Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
26
Favori
33.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dulcet

300 usd civarındayken araştırmıştım ben de BTC'yi hocam, bir çılgınlık durumunda şu anda dünya bu konuda :-)) Aman yine de büyük meblağlar ile sakata gelmesin de kimse :-)

Hocam artık bu saatten sonra geri dönemem batarsa da batsın en azından denedim derim.

Hayır bilgisayarın nereden açılacağını bile bilmeyen adamlar dünyaları götürdü, onları gördükçe yakıyorum bir sigara içli içli çekiyorum...
  • Aylik cekilebilir miktari yakalamak icin 450-500 dolar civari guce sahip olmak lazim aslinda bu kadar parasi olan arkadaslar varsa yatirsin her ay kafadan 200 dolar 2 ayda cikariyor zaten sonrasini yersiniz benim bi 5-6 ay surekli cikan parayi yatirmam lazim o seviyeye gelmek icin neyse bakalim patlamayiz umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.9 th/s alıcaktım 640 usd civarından şansıma beklediğim ödeme gelmedi ertelemek zorunda kalmıştım. şimdi ise fiyatlar artmış ama yinede alım fırsatıdır bitcoinin durumunu düşününce.

küçümseyen arkadaşlara he deyin geçin. herkes kesesine göre birşeylerin ucundan yakalamanın peşinde.
  • böyle şeylere girmeyin ne paranızı alırsınız ne btc nizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

Sonunu düşünen kahraman olamaz... Bende yıllar önce 200 dolara bitcoin alacaktım yaklaşık olarak 286 btc yapıyordu, hadi rakamları yanlış hatırlarım diyelim düz 250 olsun, 250x18.500= 4.625.000 $ kaybettiğim para. Artık acımıyorum basıyorum hocam...

Birazda köylü kurnazlığı yapayım, yeni fiyattan satılık bugün alınmış 5 TH/s...

Seninki yine iyi ben7,8 yıl önce ilk duyduğumda 100 dolara 2000 tane BTC alıyordum,sonra bundan cacık olmaz 100 doları çöpe atmaya gerek yok diye almadım.

38 milyon doları hesap et artık

27 Kasım'da 4500 TL'ye BTC aldım şimdiye kadar 3000 TL'den fazla kar yaptı.300 dolarını buraya yatırdım dün.Allahtan almışım fiyatlar artmış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 19 Aralık 2017; 21:41:9 >

• Çok arttırmışlar yahu 380 dolara aldığım hashrate, 572 dolar olmuş... Yeni paket alacaklara dikkat geri dönüş 100+ güne çıktı.

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exodusium -- 19 Aralık 2017; 22:4:46 >
  • bu mng olayını hiç kafam almadı araştırdım araştırdım biraz zor geldi altcoinleri kovalıycaz bari ordan 3 5 gelsin devir beden gücüyle para kazanma devri değil beyin gücüyle para kazanma devri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desecration Smile

hocam refli olunca referansıyla üye olduğunuz kişiye %10 komisyon gidiyor her ödeme yaptığınızda.

HF17PROF5 yüzde 5 indirim kodu. bugün 30 dolarlık daha alıp güc arttırımı yapacağım

Edit: referral programı tamamen değişmiş. %10 komisyon her ödemede doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exodusium -- 19 Aralık 2017; 22:38:45 >
  • Deranzo kullanıcısına yanıt
    Bu hesapla 1 yılda anca çekiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Unknownuser87442

Bu hesapla 1 yılda anca çekiliyor?

Biraz daha açar mısınız? Anlayamadım soruyu.

• https://www.coinwarz.com/calculators/bitcoin-mining-calculator

Burayı kullanarak nasıl kazanç hesaplanır kısaca anlatayım.

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

Hashrate aldığınız işlemci gücü diyelim, örnek olarak 3000th/s aldığınızı farz edelim. 3000 yazalım .(3000th/s şu anda 660.00 USD )
    Power (Watts) Bulut madencilikte elektrik giderleri yok , 0 (sıfır) yazıyoruz.
    Power Cost ($/kWh) Bulut madencilikte elektrik giderleri yok , 0 (sıfır) yazıyoruz.
    Pool Fees % Hashflare için ortalama %20 bir değerdir, değişmez ise . 20 yazıyoruz.
    Bitcoin Difficulty Dokunmuyoruz.
    Block Reward Dokunmuyoruz.
    Bitcoin to Dollar (USD) Dokunmuyoruz.
    Hardware Costs (USD) 3000th/s için ne kadar ödeme yaptığınızı yazıyoruz buraya, 660 yazıyoruz dolar cinsinden.

Calculate' e bastığızda hesaplama yapılıyor ve kaç günde geri dönüşü oluyor hesaplıyorsunuz.

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    9 ay önce 1th/s günlük 0.00043876 BTC getirirken bugün 0.00013424 BTC getiriyor, 2 hafta sonra belki daha da düşebilir belli olmaz, fiyat arttıkça miner sayısı ve havuzlarda biriken toplam kazım gücü de şişmeye başlıyor haliyle

şimdi senin 0.2th/s nasıl eriyecek gördün mü? 9 ayda 20 katına çıkan bir btc/usd kuru var, üstüne bir de %10 civarı artış gösteren usd/try kuru var, yani o zamanlarda karlılık üst düzeydeydi, şimdi paranın kontrolü eğer borsa gibi senin elinde olan bir yerde değilse işin zor olabilir, önümüzdeki 9 ay içinde bu fiyat ve zorluk dengesi birbirini sübvanse edebilir mi orasını zaman gösterir

komik olan şey burada senin veya başkalarının maddi gücünün boyutu değil, 3-5 e bakmadan ref toplamak için link vererek herkesin üzerinden gelir elde etmeye çalışanlar, o gördüğünüz fiyat grafiklerine falan aldanmayın yani yılın sonunda şu kadar olacak bu kadar olacak diye, belli bir tutarın altındaki yatırım kar ettirmez

• exodusium kullanıcısına yanıt
    kredi kartı ve btc transferi ile yapılan her ödemede %10 gelir

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

aksini iddia edecek olanlara 2 referral ile toplam 20 satın almanın getirisi olarak şöyle koyayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

kredi kartı ve btc transferi ile yapılan her ödemede %10 gelir

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE

aksini iddia edecek olanlara 2 referral ile toplam 20 satın almanın getirisi olarak şöyle koyayım

Haklısın referral programını değiştirmişler, işler tamamen networking olayına doğru gidiyor hadi hayırlısı. %5 olan değerler filan hepsi gitmiş... Hemen hemen tüm networking olaylarında geri dönüş 3 'ay gibi bir süreye ayarlanır çünkü yeni gelen üyeler ve üstteki üyeleri besleme kısmı için optimal gün sayısı bu oluyor. Klasik networking modeline dönmüş, inş yanılırım.

Her neyse karamsar olmuyorum ama herkese tavsiyem, anaparasını kazandıktan sonra istediği gibi oynasın sitede...

https://hashflare.zendesk.com/hc/en-us/articles/115004323205-How-does-the-HashFlare-Referral-Program-work-

• exodusium kullanıcısına yanıt
    yeni bir olay değil, birkaç ay önce hala süresiz kontratları varken gelen referral gelirleri

tabii daha bundan daha fazla bir de gelmeyen var, eğer benim referansım olan üye başka bir linke tıklar da ordan alışveriş yaparsa bu gelir ona gidiyor mesela, zırt bırt her yere refli link dayayanlar ekşisözlük vs. gibi yerlerde bunu bildikleri için sürekli yapıyor o işi
  • Deranzo kullanıcısına yanıt
    komik olan şey senin gelir beklentin içinde olan payları, milletin kazancı maddi durumu vs. değil, bu işin adabı hem refli hem refsiz link vermektir, yardımcı olduğunu düşünen refli linkine tıklar sana kazandırmak ister, kıyamet koptu daha birkaç ay önce ref mevzularından forumda, bu haliyle konu şikayet edilirse ne olacak tahmin ediyorsundur herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dracos

yeni bir olay değil, birkaç ay önce hala süresiz kontratları varken gelen referral gelirleri

tabii daha bundan daha fazla bir de gelmeyen var, eğer benim referansım olan üye başka bir linke tıklar da ordan alışveriş yaparsa bu gelir ona gidiyor mesela, zırt bırt her yere refli link dayayanlar ekşisözlük vs. gibi yerlerde bunu bildikleri için sürekli yapıyor o işi

Bunun aynısını bir arkadaş s-coin macerası ile yaşadı. 6 ay gibi bir sürede geri dönüşü oluyordu orada. Adamlar sonra teker teker hile yapılıyor diye ülke erişimlerini kapatmaya başlamış, neyse bizim eleman 6'ayda parayı çıkardı kılı kılına kurtardı. (scoin veya coinspace neyse uzak durun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumandan hüsamettin

bu mng olayını hiç kafam almadı araştırdım araştırdım biraz zor geldi altcoinleri kovalıycaz bari ordan 3 5 gelsin devir beden gücüyle para kazanma devri değil beyin gücüyle para kazanma devri.

Bu işlerle alakalı bir abimizin güzel bir sözü vardır "Zaman alın teri değil, akıl teri zamanı diye"...

Şu yazılana katılmamak elde değil,iki hafta it gibi çalışıp kazandığım parayı 3 günde kazandım...

Bence dünya yeni bir düzene doğru gidiyor ve biz bu düzenin ilk temsilcileriyiz diye düşünüyorum.
  • Kazandığı parayı çeken var mı? Varsa hangi siteyi kullandınız ve kaç para komisyon vs. kesintisi oldu?
  • kazacak varsa dash kazsın uzun vadede çok güvendiğim bir coin.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.