Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
783
Cevap
26
Favori
33.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam peki parayı cekmek için ne kadar beklememiz gerekiyor ya da üst limiti var mı ? Parayı yatırdıktan sonra diyelim ki her ay 50 dolar eklemek istiyorum üzerine o nasıl olacak var olan anaparama ekleyebilir miyim ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emc payment method disabled uyarısı sorulmuş, gözümden kaçmış;

Emc payment method bizi pek alakadar eden bir yöntem değil. Paypal tarzı bir sistem aracılığı ile site üzerinden güç satın alınabiliyormuş. O sistemdeki sorunlar nedeni ile emc ile ödeme almayı durdurmuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

Hocam peki parayı cekmek için ne kadar beklememiz gerekiyor ya da üst limiti var mı ? Parayı yatırdıktan sonra diyelim ki her ay 50 dolar eklemek istiyorum üzerine o nasıl olacak var olan anaparama ekleyebilir miyim ? Teşekkürler

Bugünün kuru ile 185-190 dolar karşılığı olan 0.0107 btc hesabınızda biriktiği zaman çekim yapabilirsiniz. Sanırım tekrar yatırım yapmayı soruyorsunuz, dilediğiniz zaman tekrar ek güç satın alabilirsiniz. Yada yatırım yap butonunu açık bırakırsanız bakiye yeterli olduğu anda ek güç satın alır, sizin adınıza yatırım yapar , daha fazla kazım gücü elde edersiniz. Ama benim tavsiyem en fazla 2-3 ay tekrar yatırım yapın. Hedeflediğiniz kazım gücüne ulaştığınızda cebinize çalıştırmaya başlayın.
  • Deranzo kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben o zaman sha-256 100dolar alım yapıyorum sizce daha sonra yapmam gereken adımlar nelerdir ? Her ay 30-50 dolar arası yatırım yapabilirim.

• Bana kalırsa 10 th/s den aşağı düşmemek lazım kayda değer bir gelir için ama bunun maliyeti de 1500 dolar filan

• Şimdiden hayırlı olsun, bol kazançlar.

Günlük pool ayarları paylaşılan grupları paylaşmıştık. Şimdi onları ilk mesaja da eklerim, aralarda gözden kaçmıştır herhalde. O mecralar aracılığı ile günlük pool ayarlarına bakarsınız, ona göre düzenlersiniz. Kafanızda bir model yaratın, atıyorum 1 ay yatırım, 1 ay çekim gibi. Ve kesinlikle bir sınır belirleyin. Atıyorum en fazla 200 dolar yatıracağım gibi. Site 3.5 yıldır takır takır ödemelerini yapmış Ama risk her zaman var. Ben de bunun bilincindeyim. Riske edebileceğiniz rakam ile yatırım yapın yani. Roi çok kısa. Ortalama yatırım miktarınızı 60-80 gün aralığında geri alabiliyorsunuz. Yatırım rakamınızı geri alın ve kar ile ilerlemeyi düşünün. Ben kendi adıma bu şekilde ilerlemeyi planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Bana kalırsa 10 th/s den aşağı düşmemek lazım kayda değer bir gelir için ama bunun maliyeti de 1500 dolar filan

Aslında dediğiniz doğru olmakla beraber, geri dönüşüm tablolarına göre ortalama 5-6 kat kazanç vaat ediyor site. Gerçekçi olmak gerekirse 3-4 kat öngörülebilir. Tamamen kişinin hedeflerine göre tartışılabilir o rakam. Kayda değer gelir kısmı beklenti ile ölçülebilir yani :)
    Hocam alım yaptım ancak verification code for purchase ekranında kaldım hangi kodu gireceğimi bilmiyorum karttan cekildi para.

• quote:

Hocam alım yaptım ancak verification code for purchase ekranında kaldım hangi kodu gireceğimi bilmiyorum karttan cekildi para.

Kredi kartınızın hesap özeti kısmından provizyon bölümüne bakın. Orada hashflare diye göreceksiniz. Hashflare yazısının yanında 4 haneli bir kod var. Onu yazmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Bana kalırsa 10 th/s den aşağı düşmemek lazım kayda değer bir gelir için ama bunun maliyeti de 1500 dolar filan

Aslında dediğiniz doğru olmakla beraber, geri dönüşüm tablolarına göre ortalama 5-6 kat kazanç vaat ediyor site. Gerçekçi olmak gerekirse 3-4 kat öngörülebilir. Tamamen kişinin hedeflerine göre tartışılabilir o rakam. Kayda değer gelir kısmı beklenti ile ölçülebilir yani :)

Milleti izleyince şaşırıyorum

Adamın 1650 th/s hashrate i var, inanılmaz

Tamamdır hocam hallettim kazmaya ne zaman başlayacak ? Ve btc cüzdan kodu eklemem gerekiyor para cekebilmek icin bu işlemleride söylerseniz çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden.

• quote:

Tamamdır hocam hallettim kazmaya ne zaman başlayacak ? Ve btc cüzdan kodu eklemem gerekiyor para cekebilmek icin bu işlemleride söylerseniz çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden.

Kazıma başladı bile. Yarın bu saatlerde ilk ödemenizi almış olursunuz. Paribu vb. sitelerde hesabınız varsa cüzdan kodunuzu ekleyebilirsiniz hashflare'e ayarlar kısmından.
  • quote:

quote:

quote:

Aynen o kişinin videosunu bende izledim :) Ağzımın suyu akmadı desem yalan söylemiş olurum

Bu arada, lanet olası iota'dan bu sabah çıkıp icx,cardano ve yoyow satın aldım. Şimdi freni boşalmış kamyon hızıyla yükseliyor :) Bu ne şanssızlıktır arkadaş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen o kişinin videosunu bende izledim :) Ağzımın suyu akmadı desem yalan söylemiş olurum

Bu arada, lanet olası iota'dan bu sabah çıkıp icx,cardano ve yoyow satın aldım. Şimdi freni boşalmış kamyon hızıyla yükseliyor :) Bu ne şanssızlıktır arkadaş

Hiç sorma ben de panik satış yaptım, 3 4 gündür cardano, cnd, trx alıp sattım zararı kurtardım

Site bakıma girdi şu an umarım patlamayız 😄

• quote:

Emc payment method disabled uyarısı sorulmuş, gözümden kaçmış;

Emc payment method bizi pek alakadar eden bir yöntem değil. Paypal tarzı bir sistem aracılığı ile site üzerinden güç satın alınabiliyormuş. O sistemdeki sorunlar nedeni ile emc ile ödeme almayı durdurmuşlar.

Teşekkür ederim.

• hashflare fiyatları arttırmış. güç alımı artık 2.20 dolar olmuş. geçmiş olsun
  • benim gibi garibana ufak destekcikler atmak isteyen var mı yüksek hashrateli ağabeyler
  • quote:

quote:

Kazıma başladı bile. Yarın bu saatlerde ilk ödemenizi almış olursunuz. Paribu vb. sitelerde hesabınız varsa cüzdan kodunuzu ekleyebilirsiniz hashflare'e ayarlar kısmından.

Hocam bir de ekstra hız alımı falan yazmışsınız yukarıya onun olayı ve fiyatlandırması nedir ? En kısa sürede cekilebilir limite ulaşmak istiyorum mesela.

• quote:

quote:

quote:

Hocam bir de ekstra hız alımı falan yazmışsınız yukarıya onun olayı ve fiyatlandırması nedir ? En kısa sürede cekilebilir limite ulaşmak istiyorum mesela.

Ekstradan kasıt yeni hız alımı. Eskisi ile aynı fiyattan alırsınız, birşey değişmez. Coinwarz.com'dan hesaplama yapabilirsiniz. Çekmek için gereken minimum tutar 0.0107 btc'dır.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.