Şimdi Ara

Cloverfield (2008) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
5.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tek_korsan

quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

izledigim en iyi efektli filmlerden biriydi kacirmayin derim..

SPOLİER
    evet yaw hele o helikopterin düşme sahnesi beni iyice germişti

Aynen katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 16 Şubat 2008; 0:10:38 >
  • Arkadaşlar bu gece 00.00 matinasından şimdi geldim fim Godzilla vs. tarzı filmleri sevenleri ilgilendiricek türden.En büyük farkı ise HANDYCAM le çekilmiş olması ve bununda inanılmaz gerçekçilik sağlamış olması.Şahsen filmi çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Özellikle aranızda 17 Ağustos Depreminin amatör kamerayla çekilmiş görüntülerini izliyenler varsa direk filmle entegre olabilirler.
  • 10 üzerinden 8-9 veriyorum zaten bütün dünyanın genelide aynı puanları veriyor çünkü film oldukça başarılı
    sürükleyici kesinlikle sıkıcı değil.
    filmi beğenmeyen statik camle çekilmiş filmlere devam etsin lütfen
  • Şu ana kadar sinemada izledigim filmler içinde beni en cok etkileyen, gerçeklige bu kadar yaklaştıran, beni içine adeta çeken... izledigim en iyi film diyebilirim. İlk önce el kamerası ile çekilmiş oldugunu duyunca burun kıvırdım ancak lost un yapımcılarına güvenip gittim ve beni hayal kırıklıgına ugratmadılar soluksuz bir 80 dk geçirdim.

Bu film evde izlenilecek türden degil dvdsi falan cıkınca hiç tenezzül edip de indirmeyin yada almayın konu bilindik bir konu bu anlamda pek bir şey beklemeyin ancak film güzel bir sinema salonunda filmin efek, ses ve çekim teknigi sinemanın o atmosveri ile birleşip adeta şölene dönüşüyor.

Kesinlikle izlenmeli gidin görün paranızın karşılıgını veren bir film
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeXtrin

Şu ana kadar sinemada izledigim filmler içinde beni en cok etkileyen, gerçeklige bu kadar yaklaştıran, beni içine adeta çeken... izledigim en iyi film diyebilirim. İlk önce el kamerası ile çekilmiş oldugunu duyunca burun kıvırdım ancak lost un yapımcılarına güvenip gittim ve beni hayal kırıklıgına ugratmadılar soluksuz bir 80 dk geçirdim.

Bu film evde izlenilecek türden degil dvdsi falan cıkınca hiç tenezzül edip de indirmeyin yada almayın konu bilindik bir konu bu anlamda pek bir şey beklemeyin ancak film güzel bir sinema salonunda filmin efek, ses ve çekim teknigi sinemanın o atmosveri ile birleşip adeta şölene dönüşüyor.

Kesinlikle izlenmeli gidin görün paranızın karşılıgını veren bir film

2.Perde çabuk bitti Uzasa ne güzel olurdu

• quote:

Orjinalden alıntı: sendenbenden

Arkadaşlar bu gece 00.00 matinasından şimdi geldim fim Godzilla vs. tarzı filmleri sevenleri ilgilendiricek türden.En büyük farkı ise HANDYCAM le çekilmiş olması ve bununda inanılmaz gerçekçilik sağlamış olması.Şahsen filmi çok beğendim herkese tavsiye ederim.

Özellikle aranızda 17 Ağustos Depreminin amatör kamerayla çekilmiş görüntülerini izliyenler varsa direk filmle entegre olabilirler.

evet o gerilim sahneleri çok etkiliyor insanı..efektler felan çok iyi... ancak el kamerası olduğu için sarsıntı çok feci... başı ağrıyo insanın... ayrıca imkanınız varsa filme cevahirde gidin..

• Florya Flyinn ve Kanyonda girdim .. Hala etkisindeyim
  • size bir soru;

spoileraslında filme gitmeyen bir şey anlamaz bu sorudan korkmasın.

şu kız nasıl öldü askerlerin orada?
    kan fışkırdı diye gördük ama acaba ateş mi ettiler yoksa vucudumu patladı?

ok cevabı buldum patlamış kız orada.
    yaratıktan çıkan parazitler insanları ısırdığı vakit asit enzimleri salgılayıp bomba etkisi yaratıyormuş ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mydonose -- 16 Şubat 2008; 14:12:45 >
  • Oyy nerde buldun yahu bizede sölesene:)
    SPOİLER SPOİLER
    Bu arada sinemada film bittikten sonra bir çocuk HAYDAAAA diye bağırdı film nasıl biter edalarına girdi.Ben koptum tabi atom bombası atılmış yaşıycak halleri yokya:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendenbenden -- 16 Şubat 2008; 15:15:32 >
  • ahahah hakkaten ya
    zaten filmin güzelliği orda. 28 hafta sonranın sonuda güzeldi

cevapları imdb.com da cloverfield forumlarında buldum
    ama ben tahmin etmiştim öyle olduğunu çünkü sedye ile bir askeri götürüyorlardı onunda ön tarafı uçmuştu
  • UFAK SPOİLER
    Tabi canm zaten adam tutuyodu perde arkasında adamın elleri Mayk Tyson deilse sıakrak patlatamazdı zaten:)
  • hayret zombi vb. olmadılar ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aKaSa

Fragmana Bakılırsa 10 Numara bir film gibi gözüküyor
    Gerçi dünyalar savaşı'nında fragramı çok güzeldi
    ama film rezalet ötesi idi

cok cok ii bı fılm olmasada bence dunyalar savası guzel bı fılmdı.neden bu kadar begenmedıgını anlıyamadım dogrusu.

ayrıca lostla baglantılı olması falan bıraz sacma geldı bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tun4

quote:

cok cok ii bı fılm olmasada bence dunyalar savası guzel bı fılmdı.neden bu kadar begenmedıgını anlıyamadım dogrusu.

Lost la bağlantı yok sadece yönetmenler aynı ve BadRobot yapıyor.
  • Nasil olurda bukadar fevkaladenin fevkinde bir gercekcilik saglanir arkadaslar yaf gercekten harika harika harika...
    helikopter diyen arkadaslara katiliyorum super super super..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mariachi@ -- 16 Şubat 2008; 22:26:35 >
  • quote:

quote:

dünyalar savaşının ilk yarısı kadar başka hiç bir filmde o kadar gerilmemiştim
    ikinci yarısı vasattı ama ilk yarı kesinlikle muhteşemdi dünyalar savaşının

• bence filmin çok fazla olumsuz eleştirilecek bir yanı yok. yönetmen çok farklı birşey denemiş; çokta başarılı olmuş. izleyiciye olayın içinde olduğu hissini veriyor. filmin öncesi sonrası yok. o anki olayı yaşıyorsunuz ve bitiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mydonose

quote:

quote:

dünyalar savaşı filmin sonunda bir amcanın belgesel yorumcusu edasıyla yaptığı açıklayıcı konuşmaya kadar çok güzel. ama orda olay kopuyor. sanki bir film değilde belgesel izlemişsiniz izlenimi veriyor...

• Tek kelimeyle mükemmel bir filmdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: synan

quote:

Orjinalden alıntı: Mydonose

quote:

quote:

dünyalar savaşı filmin sonunda bir amcanın belgesel yorumcusu edasıyla yaptığı açıklayıcı konuşmaya kadar çok güzel. ama orda olay kopuyor. sanki bir film değilde belgesel izlemişsiniz izlenimi veriyor...

evet ama kitaptada öyle olduğu için mecburen öyle bir son yapmak zorunda kaldılar.
    çünkü kitabı yazanda, filmi yöneten ve yapımcılığını üstelenende yaratılışı savunun kişiler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.