Şimdi Ara

Coca Cola Tadı Eskisi Gibi Değil (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
3.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Ustad ben ingilterede yasiyorum iciyorum tadi halen bok gibi. Bu isin ulkeyle alakasi yok

Alıntıları Göster
    Çok farklı. Özellikle yuttuktan sonrası. İngiltereden gelen kolayı içtikten sonra ağızda bıraktığı tat ile burdakinin arasında dağlar kadar fark var.
  • Eskiden şişe coca cola ve pepsiyi açtığımızda uzun süre gazı kaçmazdı şimdi hemen kaçıyor. 3-4 gün dayanmıyor şerbet gibi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aberrant Warden

Daha ucuz olması amacıyla içine koyduklarını değiştiriyorlar. Yurtdışına sık sık çıkan bir arkadaş ifşa etmişti içerisindekiler kısmı yurtdışında farklı burada farklı. Coca colaya has sanmayın magnum da öyleydi aklıma gelen
    Ifsalanacak birsey bile yok cogu firmalar itiraf ediyor zaten her ulkeye gore farkli urun yaptiklarini. 3. Dunya ulkelerine halk zaten sorgulamayip elestirmeyecegi icin dusuk kalite urunler gonderilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Gzel tespit" 3. Dunya ulkelerine halk zaten sorgulamayip elestirmeyecegi icin dusuk kalite urunler gonderilir. "

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önceden içine işiyorlardı şimdi yapmıyorlar. Artık işin içine etmiyorlar. Coca colanın içine işersen aynı tadı elde edeceksin.

• 6 aydır kolayı bırakmışım iyi ki yapmışım bidaha içmek istemiyorum. Her tarafı zarar bunun.

• Valla fiyatlari sayesinde tadı kacti yalan yok. Aylardir icmiyorum ne kadar oldu en son litresi.

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    Dondurmalar ile ilgili bi yazı görmüştüm. Adamların belli oranın üstünde meyve ve süt kullanmaları kuralmış. Türkiye de hak getire süt bulursan çağır
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    5₺ Litresi bakkalda

• radko kullanıcısına yanıt
    Vay arkadas yaziklar olsun

• Sulu şeker içmeye neden bu kadar meraklısınız ki zaten? Fanta falan için bari en azından azıcık da olsa portakal tadı bir şey gelir. Kola bildiğin şekerli su birazda asit var o kadar diğerleri renklendiriciler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 17 Mayıs 2020; 20:57:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Çok farklı. Özellikle yuttuktan sonrası. İngiltereden gelen kolayı içtikten sonra ağızda bıraktığı tat ile burdakinin arasında dağlar kadar fark var.

Alıntıları Göster
    Hocam Ben Ingiltere'de yasiyorum her hafta iciyorum kolayi. Kola ayni kola. Sen psikolojik olarak kendini sartlayip icersen farkli tad almis gibi olman normal. Burger King falan tadi farkli ama kola ayni kola yani

• quote:

Hocam Ben Ingiltere'de yasiyorum her hafta iciyorum kolayi. Kola ayni kola. Sen psikolojik olarak kendini sartlayip icersen farkli tad almis gibi olman normal. Burger King falan tadi farkli ama kola ayni kola yani

Alıntıları Göster
    Psikolojik falan değil bilader ne içtiğimizi bilmeyecek kadar mal mıyız? Sana ayrıntılı bi şekilde tat farklı diyorum hala uzatıyosun aynı diye. İki farklı şişede 200 ml kolanın bile tadı farklı burda. Senin ağzın tad almıyosa ben ne yapayım. Sana her kola aynı o zaman ne güzel istediğini iç. ben içmişim aynı değil diyorum adam ısrarla sanki beni benden iyi biliyomuş gibi aynı diyo ya gel de delirme.

• coca cola ölmüş ne tatı ne lezzeti ne de kalitesi hiçbirşeyi kalmamış şöyle diyim cocacola o bildiğimiz sevdiğimiz cocacola değil artık kalite adına ne kullanıp ne standart belirlemiş yapmışise hepsini atmış çöpe formülü karamel zehirlemesi yapacak kadar değiştirmişler FORMÜLÜ UNUTMUŞLAR :DDD oakadar ! içenler ne mantığa hala alır oda ayrı bir klinik inceleme konusu benim için tarihte güzel bir içecekti
    öğle hatırlıcam seni cocacola

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aradılar şikayetime istinaden cola duruyor mu dediler alıp incelemek için hayır bitti attık dedim. Alıp incelenmesi gerekmiş mişte

• quote:

Alıntıları Göster
    Yanılıyorsunuz. Türkiye'de 10 üzerinden 2 ise İngiltere'deki benden 10 üzerinden 8 puan alır. Sinir komşumuz Bulgaristan'da üretilen kola bile buradakinden daha iyiymiş. Akrabalar geçen sene gelince denediler hiç begenmediler.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Hem bilmiyor hem hakaret ediyor oda iyiymiş

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Akrabalar dedi, enistem dedi, kaynim dedi...

Kardesim ingilterede yasiyorum ve her hafta iciyorum kolayi diyorum halen 3. Kuzenimin enistesinin yengesi soyle dedi diyorsun. Neyse tamam sizin dediginiz dogru. 1886da kurulan milyar dolarlik sirket kolayi nasil yapacagini bilmiyor, tadi tutturamiyor, siz yakaladiniz hemen bravo

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.