Şimdi Ara

CoD: Black Ops - Reveal Trailer (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
12.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaw sanki hd trailer da bu kadar grafikler hakkında yorum yapıorsunz
  • bsc misafiri dogru soylemiş tek ayak gözükmesi miror's edge burdada ayak gözükmesi gayet hoş.
  • Trailerı çok başarılı buldum.
  • mw2 rezalet diyen oyun oynamısın lütfen dünyada deli gibi oynanan bi oyun hakkında dogru yorumlar yapalım.hala online 500 bin kişi oynuyo ne zaman baksam fragmanı güzel olmuş
  • Haklısın dünyada deli gibi oynanıyor MW2 ama ilk oyunun üzerine artı anlamda silah çeşitliliği, senaryo yani kurgu ve muhteşem Hans Zimmer müzikleri haricinde birşey koyulmamışsa ben bu oyuna berbat da derim rezalet de...sebeplerin bir kısmını daha evvelden açıklamıştım ve yine söylüyorum...Teknolojinin deli gibi yükseldiği günlerdeyiz ve hiç kimseyi kandırmasınlar bu oyun vasat olmak yerine eşsiz olabilirdi...Düşmanların kan efektleri, araç animasyonları, düşmanların parçalanmaması, düşmanların öldükten sonra hokus pokus stili ortadan yok olması, yıkılabilir çevre olmaması şimdilik aklıma gelen birkaç eksik...Left for Dead oyna diyen de oldu Bad Company 2 oyna diyen de ama Call of Duty 5 oyununda bu dediğim sorunlar biraz olsun iyileştirilince umutlanmıştım MW2 için...Çünkü temel sağlamdı...İlk Modern Warfare zamanına göre gayet iyiydi amma velakin yine söylüyorum Modern Warfare 2 tam bir fiyasko, hayal kırıklığı, berbat ve tabii ki rezalet...Oyun dünyasından azıcık anlayan bir insan

• tek el ayak gözükmesi bu oyunda değil yanlışınız var moh airborne'de de o şekil ve gerçekten daha gerçekçilik katıyor
  • bu arada millet ne rafik hastası olmuş.
    tamam o da önemli de önemli olan kaliteli animasyon arkadaş. grafiğe bu kadar takılmayın.
  • Ben Call Of Duty Tutkunlarındanım Ve Serisinin Hepsini Bitirdim (3) Haricinde Bulsam Onu Da Bitiricemde Yok işte Modern Warfare Serisi Süperdi Benim İçin Savaş oyunlarında Call Of Duty Tek Geçerim Black Ops Da Captain Price Varmı ?
  • Süper Bir Oyun Kasım Ayında Bizimle Olacak DEsenize
  • ewt bence de bu oyun MW2 yı geçecek gibi geliyo hem de bo oyun MW2 den daha çok alınacak gibi geliyo ama MW2 yede rezalet demeyin o oyunda güzel çünkü ben oyunadım bitirdim xD
  • mw2 ye rezalet denilemez silahlarra okadar çok grafik yapmmıışlar ki üstündeki no:ları bile rahatlıkla okuya biliyorsunuz hd ise tabii ayrıca etraf bozulmuyor diye sitem etmişsiniz bazı ufak şeyler var bazı ufak şeylerin bile yerinde kalması gibi ama bozulan atmosferler daha yeni ortaya çıkıyor en örneği bfbc2 şimdi gelelim blak opsa bu güne kadar gördüğüm en iyi patlama efektlerini vermiş bunu beğenmiyorsanızı daha ne diyeyim mw2 çok daha üstünde silahlarda ise mw2 deki üstünlüğünü ve güzelliğini kkorumuş videoda yıkılan evler görüm bozulan şehir yapısınıda ilerletmişler belliki teşekkürler
  • arkadaşlar ps3 e klavye mouse gibi ekipmanlar bağlanabiliyormuş dogrumu
  • arkadaşlar ps3 e klavye mouse gibi ekipmanlar bağlanabiliyormuş dogrumu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.