Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.465
Cevap
47
Favori
929.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracinizin far camlari matlasmissa o da gorusu bayagi kisitliyor, cok matlasmissa onu parlatin once fark edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juhadante

Herkese merhaba arkadaşlar 2009 symbol var bende ara ara benim far ampulleri patlıyor 1 sene oldu takalı. Geçenlerde biri patlamıştı şimdi digeride patlamış bu şekilde bir sorun yaşayan ve çözümünü bilen varmı. Tavsiye ettiğiniz ampul markası varmı aynı zamanda bendekiler beyaz ışık orjinalinde sarı diye biliyorum teşekkürler herkese iyi forumlar .
    Hocam Osram ampul tercih edebilirsiniz ancak onun sahteleri de var ve sanayide genelde osram takiyorum diyip sahtelerini takiyorlar.

• Merhaba arkadaşlar
    Bende Clio 3 65 bg dizel araba var. Satmayı düşünüyorum expertiz yaptırdım , 3500 devirden sonra siyah duman atıyor. Bu durum neye işaret ediyor. Normal kullanımda hiç siyah duman görmüyorum.

• Ustalar bizim far ampul u biraz zor değişiyor özellikle sol tarafa el girmiyor bunu kendi değişen varmı varsa bir anlatabilir pratik nasıl değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 31 Aralık 2019; 16:46:3 >
  • Dizel yarı otomatiklerde baskı balata değişimine gerek var mıdır? Bilgisi olan cevaplayabilirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightmareee

Dizel yarı otomatiklerde baskı balata değişimine gerek var mıdır? Bilgisi olan cevaplayabilirse sevinirim.
    yarı otomatik baskı balata değişiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Ustalar bizim far ampul u biraz zor değişiyor özellikle sol tarafa el girmiyor bunu kendi değişen varmı varsa bir anlatabilir pratik nasıl değişir
    "Eğer sadece ampul değiştirecekseniz şöyle yapmanız gerekiyor. Aracın sol ampulüyse o kısımda akünün kutusu var el rahat girmez o yüzden akünün oradaki küçük olan kutuya içerisinde sigorta falan olur o kutuyu sökerseniz rahatlıkla değiştirebilirsiniz, aracın sağ tarafındaki ampul değişiminde bir sıkıntı yok zaten rahatlıkla el giriyor o kısma. Lakin komple farı değiştirecekseniz sağ sol fark etmeden komple ön tamponu sökmeniz gerek ki oda tek başınıza yapabileceğiniz bir olay değil." (makyajlı clio3 kullanıcısı paylaşmış)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • websosyal kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam hiç bir yerde nasıl yapıldığını bulamamıştım
    Sadece far değiştiricem

• Merhaba sevgili forum üyeleri an itibari ile
    Citroen c2 den vazgeçip ;

2007 clio 3 1.2 extreme almaya karar vermiş bulunmaktayım. Ama koltuklar hakkında detaylı bir bilgiye rastlayamadım araştırmalarımda.
    Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ve direksiyon ayarı var mı acaba?

• xdelix X kullanıcısına yanıt
    direksiyon da var koltukta yok
  • 2008 clio extreme km 80 binde 1.4 44 bine alınır mı acaba. Bide bu extreme paket içerik olarak nasıldır

• Merhabalar,

Aracım 2011 1.5 dci executive 85 beygir, lastik değişimi yapmam gerekiyor, önerileriniz var mı?
  • kış lastiği için nokian wrd4 veya bridgestone blizzak lm005 öneririm @mst105

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaarj -- 18 Şubat 2020; 22:51:30 >
  • Arkadaşlar pazartesi 2009 clio 3 1.5 dizel dynamique bakıcam, nerelerine dikkat etmemi tavsiye edersiniz? Araç 101bin de 60k civarında bir fiyata alıcam. Tavsiye yorumda bulunacak kimse varmı?

• sinan943 S kullanıcısına yanıt
    Extreme pakete baktım da bende de aynı faz2 modelinin 2012 modeli var authentique edition paket, aynı görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    Onun yerine 2012 model alabilirsiniz, şu an 130.000 km civarında boyasız araçlar var. Bir araç daha buldum değişen belirtilmemiş bir sorun istersenizhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-c-f-auto-2012-model-clio-1.5-dizel-103000.km-803424548/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Onun yerine 2012 model alabilirsiniz, şu an 130.000 km civarında boyasız araçlar var. Bir araç daha buldum değişen belirtilmemiş bir sorun istersenizhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-c-f-auto-2012-model-clio-1.5-dizel-103000.km-803424548/detay
    İlginizden dolayı teşekkürler hocam. 58.750 ye bahsettiğim aracı aldım, öz amcam tamirci olduğu için ona gösterdim beğendi aracı bizde o gün içinde satış işlemini gerçekleştirdik. Şuan bir sıkıntı yok baya memnunuz.

Anladım, aracınız faz 2 mi?

Bu arada arabayı güzel fiyata denk getirmişsiniz, ben 43.000 e aldım 86.000 kmde şu an 190.000km deki boyasız araca 61.000 tl yazmışlar Benim aracım da boyasız ve 108.000 kmde daha. Gerçekten araba piyasası uçtu...

• quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Bu arada arabayı güzel fiyata denk getirmişsiniz, ben 43.000 e aldım 86.000 kmde şu an 190.000km deki boyasız araca 61.000 tl yazmışlar Benim aracım da boyasız ve 108.000 kmde daha. Gerçekten araba piyasası uçtu...
    Faz 2 mi değilmi bilmiyorum hocam, faz 1 le arasında ne fark var onuda bilmiyorum, otomatik klima var hocam yağmur ve far sensörü var Bluetooth var bir de dört cam otomatik. Başka da bir ayırt edici özelliği yok hocam. Bazı araçlarda hız sabitleyici ve navigasyon da varmış ama onlar heralde 2010 modellerde vardı galiba , 2009 modellerde görmedim

• 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.