Şimdi Ara

Çocukların otoyola attığı taş, isabet ettiği araçtaki yolcuyu öldürdü! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Parke taşı nedir ya birde 15 yaşlarındalar.

Allah rahmet eylesin
  • bu sözde çocuk müsveddelerine 1 ceza veriyorsan ailelerine 2 ceza vereceksin. çok afedersiniz ama it yavrusu gibi doğurup sokağa bırakmanın da bir cezası olmalı.

bence her suça meyilli çocuktan o çocuğu yetiştiren (daha doğrusu yetiştirmeyip sokağa salan) ailesi sorumludur...
  • Orijinalden alıntı: nıghtman

Dün Erenköy sahil yolunda 15 yaşlarında veled-i zina ayağındaki kaykay'ı önüme attı.Son anda gördüm ne sağa kaçabildim nede ani fren,mecburen ön-arka lastik ile üzerinden geçtim az ilerde durdum.
    İbn-i zina kaykayı aldıgı gibi kaçtı,ilk ara sokaktan içeri girip önlerine çıktım beni gördüklerinde renk attılar.O korku onlara 6 ay yeter.

Çocuklarının yaptığı kötü bir olay karşısında,çocuğu savunup dogru yolu göstermemenin sonuçları bunlar.Bence çocuklara verilen cezanın iki katı aileyede verilmeli.

Şahsen bende kaykaycıyım o çocuk bile bile yapmamıştır kardeşim , Hızlı filan gidiyordur önüne araba çıkmıştır mecburen ayağından atmak zorunda kalmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhanhax -- 27 Nisan 2013; 18:10:53 >
  • üst geçitlerin etrafı korkuluk demiri vb ile kapatılmalı. tel gibi birmalzeme ile kapatılırsa teli keserler, yine atarlar. bu olay oyun değil, klasik hırsızlık olayı. taşı atacak, aşağıdaki araç sürücüsü neye uğradığını şaşırıp duracak, araçtan inecek, bunlar ve diğer suç ortakları aracı soyacaklar.
    bence kastı aşarak adam öldürme olayı var.
    hem kendileri hem de aileleri ceza almalı hem de ağır cezalar.
    hep söylerim, bu ülke namuslu yaşayanlar için değil, suç işleyenler için bir cennet
  • düşünsenizle ailenizle mutlu mesut tatile gidiyorsunuz ve başınıza bu olay geliyor
  • Bunlara bi şey evlatları denir de neyse...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölen mi suçlu öldüren mi diye boşuna dememişler bu cocukların aklı yetmese tamam diyeceğim ama yok artık eşşek kadar olmuşlar en ağır cezayı versen haketmişler

Allah rahmet eylesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ölüm sekline bak arkadas 60 yıl yasa soyle bir nedenden ecelin gelsin

Ülke , ülke degil ki

• http://forum.donanimhaber.com/m_89688802/tm.htm,

Tam 11 ay sonrası:

Bir şeyler değişmeli artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 27 Nisan 2014; 13:31:48 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.