Şimdi Ara

CMAX TAVAN PERDESİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar beniö 2012 cmax tit x paket aracım var. Aracımın garantisi bittikten sonra malum kronik sorun olan cam tavan perdesi bozuldu. Ford Ovalı servise gittim. Arkadaşlar çok ilgilendiler ve sonucunda 300 lira civarında bir paraya iyi niyet garantisi olarak yeni tavan perdesi takıldı. Daha 3 yada 4 gün geçmeden tekrar bozuldu. Servis sağolsun gene çok uğraştı ve sonunda tekrar ücretsiz olarak değiştirdiler. Bu sefer perdeyi hareket ettirmeye korkuyordum. Aradan 30 40 gün geçmedi perdeyi oynatayım, güzel yapılmış gibi duruyor dedim ve açmamla bozulması bir oldu. Servise tekrar gittim. Ford u aradılar ve hemen cevap geldi. 2 defa iyi niyet garantisi ile yapıldı. Artık yapılmaz. Şimdi perde kapalı şekilde ve ortası sallanıp duruyor. Ben Tüketici hakem heyetine başvurabilirmiyim. Yada bu konuda ne yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Bende 2014 cmax titanium x paket var.

Perde sıkışma bende de oldu.izmirde 3.sanayide yaptırdım.kirik parca varsa orasi onu yapabiliryor.isterseniz iletisim bilgilerini verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asd0608

Merhaba

Bende 2014 cmax titanium x paket var.

Perde sıkışma bende de oldu.izmirde 3.sanayide yaptırdım.kirik parca varsa orasi onu yapabiliryor.isterseniz iletisim bilgilerini verebilirim
    merh kard bendede ford c max arac var aynı sizin aracta oldugu perde sıkısması var 3.sanayide yaptırdıgınız yerin iletişim bilg. alabilirmiyim
    birde yaklasık kaca mal olur tesk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.