Şimdi Ara

Coca Cola Tadı Eskisi Gibi Değil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
3.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben uzun yıllardır farkındayım bu kalitesizleşmenin ama ülker çikolatalı gofrete kadar varacağını düşünmezdim hiç.
  • Bugün 1.5 Litre pepsi içtim o da maalesef eski pepsi değil fark yok cola gibi şekerli su asit,gaz hak getire.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen öyle eskiden kola içince burun deliklerimiz bile yanardı şimdi öyle değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum özellikle üretilen fabrikalara göre bile fark var.Akhisar a gittiğimizde 2 ay önce Carrefour dan coca cola aldım izmir de üretilmiş güzeldi.Edirne ye döndüğümüzde yine aldım çorlu da üretilmiş leş gibiydi.Ar ara düzeltiyorlar ama genel olarak çorlu üretim kötü.Bacanak sevdiğim için sağolsun akhisar dan gelirken yine getirmiş güzeldi.

Şuan 1.5 luk pepsi ye geçtim 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pepsi
  • a101 de görünce denemek için sevenup 1,5 litre aldım
    bildiğin musluk suyu tadı var
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Fruko kutu gazozu tek geçerim daha kutu bitmeden öyle bi geğirtip rahatlatıyor ki

• Pet Şişe içeceğe tadını bırakır, cam şişe gün ışığı alır bazıları bazıları kapalı ortamda kalır tadı değişir satılan yere göre, kutu kola ise tadını minamlize şekilde içeceğe bırakan kutuya sahiptir. Ancak zengin yerlerde kullanılan ismi aklıma gelmeyen bir alet var. Yangın tüpü gibi tüpte oluyor kola. Coca colanın kendi tüpü. Stadta görmüştüm. Zenginler içer yani. Bende içmiştim 2 3 defa ve o tad hiç bir yerde yok.

• Aynı şeyi bende düşünüyordum tek değilmişim su katılmış, asidi kaçmış gibi bir tadı var

• Her gün en az 1 kutu içerdim eskiden. 27 yaşıma geldiğimde dayanılmaz mide ağrılarım başladı. Güzel bir ilaç önerdi doktor sağ olsun, 2 ayda anca toparladım. 1,5 senedir ağzıma sürmüyorum.

Gençler, içmeyin abi...

Hamburgerin yanında ayran alın. Keko bir hareket ama zamanla tadı da güzel geliyor (:
  • lanq067 kullanıcısına yanıt
    Sanırım hap gibi bir şey kanka bende tam emin değilim ?

• radko kullanıcısına yanıt
    gegirmeyi boşver direk asidi burnumuzu yakardı

• collossus kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlışım varsa düzeltin aşık o bahsettiğiniz tat 330 ml ince uzun cam şişede ki tat sonra o değişti küçük 200 ml çocuk şişesi gibi birşey oldu onda da o tat kaçtı . Benim ufak bir tespitim var tat yüzde yüz degismese de taşıma depolama sergilenme ve ideal soğukluk kritikleri değişince tat inanılmaz değişiyor . Geçen gün yine bı denneyeyim deyip 1 ltlik aldım evde karanlık yerde 2 gün beklettim sonra 1 gün dolabin normal kısmında içmeden 1.5 saat önce buzlukta bekletip ideal soğukluğa ulaşınca açarken ki o eskisi gibi piss diye patlama sesini duydum ve çıkan soğuk buharı görünce dedim dedim evet oldu bu sefer ve tam yüzde 100 eskisi gibi olmasa da yüzde 80-85 oranında o tadı yakaladım 😊 belki de bu kadar uğraştan sonra kendimi kandırmış da olabilirim ama tatmin oldum ben

• Bimin sattığı cola yi deneyin daha guzel ama bunlar hep zararlı

• %100 katılıyorum ve asidi çok çabuk bitiyor kolanın sabah açtığın kola akşama içilmez halde oluyor eskiden ertesi gün bile aynı olurdu asidi kolanın

• Katılıyorum sadece bi dönem Türkiye’deki McDonald’staki Mcchicken menüler normalden çok daha lezzetliydi keza dondurmalarda oyle son 2-3 senedir hic deneme fırsatım olmadı

• rocketraccoon kullanıcısına yanıt
    Nasıl yakmıyor geğirdiğin zaman gas ı ağızdan değil burundan ver de görelim
    Geçen masada gözlerim yaşardı siz ağızdan veriyosunuzdur.

• 4 5 sene önceye kadar kola içince boğazını ne güzel yakardı insanın mükemmel bi his verirdi. Şimdi içiyorsun şekerli su. Artık almıyorum bile

• Pepsinin yüzüne bile bakmadağım coca cola beni pepsiye mahkum etti. Coca cola bildiğin asitsiz şekerli su oldu artık pepsi favorim

• Aynı durumu yaşayan tek ben değilmişim

Pepsi şu anda coca-cola'dan 10 kat daha iyi geliyor.

Eski coca-cola çok iyiydi ama bi fabrikalar ekonomi derken şu anki leş halinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 17 Mayıs 2020; 6:3:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.