Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasetçslarin kristali var. Kasetteki manyetik bandı okuyup ses çikarmaya yarar. Bu kristalin lehimlerini iptal edip 3.5 mm jack yani kulaklîk kablosu lehimleyin. Herhangi bir kasetin içindeki bandi kesip teybin içine atın. Sonra kulaklik kablosunu telefonunuza veya mp3 çalara takın. Istediğiniz mp3u dinleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheBlackHorseF T kullanıcısına yanıt
    ben aux çıkışını telefonu takarak kullanıyorum.mükemmel ses veriyor.usb girişinden farkı yok bendekide reno teyibi

usb li teyip almıştım beğenmedim sorun çıkarıyordu.orjinali taktım.

• Hayırlı cumalar.Arkadaslar 2012 1.5 symbol de yokuş kalkış desteği var mı?

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Baktım da pek anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheBlackHorseF T kullanıcısına yanıt
    Bu işler elinizden gelir mi?Lehim falan yaparmısınız?

Gelmiyorsa bir elektronik tamircisine yaptırabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şazenuş kullanıcısına yanıt
    Sanmiyorum

• Arkadaşlar havalar 15~20 derece ve aracindaki kış lastikleri yola iyi tutunamadığından yakıt tüketimi arttı. Hafta içi yazlık lastiklerimi takacağım sizde durumlar nasıl ?

• CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı, tamamen gereksiz yere hem lastik aşınıyor hem de yakıtta yüksek tüketim oluyor. Önümüzdeki hafta sonu ben de yazlıklara geçeceğim. Bu saatten sonra ne kadar kış olacak ki.
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Valla ben hiç kışlık kullanmadım.su anda 5.8 lt.

Sizin kaç acaba?

• Şehiriçi 5.5 litre şehirdışı 4~4.5 civarında kar lastikleri hava sicakken yola tam tutunamiyor. Bu da fazla tüketime sebep oluyor

• arkadaşlar 2012 1.5 dci exp symbol 2 nin orjinal teybi alttaki mi üstteki mi?

letgoda alttakinden buldum alsam uyar mı acaba diye düşünüyorum..teyp bi şekilde uyar ama direksyondaki kontroller aktif olur mu onu bilemiyorum
  • Teyb uyarda kumanda kollari uymayabilir. Sony cd mp3 çalar modellerinin bazilarinda kumanda tuşlarini kullanmak için ara modullü teypler var. 500 lira civarinda

• quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Teyb uyarda kumanda kollari uymayabilir. Sony cd mp3 çalar modellerinin bazilarinda kumanda tuşlarini kullanmak için ara modullü teypler var. 500 lira civarinda

benim aracın teybi üstteki dimi?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracimda yağ filtresinin gövdesinde sîzıntı vardı. Gövdeyi ve yağ soğutucusunu söktüm. Oring yani contaları eskiyip çatlamışlar. Yeni oring takımı alıp yerlerine taktım. Şimdi takipteyim. Herhangi bir kaçak yok. Buradan yağ kaçırdığı zaman tablodaki lamba geç sönüyor. Tek brlirtisi bu. Meganelarda yağ nüşiri bu gövdenin üstünde. Bu yüzden hemen yağ utarisi veriyor. Cliolarda blokta bulunuyor.Herhangi bir utari vermiyor. Yolda farketmezseniz aracin yatak sarmasi muhtemel. Arasa kaoutu acıp alttan üstten kontrol etmek gerek.

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Sanırım evet

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

arkadaşlar 2012 1.5 dci exp symbol 2 nin orjinal teybi alttaki mi üstteki mi?

letgoda alttakinden buldum alsam uyar mı acaba diye düşünüyorum..teyp bi şekilde uyar ama direksyondaki kontroller aktif olur mu onu bilemiyorum

Benim araç 2011 exp 1.5 dcı Teyp üsttekinden, sanırım aynısıdır.
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    En üstteki doğrusu olmalı çünkü MP3 çalabiliyor. Ortadaki MP3 çalmaz. En alttaki ekranlı olduğundan soketleri uymama ihtimali var. Expression'da göğüste ayrı ekran var çünkü.
  • Renault için farklı marka olarak şimdiye kadar gördüğüm tam uyumlu tek teyp bu. Hem direksiyon kumandası hem de ekran uyumlu. Ama eski olduğu için piyasada bulmak çok çok zor.
  • Arkadaşlar 2005 model clio 1.4 benzin-lpg aracım var. soğuk havalarda marş basıyor ama araç çalışmıyor daha önce böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar ne yaptı.(Benzin pompasını değiştirdim)
  • 
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.