Şimdi Ara

Cod BO Online oynayamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamınaleyküm öncelikle bende cod blackops orijinal var giriyorum oyuna zombie oynayamıyorum zombies e tıkladığımda veya multiplayer açtığımda bu hatayı alıyorum güvenlik duvarı antivirüs vs vs her şey kapalı hala bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: War Child

Selamınaleyküm öncelikle bende cod blackops orijinal var giriyorum oyuna zombie oynayamıyorum zombies e tıkladığımda veya multiplayer açtığımda bu hatayı alıyorum güvenlik duvarı antivirüs vs vs her şey kapalı hala bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım ?

kasırga nedeniyle activision serverları zarar görmüş black ops 4 gündür online oynanamıyor 1 hafta içinde düzelir herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: zerosoap

quote:

Selamınaleyküm öncelikle bende cod blackops orijinal var giriyorum oyuna zombie oynayamıyorum zombies e tıkladığımda veya multiplayer açtığımda bu hatayı alıyorum güvenlik duvarı antivirüs vs vs her şey kapalı hala bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım ?

kasırga nedeniyle activision serverları zarar görmüş black ops 4 gündür online oynanamıyor 1 hafta içinde düzelir herhalde

dün gece oynuyordum.. işte gece 12:30 gibi gitti gene swler bir anda.. inş. dediğiniz gibi gelir 1 haftaya kadar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabi Alonso

quote:

Black ops 2 aldım 1 i de alıcam ama kararsızım hala oynayan varmı ? Ve 1 level başlamanın zorluğu vs. + multiplayerde hileciler vs varmı ? Bunların cevabını verebılırsen çok teşekkür edicem

en ufak hile görmedim.. 1 level zorluğuda yok çabuk alışabiliyorsun.. oynayan hala var fazlasıyla var.. kesinlikle al derim.. blackops 2 nasıl peki çok merak ediyorum onu..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.