Şimdi Ara

CLOUD MİNİNG / HASHFLARE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
782
Cevap
26
Favori
33.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

tam 1000 dolarlık yatırım yapıcam, bi anda ayın 20'sine kadar ödemeler durduruldu diye mesajları gördüm, bi anda geri çekildim

1 senelik kontrat yerine belli bir reinvest oranıyla sürekli devam eden bir kontrat sağlanmış olur mu ?

Yani atıyorum %30 reinvest yaptığımızda kontratımız sürekli devam eder hale gelir mi ?

İkinci olarak;

1000 Dolar yatırdım diyelim, sürekli %30 reinvest'te tutuyorum hesabı, atıyorum bana 10 birimlik kazma gücü verdiler, her ay 3 birimlik kazma gücü eklediğimizi düşünelim, 12 ay sonra kazma gücümüz yavaş yavaş silinmeye başlar mı ? Eğer öyle ise aslında pek de mantıklı olmayabilir reinvest olayı, onun yerine atıyorum 1000 dolar ile girerim, 3-3.5 ay içinde 1000 dolarlık amorti oldu diyelim, kalan 9 ayda da hiç reinvest yapmadan aynı kazım gücüyle devam edip kontrat bittikten sonra 1000 dolarlık yatırım yapmak daha mantıklı olabilir..

Merhaba,

İlk sorunuza gelirsek evet, devamlı bir kazım gücü elde edersiniz.

İkinci sorunuza gelirsek, her satın almanız için ayrı kontrat yapılır, her birinin süresi 1 yıldır. Yani 1 yıl sonunda kazım gücünüz azalmaya başlar. 1-2 ay reinvest, 8-9 ay bakiyeyi toplamak, son 1-2 ay da tekrar bakiye ile güç satın alıp 1 sene daha uzatmak mantıklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

peki scrypt mi yoksa sha 256 mı öneriyorsunuz algoritma olarak ?

Scrypt daha pahalıya geliyor sanırım ancak,bu ikisi arasında scrypt yabancı forumlarda da biraz daha iyidir denilerek övülmüş.

1 MH/s için 7.50 dolar scrypt. Sha 256 ise 1 GH/s için 1.50 dolar ücret bandında.

Ekleme : Bitcoin kazma işlemi için sadece sha mı kullanabiliyoruz bu arada ?

Merhaba,

Güncel kurlar ile kesinlikle sha-256 bitcoin kazmanız mantıklı. Scrypt ile litecoin kadarsınız, btc için sha-256 seçmelisiniz.

• Antpool gozukmuyor bende, sadece bw.com, slush ve btcchina.com var, bunlardan hangisini secmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nawres

Antpool gozukmuyor bende, sadece bw.com, slush ve btcchina.com var, bunlardan hangisini secmeliyim?

O menünün sağ kısmındaki ok yardımıyla antpool seçebilirsiniz. Bende az önce %100 antpool olarak güncelledim.
  • s.a günaydın herkes. Şimdi abi ben sha-256 dan 1 th/s (150 dolar) kredi kartıyla satın alacagım. satın alma işleminden sonra bir kod girin diyorlar o nerede ve nasıl olucak.

ayrıca kazımdan cıkan btc ler icin havuz sitesilerine üyelik acmak zorundamıyım. yardımcı olurmusunu sana zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CADDEVİL18

s.a günaydın herkes. Şimdi abi ben sha-256 dan 1 th/s (150 dolar) kredi kartıyla satın alacagım. satın alma işleminden sonra bir kod girin diyorlar o nerede ve nasıl olucak.

ayrıca kazımdan cıkan btc ler icin havuz sitesilerine üyelik acmak zorundamıyım. yardımcı olurmusunu sana zahmet.

A.s, günaydın.

O istenen kodu kredi kartınızın hesap özeti bölümünde provizyondaki işlemler kısmında bulabilirsiniz. Numarayı sallıyorum, 1234-Hashflare şeklinde yazar. 1234'ü yazmanız yeterli. Havuz sitelerine üyelik açmanıza gerek yok, sadece kazım için bir veya birkaç havuz seçmeniz gerekli.
  • CADDEVİL18 C kullanıcısına yanıt
    Kod eft yaptığın dekontta yazıyor.Açıklama kısmında hahsflare_ den sonra yazan rakam kod.

Havuz sitelerine üyeliğe gerek yok,Sadece pool'ları takip edip seçim yapman lazım.%50 olarak 2 pool veya 3 pool olarak kullanabilirsin.
  • 35 saat filan oldu ama hala sisteme ne kadar kazdigim yansımadı

• Ödemem onaylandı gözüküyor. sözleşme başlangıc tarihi vs hepsi yazıyor. şu anda kazım yapıyormu acaba. veya birşey daha yapmam lazım mı.
  • saat 2-3 gibi bakın o zaman güncellenir
  • quote:

Ödemem onaylandı gözüküyor. sözleşme başlangıc tarihi vs hepsi yazıyor. şu anda kazım yapıyormu acaba. veya birşey daha yapmam lazım mı.

Hayırlı olsun, bol kazançlar.

Hayır, başka birşey yapmanıza gerek yok kazması için. Pool ayarlarına bakabilirsiniz, şu anda %100 antpool öneriliyor. Bende o şekilde kullanıyorum.

@Begee;

Hocam saat 2-3 gibi bakın, bende yatırım yapma saatimden bağımsız hep o saatlerde yatıyor.
  • derenzo verdigin bilgiler icin tşk ederim. birde şunu sorim sana. şimdi ben 150 dolarlık yatırım yaptım. misal yatırdıgım para 3 ay icinde cıktı diyelim . peki ben ne zaman cekebilirim. coin olarak. kac katı olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

quote:

Ödemem onaylandı gözüküyor. sözleşme başlangıc tarihi vs hepsi yazıyor. şu anda kazım yapıyormu acaba. veya birşey daha yapmam lazım mı.

Hayırlı olsun, bol kazançlar.

Hayır, başka birşey yapmanıza gerek yok kazması için. Pool ayarlarına bakabilirsiniz, şu anda %100 antpool öneriliyor. Bende o şekilde kullanıyorum.

@Begee;

Hocam saat 2-3 gibi bakın, bende yatırım yapma saatimden bağımsız hep o saatlerde yatıyor.

Tamamdır belki dediğinizi gibi sitenin belirli bir güncelleme saati vardır. Bekleyelim bakalım

• quote:

derenzo verdigin bilgiler icin tşk ederim. birde şunu sorim sana. şimdi ben 150 dolarlık yatırım yaptım. misal yatırdıgım para 3 ay icinde cıktı diyelim . peki ben ne zaman cekebilirim. coin olarak. kac katı olmalı.

Rica ederim,

Çekim yapmak için bakiyenizin minimum 0.01 BTC olması lazım. Yarın ilk bakiyeniz hesabınıza yattığında ne kadar zamanda bu rakamı kazanabileceğiniz görünür. 0.0007 btc'de komisyon mevcut.Yani aşağı yukarı güncel kur ile 40 TL. 0.0107 btc'e ulaştığınızda çekim yapabilirsiniz.
  • Arkadaşlar ilk mesajda HasFair adında bir chrome eklentisi paylaştım. Hashflare kontrol paneli daha işlevselleşiyor bu eklenti ile. Eklenti üzerinden herhangi bir giriş yapmanız gerekmediğinden güvenlik sorunu olmayacaktır.
  • 20 aralığa kadar para çekimleri durdurulmuş. açılmadan da para yatırmak istemiyorum.

kayrosun son dönemlerini hatırlatıyor maalesef.
  • Deranzo kullanıcısına yanıt
    Hocam bu havuz ayarları nasıl olmalı aydınlatırsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Hocam bu havuz ayarları nasıl olmalı aydınlatırsan sevinirim.

Merhaba,

Telegram uygulamasından Hashflare unofficial turkey grubunu takip edebilirsiniz. Orada günlük paylaşan arkadaşlar var. Facebook üstünden de Hashflare cloud mining sayfasında paylaşımlar yapılıyor. Ben bugün %100 antpool olarak ayarladım. Günlük olarak bende bu grupları takip edip , önerileri uygulamaya çalışıyorum.
  • Bende bir miktar alım yaptım, inşallah yakın zamanda çekime başlayacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

Bende bir miktar alım yaptım, inşallah yakın zamanda çekime başlayacağım...

Hayırlı olsun, bol kazançlar :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.