Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13601361136213631364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir konuda size danışmam gerekiyor aracım 2012 1.5dci symbol aracımda üzerinde aux girişi bulunan orjinal teyp var 3-4 gündür aux girişine telefonu bağladığım zaman ses çok değişik gelmeye başladı enstrümanlar daha baskın oluyo şarkı sözleri çok boğuk kalıyo. aux kablosu arızalanmıştır diye kabloyuda değiştirdim ama yine aynı şekilde devam ediyo. daha önce bu durumla karşılaşıp çözüm bulabilen oldumu ?
  • khrmn57 K kullanıcısına yanıt
    Başına gelen varmı bilmiyorum ama böyle sorun yaşayan duymadım
    Telefon ve kabloda sıkıntı yoksa tek ihtimal aux girişinde sıkıntı vardır, devamlı söktak sıkıntı yaratmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001 clio symbol var 180.000 km de
    Klimalı
    Aracı temiz kullandım
    Bakımları yapılı.

Piyasası nedir bu aracın

• ririii kullanıcısına yanıt
    Söyleyecegim rakam arabadan arabaya degişir
    Aynı araba rna modeli cift hava yastıklı 130-140 bin km 3-4 parça boya var degişen belki 1 tane 29 bin istiyordu bir arkadaşım.
    3 ay öncesinden kendisi 24.500 e almış. Ona göre aracına deger biç

İnternet piyasasına göre belirle derim 3-5 kaar edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

2001 clio symbol var 180.000 km de
    Klimalı
    Aracı temiz kullandım
    Bakımları yapılı.

Piyasası nedir bu aracın
    değişen boya durumu ve renk nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bu kırılmış. bunu değiştirmek için torpidoyu mu söktürmemiz lazım???
  • arkadaşlar sıfır ya da çok temiz 2.el symbol 0,90 tce 90 bg almak istiyorum.
    kullanan arakadaşlar ya da bilgisi olan arkadaşlar ne tavsiye edersiniz.şikayet var mıdır bu araçlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

Başına gelen varmı bilmiyorum ama böyle sorun yaşayan duymadım
    Telefon ve kabloda sıkıntı yoksa tek ihtimal aux girişinde sıkıntı vardır, devamlı söktak sıkıntı yaratmış olabilir
    Sorunu çözdüm teybi söküp içindeki tozları temizledim sonra aux girişinin olduğu yerde jak ucunun temas ettiği yerlerdeki metal kısımlar çok içine girmişti onları kaldırdım sorun çözüldü.
  • merhaba ,renolarda kullanılan sarı antfiriz sanayide hiç bir yerde yok,uygun fiyata nereden bulabilirim yada muadil ne kullanılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

merhaba ,renolarda kullanılan sarı antfiriz sanayide hiç bir yerde yok,uygun fiyata nereden bulabilirim yada muadil ne kullanılır
    Soğutma sıvısı : Su ile beraber toplam 6,5 Lt, Mono Etilen Glikol bazlı, TYPE-D, Reno 8900600013, TOTAL GLACELF AUTO SUPRA Sarı renkli Organik. Mono etilen glikol bazlı olsun da rengi ve markası önemli değil. Mümkünse karışımı motor bölümü dahil tamamen boşaltıp yeniden doldurun. Havasını almayı unutmayın. Maalesef yeterli bilgi bulmak çok zor. Bir önceki sayfadaki paylaşımımdan sonra bayağı araştırdım. Bulduğum bilgilere göre öğrendiğim bunlar. Ben henüz değiştirmedim. Baharda tüm yağlarla birlikte değiştirmeyi düşünüyorum.
  • varagele46 V kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

• Aynen torpido cıkması lazım, 5-6 sene önce servis 500-600 tl para istemişti.
    Çıkma olur yan sanayi olur arastırın pahalı gelirse artık görmezlikten gelin

Şuan ki fiyatı 800-1000 tl olabilir

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    Bu havalandırma torpidoya yekpare mi bağlı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam net bilmiyorum ama baglı degil bagımsız iki parça

• 2001 clio symbol beyaz renk aracım var 2014 yılından beri bende temiz diri bir araçtır 190 bin km de. Benzinli. İçinde sigara dahi içmedim. Kaça gider sizce bu araç. Ev alacağız satmak zorundayız. Galeri 35 verdi ama ben yinede sahibindene koyup kendim satayım diye düşündüm. kaç yazayım arkadaşlar.

• ririii kullanıcısına yanıt
    Piyasayı yokla fakat galeri mümkün degil 35 vermez nasıl verdi anlamış degilim.

Demek ki aracın çok iyi

Bende 35 37 felan yaz diyecektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

Piyasayı yokla fakat galeri mümkün degil 35 vermez nasıl verdi anlamış degilim.

Demek ki aracın çok iyi

Bende 35 37 felan yaz diyecektim.
    40 yazıyom illaki pazarlığı da olur bu işin

• Araç 2009 Symbol 1,4 8v brc lpgli 117 bin km de.

90 km/h civarı hızda arka taraftan uğultu şeklinde ses geliyordu. Sanayide usta tekerleri tek tek kaldırıp çevirdiğinde sağ ön porya rulmanından olabilir demişti. Sağ ön rulman değiştirildi.

Ancak yol testi sırasında ses azalsa da devam etti. Arka rulmanları da değişelim dedim. Araç üzerindeki SNR marka idi. Orjinal üründen takıldı. Araç montaj sonrası tekrar test edildiğinde uğultu sesi artık gelmiyordu.

Maliyet: 3 adet SNR marka porya rulmanı 300 + eski rulmanların presle sökme yenilerini takma, kampana torna+usta işçilik 210 tl. Toplam 510 tl Değişim İşlemi yaklaşık 2 saat sürdü.
  • Selamlar herkese.2009 symbol sahibiyim.Bos paket.Direksiyon kumandasında radyo frekansı önceki 2004 cliomda tek tek araniyodu diye aklımda kalmış.Bunda sadece kayıtlı frekansları buluyo.Ayari var mıdır teypten felan.

• Arkadaşlar merhaba, dün aracım Symbol 2014 1.5 Dci yakıtı tamamen bitmişti bende Petrol Ofisinden Vmax Euro dizel ile fulledim. Ertesi gün araçta motor lambası yandı. Özel bir serviste bilgisayara bağladık iki hata gösterdi. 1.si Motor Yağı idi ama daha 2000 km önce Motul yağı koymuştum servisteki usta ile baktık sıkıntı yoktu. 2.si Kızdırma Bujisi yazıyordu. Servisteki usta istersen yakıt temizliyici koyalım dedi şimdilik koyduk. Var mı bilgisi olan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13601361136213631364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.