Şimdi Ara

CloudyG2 3.3 UX4.0 Arayüz ROM/Stock LP ROM/Kernel/Mod/Yardımlaşma Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.335
Cevap
30
Favori
52.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jinjin

Yok çünkü LP Bootloader Loki veya Bumped olarak kullanılamıyor, henüz hackleyen olmadı.

qetzel romda güncelleme merkezi yok ben weatheri indirdim system apps tan gerekli izinleri verdim fakat çalışması için güncellenmesi gerekiyor diye bi uyarı çıkıyor bu romdada güncelleme merkezi olmadığı için weatherı çalıştıramıyoruz maalesef
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Amacım hacklanmis olarak kullanmak değil lp stok romun twrp yedeği var örneğin miui rom denemek icin jb botloader yükledim sonrasinda bir türlü lp yedeğine dönemiyorum bu sefer lp kdz yükleyip tekrar root recovery atıp yedegi yüklüyorum zahmetli is oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyperborian

Selam romu yükledim sorun yok, daha önce pc suitten yedekleme yapmıştım ancak bu romla pc suite bağlanamıyorum telefonu görmüyor usb kabloyu takınca, aldığım yedeği nasıl geri yüklerim ? Pc suit olmadan yapmanın bir yolu var mı ?

pc suit orjinal romda çalışıyor maalesef herhangi başka bir rom yüklendiğinde napsanız pc suiti açamazsınız tavsiyem g2 için resmi olarak dağıtılmış son updateyi indiirp yedeği öyle alıp sonra herhangi romu tekrar kurmanız gerekiyor
  • madmax59 M kullanıcısına yanıt
    D802_PATCH_GO_LP_V1.1_droidth.zip:https://mega.co.nz/#!ZNkTmJ7L!h2siD4om0jKPkrTA4mSpCrdHvMBIY3Bv3aXIQxMDKQo bunu flahslayın TWRP'den. Sonra yedeğinize dönebilirsiniz.
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    LG Update Center apk'sı arıyorum, çalıştırırsam sizi haberdar edeceğim
  • quote:

LG Update Center apk'sı arıyorum, çalıştırırsam sizi haberdar edeceğim

sevinirim şimdiden teşekkürler lazım olan apk o
  • Merhaba arkadaşlar tek istediğim lolipoptan 4.4.2'ye geri dönmek bütün adımları yapıyorum sıkıntısız ancak %2'de upgrade stopped due to an error verip ilerlemiyor flash tool uygulaması ne yapmalıyım? driverlar vs kurulu 2 farklı bilgisayarda denedim hala sıkıntı var.
  • her şeyi indirdim her şeyin yedeğini aldım ancak sormayı unuttum. titanium backup ile alınan yedekler lolipop da sıkıntı çıkarır mı ?
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam o sorunlar giderildi çalışıyor artık :)
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Cihaz Root'lu mu ? Stock Romda mısınız ?
  • Arkadaşlar mobil şebekede bir sorun var konu açtım bir bakabilirmisiniz acaba

http://forum.donanimhaber.com/m_105822573/f_//tm.htm#105822573
  • SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    https://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407578483 bunu flashlayin

• quote:

https://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407578483 bunu flashlayin

düzelmedi malesef :)
  • hocam ilk 2 dk tekrar yaptı ama şuan düzeldi bugün beni kaçıncı kurtarışın sayamadım artık çok teşekkürler

@jinjin
  • SahiNN1 kullanıcısına yanıt
    Rica ettiim iyi geceler :)

Teşekkürler

• Konu için teşekkürler jinjin. Benim gibi G2'yi yeni kullanmaya başlayanlar için çok yararlı olacaktır :) Konu düzeni ve açıklamaları detaylı olarak anlatman ayrı bir güzel olmuş ;)
  • ayazoglu kullanıcısına yanıt
    Tam anlamiyla duzene duskun biriyim, onu da buraya yansitmaya calistim, begenilirse ve faydali olursa asil amacina ulasmis olacak :-)

• quote:

Cihaz Root'lu mu ? Stock Romda mısınız ?

evet stock lolipop root yok
    Hocam yeni konun hayırlı olsun.Çok güzel olmuş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.