işini zevk alıyorsanız alın oynayın zaten konsolu exc için alıyor insanlar hatırladığım kadarıyla X1 e çıkacak oyunlar şunlar . Killer Instinct, SPARK , HALO , RYSE , QUANTUM BREAK , DEAD RİSİNG 3 , FORZA, FABLE , TITAN FALL ( PC içinde var ) 1 sene sonra PS4 de gelir büyük olaslıkla bir iki tane yapım aşamasında olan oyunları var . Gelirse GEARS OF WAR gelir birde şimdilik hatırladğım bunlar öyle 4 tane oyunu yok hani ezikliyorsunuz konsolu da gerçekleri saptırmayın öyle 3-4 tane oyunuda yok şimdi geçmişede baktığımız zaman aslında bir başarıdır bu XBOX konsoluna çıkacak oyun adedi en fazla XBOX ONE da dır . Ama konsolun dayatmaları olsun yüksek fiyat düşük performans olsun TR ye resmi olarak gelecek mi belli bile olmasın Türk halkına türkçe içerik sağlamıyor olmaları olsun hep eksi yanları ama yinede alacak olanlar için hayırlı olsun diyorum . Sonuçta zevk meselesidir oyun oynamak renkler ve zevkler tartışılmaz diyorum kimse aptal veyahut kör değil dileyen dilediğini alsın oynasın ...

• PS4 exc ve multi oyunlarda fark attı. Birsüre sonra fark daha da artacak. Asıl kitleyi Kinect ve TV olarak hedefleyen Microsoft hayatının hatasını yaptı. O donanım PS4 ile kapışamaz.
  • Şaka gibisiniz ya adamlar zaten xboxı sabah programları izlememiz için çıkardı niye ps4 le kıyaslıyorsunuzki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.