Şimdi Ara

CM 03-04 de ki yıldız adaylarınız. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
300.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Duvar587

Beyler Daniel var sol bek için cesc fabregas var gelecekte kullanmak için.....

Agüero var...

Ama bu yazdıklarım gelecekte kullanmak için sadece daniel o anda kullanılabilir....

Alıntıları Göster
    "Orri Freyr Oskarsson" diye futbolcu var, hangi kulüpte hatırlamıyorum ama large (büyük) database'yi seçtiğinizde çıkıyor. Orta saha ile forvet bölgesinin sağ ve ortasında oynuyor. 70 bin €'ya aldım ve takımımı öyle bir taşıdı ki anlatamam. Sezonda 15-20 gol atar diye düşündüm ama sezonda en az 30-35 gol atıyor. Siz de aldığınızda o kadar atar, garanti! Kanıtı da yüklediğim resimde. Bir de Nantes'ta "Marc Boucher" var. O da large database'de çıkıyor. Sağ bek oyuncusu ve iyi oyun kurup, iyi ortalar da açar. Dayanıklığı dışında bütün fiziksel özellikleri istenilen durumda. Fiyatı da 100-150 bin € civarında. Büyük takımlara alacaksanız iyi bir yedek oyuncusu da diyebilirim ama küçük takımlar için Boucher oldukça uygun futbolcu. Saint-Etienne'de ise "Serisay Barthelemy" ile "Alexandre Barthe" var. Barthelemy; orta saha'nın sağında oynuyor ve çok iyi top sürüyor, Toledo'nun Fransız versiyonu. Değerini hatırlamıyorum ama en yüksek 400 bin €'dur. İyi oyuncu ve alırsanız pişman olmazsınız. Barthe ise; defans'ın ortasında yer alıyor ve bütün özellikleri çoğu defans'tan, orta sahadan, forvetten daha iyi. Sanki takımın 10 numarası gibi. Değeri sanırım 200-300 bin € civarında. Sochaux'da "Franck Rymis" var. Ofansif orta sahanın solunda ve ortasında oynuyor, forvet'te de oynayabiliyor. Top sürmesi, çalımları çok iyi. Değeri 200 bin € civarında. Zamanla takımın 10 numarası oluyor.

CM 03-04 de ki yıldız adaylarınız.

Şimdilik bu kadar. Keşfettikçe yine yazmaya devam edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankra -- 13 Nisan 2014; 13:36:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozankra

"Orri Freyr Oskarsson" diye futbolcu var, hangi kulüpte hatırlamıyorum ama large (büyük) database'yi seçtiğinizde çıkıyor. Orta saha ile forvet bölgesinin sağ ve ortasında oynuyor. 70 bin €'ya aldım ve takımımı öyle bir taşıdı ki anlatamam. Sezonda 15-20 gol atar diye düşündüm ama sezonda en az 30-35 gol atıyor. Siz de aldığınızda o kadar atar, garanti! Kanıtı da yüklediğim resimde. Bir de Nantes'ta "Marc Boucher" var. O da large database'de çıkıyor. Sağ bek oyuncusu ve iyi oyun kurup, iyi ortalar da açar. Dayanıklığı dışında bütün fiziksel özellikleri istenilen durumda. Fiyatı da 100-150 bin € civarında. Büyük takımlara alacaksanız iyi bir yedek oyuncusu da diyebilirim ama küçük takımlar için Boucher oldukça uygun futbolcu. Saint-Etienne'de ise "Serisay Barthelemy" ile "Alexandre Barthe" var. Barthelemy; orta saha'nın sağında oynuyor ve çok iyi top sürüyor, Toledo'nun Fransız versiyonu. Değerini hatırlamıyorum ama en yüksek 400 bin €'dur. İyi oyuncu ve alırsanız pişman olmazsınız. Barthe ise; defans'ın ortasında yer alıyor ve bütün özellikleri çoğu defans'tan, orta sahadan, forvetten daha iyi. Sanki takımın 10 numarası gibi. Değeri sanırım 200-300 bin € civarında. Sochaux'da "Franck Rymis" var. Ofansif orta sahanın solunda ve ortasında oynuyor, forvet'te de oynayabiliyor. Top sürmesi, çalımları çok iyi. Değeri 200 bin € civarında. Zamanla takımın 10 numarası oluyor.

Halen oynuyor musun hocam Efsaneyi.

Ne oyunda ya az sabahlamadik başında

• Bu oyunu aslında geçen senenin başında keşfettim ve o kadar çok beğendim ki, hani bildiğin oyunun kitabını yazacak kadar oldum Oyuncular keşfettikçe buraya yazarım, hiç çekinmem. İlla Braathen, Thompson, Guarin, Pedersen gibi futbolculara kalmayın diye
  • Tsigalko, Temur Altunhan.
  • Kardeşim o benim vazgeçilmezim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenumut

Kardeşim o benim vazgeçilmezim :D
    Forvet hattım evandro temur.
  • Duvar587 D kullanıcısına yanıt
    yabancı sınırlaması olmayan bi takım alıp altyapıya bile atılmaz agüero çoğu zaman çok kötü özellikleri.

todorov falan yazmayım şimdi az yazılan oyuncular var.

bi kere pisculishi bu oyunun en iyi sol açıklarından ve nerdeyse bedava denebilecek bi paraya geliyo
    orta saha oyuncusu zecchin de keza nerdeyse bedavaya geliyo
    Defans için de la cuesta herkesin malumu ama kimse nothingam foresttan Dawson yazmamış. ayrıca italya 2. liginden Padoin ve Atalantadan marco motta büyük takımlara alınacak kadar iyi savunma oyuncuları
    oyunun efsane forvetlerinden biri de Cesar Delgado cruz azulda oynuyo
    yine onla aynı değerlere sahip daha genç bi adam meksikadan medina var forvet ve sağ açık oynuyo
    ayrıca kaleci olarak lustovka çok iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 12 Haziran 2014; 11:16:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

yabancı sınırlaması olmayan bi takım alıp altyapıya bile atılmaz agüero çoğu zaman çok kötü özellikleri.

todorov falan yazmayım şimdi az yazılan oyuncular var.

bi kere pisculishi bu oyunun en iyi sol açıklarından ve nerdeyse bedava denebilecek bi paraya geliyo
    orta saha oyuncusu zecchin de keza nerdeyse bedavaya geliyo
    Defans için de la cuesta herkesin malumu ama kimse nothingam foresttan Dawson yazmamış. ayrıca italya 2. liginden Padoin ve Atalantadan marco motta büyük takımlara alınacak kadar iyi savunma oyuncuları
    oyunun efsane forvetlerinden biri de Cesar Delgado cruz azulda oynuyo
    yine onla aynı değerlere sahip daha genç bi adam meksikadan medina var forvet ve sağ açık oynuyo
    ayrıca kaleci olarak lustovka çok iyidir
    CM 4 EFSANEDİR..GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ MENEJERLİK OYUNUDUR..AMA BU OYUNUN EFSANESİ SAYDIОINIZ HİÇ BİR OYUNCU DEОİLDİR..BU OYUNUN EFSANESİ DAVİD KOBYLİK 'TİR..

Monaco serüveni ile başladığım menejerlik kariyerimde KOBYLİK'İN payı en büyüktür..ilk sezonumda moriantes , camara ikil forveti ile fransa liginde ilk senemde ite kaka 2 puan farkla şampiyon oldum..
    beni zorlayan strasbourg takımı idi..ikinci oldu strasbourg ama fransanın iki kupasını da bu takıma kaptırdım..çünkü strazbourg da daha sonraları benim efsane oyuncum olacak DAVİD KOBYLİK vardı..ayrıca KOBYLİK ilk sezonda 29 golle gol kralı oldu..dedim bu oyuncuyu bir almayı deniyim ..çünkü moriantes çok kötü oynamaya başlamıştı..ve teklif ettim aldım KOBYLİK'i....

2. sezonumda ilk maçta 2 gol attı..ama ben böle bir şey görmedim inanılmaz top sürüyordu..dedim bu adam manyak bir şey..ve beni haklı çıkardı..KOBYLİK ŞOV BAŞLADI..üst üste hat trick'ler yapmaya başladı.. bir maçta 8 gol atmıştı..ve ben oyunu sonlandırdığımda o rekoru krıan başka oyuncu olmadı..2. sezonda da şampiyon oldum ve fransının 2 kupasını da aldım bu sefer..ve ayriyetten uefa şampiyonu oldum..ve büyük pat KOBYLİK indi..ikinci sezonda gol kralı oldu 30 golle..ve ayrıca bütün turnuvaların da gol kralı oldu..gol atmadığı maç yoktu 2 den az gol atmıyordu..

3. sezonum en iyi sezonumdu..3. kez şampiyon oldum..yine 2 fransa kupasını kazandım..ama bu sefer şampiyonlar ligi şampiyonu oldum..KOBYLİK yine baş kahraman bu sefer rekorların rekorunu kırdı..bir sezonda ligde 59 gol attı..oyunun rekorlar bölümünde KOBYLİK in adında başka isim yoktu..

4. sezonda şampiyon oldum..ama bu sefer takım biraz dağılmıştı..KOBYLİK i elimden İnter kaptı..Kobylik gidince 5.sezonun başında Monaco dan istifa ettim..tam oyunu bitircekkenken büyük bir şans herhalde..PSG ve İnter manejerlik teklifi yolladı..interi kabul ettim KOBYLİK te orda olunca..hemen kabul ettim..

2 sezonda inter ile oynadım..2 sezonda şampiyon oldum..yine kobylik tabi gol kralı oldu..ama inter de adriano - kobylik ikilisi müthişti..gol krallığında adrianonun önünde kobylik yine gol kralı oldu..inter ile de 2 şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşadım....

hiç bir zaman hile yapmadım ve oynadığım 6 sezonda 6 lig şampiyluğu ( monaco -4 / inter - 2 ) 7 lig kupası ( monaco - 5 / inter -2 ) 1 uefa şamp. ( monaco ) 3 şampynlr ligi şamp ( monaco 1 / inter 2 )

Monaco efsane kadrom hatırlıdıklarım : roma , ibarra , squlacci, evra , bonera, burdisso, plasil , rothen, guily, malbrunge,deco,diego, cisse, camara, moriantes, adebayor ,david kobylik,

İnter kadrom : toldo,cordoba,burdisso,mexes,j,zanetti,c.zanetti,van der meyde,cannavaro,emre,stankovic,killy gonzalez,diego,gonzales,d.alessandro,hatem ben arfa,recoba,adriano,david kobylik..

KONUDA CM NİN EN İYİ Sİ DENMİŞ...CM NİN EN İYİSİ TARTIŞMASIZ DAVİD KOBYLİK'TİR..

Strssborg ....29 gol ( gol kralı )

monaco.......30 gol..( gol kralı)

monaco.....59 gol ( gol kralı )

monaco....35 gol ( gol kralı )

inter......32 gol ( gol kralı )

inter ....47 gol ( gol kralı )--adrianon geldiği sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t.undertaker -- 22 Haziran 2014; 2:21:00 >

• Benim en sevdiğim oyuncu Temur Altunhan'dır. Her zaman alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoomShy

Benim en sevdiğim oyuncu Temur Altunhan'dır. Her zaman alırım.
    Nantes'tan "Alexis Thebaux" ile "Vincent Briant" var. İkisi de kaleci ve ikisinin de örnek aldığı kişi; yine Nantes'ta kaleci olan ve gerçekte şu an Bastia'da olan Mickael Landreau (Landreau'yu almanız çok zor çünkü takım en az 25-30 milyon € isteyecektir ). Thebaux başta acemice davranacaktır ama 2-3, bilemediniz 4 sene sonra çok iyi kaleci oluyor ve milli takıma kadar yükseliyor. Değeri 100 bin € civarında. Briant ise ona yakın bir performans sergiliyor. O da iyi bir yedek kaleci. Onun da değeri 100 bin € civarında. Thebaux oyunda 18, Briant ise 17 yaşında başlıyor. Bir de isterseniz (yani deneyip denememesi size kalmış ) Raon L'Etape'ta "Pierre Clavier" var. Santrafor bölgesinde oynuyor ve oyuna 23 yaşında başlıyor. Ben ondan baya bi faydalandım. Senede en az 15-20 gol atıyordu. Lig onun için fark etmez, Ligue 1'de bile o kadar goller atıyordu. İsterseniz deneyin derim. Oyuncuların hepsi sadece large database'de çıkar, bunu söyleyeyim.

• quote:

Nantes'tan "Alexis Thebaux" ile "Vincent Briant" var. İkisi de kaleci ve ikisinin de örnek aldığı kişi; yine Nantes'ta kaleci olan ve gerçekte şu an Bastia'da olan Mickael Landreau (Landreau'yu almanız çok zor çünkü takım en az 25-30 milyon € isteyecektir ). Thebaux başta acemice davranacaktır ama 2-3, bilemediniz 4 sene sonra çok iyi kaleci oluyor ve milli takıma kadar yükseliyor. Değeri 100 bin € civarında. Briant ise ona yakın bir performans sergiliyor. O da iyi bir yedek kaleci. Onun da değeri 100 bin € civarında. Thebaux oyunda 18, Briant ise 17 yaşında başlıyor. Bir de isterseniz (yani deneyip denememesi size kalmış ) Raon L'Etape'ta "Pierre Clavier" var. Santrafor bölgesinde oynuyor ve oyuna 23 yaşında başlıyor. Ben ondan baya bi faydalandım. Senede en az 15-20 gol atıyordu. Lig onun için fark etmez, Ligue 1'de bile o kadar goller atıyordu. İsterseniz deneyin derim. Oyuncuların hepsi sadece large database'de çıkar, bunu söyleyeyim.

Alıntıları Göster
    Yine isodan kurdum patch 4.1.5 kadar hepsini yükledim eklentilerimi yükledim Beşiktaşla oyuna başladım.
    Bu oyunun alternatifi yok yıl 2014 yine oynuyorum.

Orta sahaya Aimar gelmiyor çok para veremiyorum zaten ama gelmiyorsa gidip Delgado kardeşlerden birisin alıcam şimdi gelirse Alex sol kanada sihir başlasın.

• Bastia'da "Pascal Chimbonda" var. Sağ ve sol bekte oynuyor, iki ayağını da kullanıyor. Fizik olarak iyi ve zihinsel olarak çok iyi olduğundan her maçta kolay kolay 8'ten aşağı performans göstermez. Zamanla milli takıma kadar yükseliyor. Değeri 500-600 bin € civarında. Almak çok zor olmayacaktır diye düşünüyorum. Alırsanız da pişman olmazsınız. Metz'de ise "Alexandre Frutos" var. Ofansif orta sahanın sol kanadında ve ortasında oynuyor. Değerini hatırlamıyorum ama aldığınızda bir ofansif orta saha ile kanat oyuncusundan istenilen bütün özellikleri karşılıyor. O da zamanla milli takıma kadar yükseliyor. Alırsanız sizi uzun süre götürecektir.

• quote:

Bastia'da "Pascal Chimbonda" var. Sağ ve sol bekte oynuyor, iki ayağını da kullanıyor. Fizik olarak iyi ve zihinsel olarak çok iyi olduğundan her maçta kolay kolay 8'ten aşağı performans göstermez. Zamanla milli takıma kadar yükseliyor. Değeri 500-600 bin € civarında. Almak çok zor olmayacaktır diye düşünüyorum. Alırsanız da pişman olmazsınız. Metz'de ise "Alexandre Frutos" var. Ofansif orta sahanın sol kanadında ve ortasında oynuyor. Değerini hatırlamıyorum ama aldığınızda bir ofansif orta saha ile kanat oyuncusundan istenilen bütün özellikleri karşılıyor. O da zamanla milli takıma kadar yükseliyor. Alırsanız sizi uzun süre götürecektir.

Dostum hala oynuyor musun Bu oyunda Multiplayer oynama falan varsa oynayabiliriz

• quote:

quote:

Bastia'da "Pascal Chimbonda" var. Sağ ve sol bekte oynuyor, iki ayağını da kullanıyor. Fizik olarak iyi ve zihinsel olarak çok iyi olduğundan her maçta kolay kolay 8'ten aşağı performans göstermez. Zamanla milli takıma kadar yükseliyor. Değeri 500-600 bin € civarında. Almak çok zor olmayacaktır diye düşünüyorum. Alırsanız da pişman olmazsınız. Metz'de ise "Alexandre Frutos" var. Ofansif orta sahanın sol kanadında ve ortasında oynuyor. Değerini hatırlamıyorum ama aldığınızda bir ofansif orta saha ile kanat oyuncusundan istenilen bütün özellikleri karşılıyor. O da zamanla milli takıma kadar yükseliyor. Alırsanız sizi uzun süre götürecektir.

Dostum hala oynuyor musun Bu oyunda Multiplayer oynama falan varsa oynayabiliriz

Alıntıları Göster
    Yıl 2075 hala oynuyorum

• quote:

quote:

Server'ın nasıl kurulacağını bilmiyorum ve ayrıca karşılıklı oynamak için aynı sürüme sahip olmak gerekir

• quote:

quote:

quote:

Server'ın nasıl kurulacağını bilmiyorum ve ayrıca karşılıklı oynamak için aynı sürüme sahip olmak gerekir

4.1.5 değil mi senin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

4.1.5 değil mi senin ?

4.1.1 benimkisi. Yükseltmeyi düşünüyorum tabii

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4.1.5 değil mi senin ?

4.1.1 benimkisi. Yükseltmeyi düşünüyorum tabii

Alıntıları Göster
    online oynamak isterseniz bende oynamak isterim hamachiyle kurmayı falan biliyorum

• Tamam o zaman Hamachi ile oynarız bir ara
  • quote:

Tamam o zaman Hamachi ile oynarız bir ara
    Valla iyi olur beyler. Ben de bu tecrübeyi şahsen yaşamak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.