Şimdi Ara

Cobra Kai ( The Karate Kid ) ( 2018 ) ( 5. sezon geldi 2022) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
4
Favori
6.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi fena sardı ya:D dün akşam başlamıştım 2 sezon bitti  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 5 Ocak 2021; 19:57:55 >
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

90 nesline dizi olsun film olsun karakter power up ver gaz ver ciğerini al :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

90 nesline dizi olsun film olsun karakter power up ver gaz ver ciğerini al :D

Aynen öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Atunci ce faci?cum merge viata acolo in frumos Rominia? Ben de 2020 hariç olmak üzere sürekli moldovaya gidip geliyorum.Komşu sayılırız.Bu arada mesajı romence yazsaydın havan da olurdu,ingilizce yerine.

Bine, multumesc viata mea foarta bine, lucrez si tot.

Ne bileyim hocam herkes ing yaziyordu kafama esmesine gore kullaniyorum 2 dili de.

Moldovya ya gitmek kismet olmadi henuz ama aklimda. Tabi burda da cok Moldovali arkadasim tanidim vs var.

• Dizi çok iyi ya   Bitirdim. Kim bekleyecek şimdi 4.sezona kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar seri cevap

Filmini izlemeden izlesem olur mu? Küçükken izlemişimdir filmi ama hatırlamıyorum gerçekten

çok gerek yok, zaten yeni neslin filmlerini izlemediğini farz edip, eski sahneleri flashback yapıp bilmeyenlere anlatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Dizi çok iyi ya   Bitirdim. Kim bekleyecek şimdi 4.sezona kadar

Bende keriz gibi(sozum meclisten disari kendim icin diyorum) Ocak 1 aksami basladim Ocak 2 gecesi bitirdim 3.sezon gelir gelmez.

Bir sure sonra 3. sezonu tekrar izlerim, 3. sezonu beklerken ilk 2 sezonu tam 3 kere izledim ben.

Hocam kesmediyse Filmlere basla bi izle 3 unude ben bu aralar filmlerini de tekrar izledim bazi referanslar daha saglam oldu.

• 30 saniyelik dövüş sahnesi 20 sahneyle çekiliyorsa bu işte bir yanlışlık vardır. 10 bölümlük dizi yapıyorsun, çekimler başlamadan 2 ay önce karete kursuna gitseydinizde birşeyler öğrenseydiniz.

https://store.steam           powered.com/app/127992               0/Cobra_Kai_The_Karate_Kid_Saga_Continues/

boşlukları silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalp84 -- 6 Ocak 2021; 21:20:45 >
  • Chuck tan bu zamana kadar, bu tarz eğlenceli dizi hatırlamıyorum.

Tavsiyeniz var mı? Sitcom olmayan bu tarz dizi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ContEmpor4ry -- 7 Ocak 2021; 12:9:49 >
  • ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt

warrıor var tarzdan kasıt dövüş ise.

• ve yine heyecan verici bir sezon finali daha. Bu sezonda bazı önemli açık noktalar kapatılmış oldu. Karakterlerin yaşadıkları psikolojik ve kişisel değişimler de ayrı bir renk kattı. Bu yönden final sahnesi de oldukça etkileyici.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Her iki dojo da tek ve ezeli ortak düşmana ve zorbalara karşı birleşmiş oldu. Cobra Kai ve No Mercy felsefesinin nasıl ortaya çıktığını gördüğümüz gibi final sezonunda Terry'nin de görünmesi artık kesin gibi. Kim bilir belki Mike Barnes da intikam için ortaya çıkar. :)

Bu arada her ne kadar flashbackler olsa da filmlerin izlenmesi tavsiye olunur. Çünkü dizide gösterilmeyen daha çok şey var. Ayrıca diyaloglarda da eskiye atıflar mevcut.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 7 Ocak 2021; 19:17:35 >

• ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt

Kesinlikle tek dizi var Reaper.Bence müthiş bir diziydi ama sadece 2 sezon sürdü.

https://turkcealtyazi.org/mov/0955322/reaper.html

• Cobra Kai Never Dies. 

• Dizi çok iyiydi 3 günde bitirdim 90 ların başında çocukken ne izlerdim,ey gidi yıllar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yıllarda çıkan en kaliteli dizi. Ben filmleri hakkında hiçbir fikri olmayan biri olarak çok beğendim. İzlemenizi öneririm. 4. sezonu heycanla bekliyorum.

• Bende taekwondo yapıyorum özellikle dövüş sporları ile ilgilenenlere tavsiye ederim inanılmaz saran bir dizi.

Bu arada eğer diziye sıfırdan başlayacaksanız tavsiyem önce 86'da çekilen KARATE KİD'i izlemeniz.

• 3.sezon ilk 2 sezona göre zayıf olmasına rağmen 3.sezonu da tekrar izledim bile.

• Kareteyle veya başka bir dövüş dalıyla alakam yok diziyi baya beğendim aşırı akıcı ve bana kalırsa yıllar sonra devamı yapılan tüm seriler arasında en başarılı olanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodin kullanıcısına yanıt

Kesinlikle öyle,Cobra Kai oldukça tuttu diye önümüzdeki dönemde mutlaka eski dizi veya filmlerden bu tip yapımlar çoğalır gibime geliyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.