Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.865
Cevap
80
Favori
1.592.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı arac bendede var hocam ilk sahibinden almıştım bütün evrakları duruyor klavuzda dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: yula50

aynı arac bendede var hocam ilk sahibinden almıştım bütün evrakları duruyor klavuzda dahil

ben nerden temin edebilirim hocam acaba ya da bana yardımcı olabilir misiniz :)

edit: Buldum ingilizce olarak googlea clio 2 user manual yazınca direk çıktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chessmania -- 8 Kasım 2014; 13:15:14 >
  • Hocam bende turkce merak ettim ne yapacaksiniz kullanma klavuzunu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yula50

Hocam bende turkce merak ettim ne yapacaksiniz kullanma klavuzunu :)

bir şey merak etmiştimde ona baktım :)
  • Herkese cümleten merhabalar kardeşimin clio rs i var doğum günü hediyesi olarak anahtarlık almayı düşünüyorum elinde rs anahtarlık olan yada alabilceğim bi yer öneren olursa çok minnetkar kalırım şimdiden çok teşekkürler...
  • Merhaba arkadaşlar,
    Benim Sorunum: Aracımda tavan lambası otomatikteyken sürekli yanık kalıyor, sönmüyor.
    Lamba neden sönmüyor olabilir? Kapı switchlerinden olduğunu düşünüyorum fakat başka bilmediğim bir sebepten olabilir mi ?
    Yada kapı switchlerinden birisi arızalıysa arızalı olanı nasıl tespit edebilirim. Böyle bi durum başına gelen yada çözümünü bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.
    Aracım 2000 Clio Hb .

Cevaplarınız için Teşekkürler.
  • Gracielo kullanıcısına yanıt
    tavan lambasını led mi yaptınız?
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Yok hayır şuan orjinal halinde. Eğer şu sürekli yanma olayını düzeltirsem Led yapmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gracielo

Yok hayır şuan orjinal halinde. Eğer şu sürekli yanma olayını düzeltirsem Led yapmayı düşünüyorum.

daha önceki cliom 2001 rxt idi, benden önceki sahibi led yapmış, led kapanmıyor sürekli yanıyordu. o nedenle sormuştum....
  • Arkadaşlar ilginç bir şekilde aracımın bagaj kapagı açılmıyor?? Akü değiştirdim sağlamdı geçen gün açayım dedim açamadım :/ başına gelen duyan bilen varsa yardımcı olabilirmi bana ?
  • anahtarla açmayı denedin mi??
  • Merhaba. 2002 1.4 16V privilege hb aracim icin kitapcik ariyorum. Bilen duyan varsa yardimci olursaniz memnun olurum.

• erdemlive E kullanıcısına yanıt
    ingilizce işinizi görür mü?
  • Herkese selamlar, aracım 2001 model rxt . Yaşadığım bir kaç sorunu anlatmak istiyorum. Geçen senelerde benim yaşadığıma benzer olayları yaşayanlar olduğunu hatırlıyorum. Benim de başıma gelince bu sorunun clio'nun yaşattığı bir sorun olabileceğini düşündüm. Hem kendim bir fikir edinirim hem de ilerde yaşayacak arkadaşlara bir örnek olsun istedim. Aracım bir kaç aydır sabah ilk çalıştırmada böyle garip bir metalik ses çıkartarak çalışıyordu. Fakat motoru hemen kapatıp tekrar çalıştırmayı deneyince bu ses olmuyordu. Ben pek önemsemedim açıkcası. Biraz zaman geçince motoru ilk çalıştırmada yine aynı ses çıkyordu ve araç 2500 devirde çalışmaya başladı. Otomatik cikle heralde dedim ama araç ısınmasına rağmen yine de devir 2500 de çalışıyordu. Sanayiye gidemedim iş yoğunluğundan ve araç geçen hafta yine 2500 devirde çalışıyor ama bu sefer devir dalgalanmaya başladı yani sanki gaza basıp çekiyormuşum gibi yapmaya başladı. Son bir haftadır da çalıştığı anda 2500 devirde çalışan araç biraz hareket ettikten sonra durduğumda 5000 devir altına düşmeye başladı zaman zaman da gazdan ayağı çekince stop ediyor. Ben de bugün mecburen sanayiye bıraktım arabayı. Bilen arkadaşlardan bir yorum alabilir miyim sizce sorun nerede?

• cekirgeozan C kullanıcısına yanıt
    kronik "boğaz kelebeği" gibi görünüyor.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekirgeozan

Herkese selamlar, aracım 2001 model rxt . Yaşadığım bir kaç sorunu anlatmak istiyorum. Geçen senelerde benim yaşadığıma benzer olayları yaşayanlar olduğunu hatırlıyorum. Benim de başıma gelince bu sorunun clio'nun yaşattığı bir sorun olabileceğini düşündüm. Hem kendim bir fikir edinirim hem de ilerde yaşayacak arkadaşlara bir örnek olsun istedim. Aracım bir kaç aydır sabah ilk çalıştırmada böyle garip bir metalik ses çıkartarak çalışıyordu. Fakat motoru hemen kapatıp tekrar çalıştırmayı deneyince bu ses olmuyordu. Ben pek önemsemedim açıkcası. Biraz zaman geçince motoru ilk çalıştırmada yine aynı ses çıkyordu ve araç 2500 devirde çalışmaya başladı. Otomatik cikle heralde dedim ama araç ısınmasına rağmen yine de devir 2500 de çalışıyordu. Sanayiye gidemedim iş yoğunluğundan ve araç geçen hafta yine 2500 devirde çalışıyor ama bu sefer devir dalgalanmaya başladı yani sanki gaza basıp çekiyormuşum gibi yapmaya başladı. Son bir haftadır da çalıştığı anda 2500 devirde çalışan araç biraz hareket ettikten sonra durduğumda 5000 devir altına düşmeye başladı zaman zaman da gazdan ayağı çekince stop ediyor. Ben de bugün mecburen sanayiye bıraktım arabayı. Bilen arkadaşlardan bir yorum alabilir miyim sizce sorun nerede?

Aracinda lpg var degil mi???

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

quote:

Orijinalden alıntı: cekirgeozan

Herkese selamlar, aracım 2001 model rxt . Yaşadığım bir kaç sorunu anlatmak istiyorum. Geçen senelerde benim yaşadığıma benzer olayları yaşayanlar olduğunu hatırlıyorum. Benim de başıma gelince bu sorunun clio'nun yaşattığı bir sorun olabileceğini düşündüm. Hem kendim bir fikir edinirim hem de ilerde yaşayacak arkadaşlara bir örnek olsun istedim. Aracım bir kaç aydır sabah ilk çalıştırmada böyle garip bir metalik ses çıkartarak çalışıyordu. Fakat motoru hemen kapatıp tekrar çalıştırmayı deneyince bu ses olmuyordu. Ben pek önemsemedim açıkcası. Biraz zaman geçince motoru ilk çalıştırmada yine aynı ses çıkyordu ve araç 2500 devirde çalışmaya başladı. Otomatik cikle heralde dedim ama araç ısınmasına rağmen yine de devir 2500 de çalışıyordu. Sanayiye gidemedim iş yoğunluğundan ve araç geçen hafta yine 2500 devirde çalışıyor ama bu sefer devir dalgalanmaya başladı yani sanki gaza basıp çekiyormuşum gibi yapmaya başladı. Son bir haftadır da çalıştığı anda 2500 devirde çalışan araç biraz hareket ettikten sonra durduğumda 5000 devir altına düşmeye başladı zaman zaman da gazdan ayağı çekince stop ediyor. Ben de bugün mecburen sanayiye bıraktım arabayı. Bilen arkadaşlardan bir yorum alabilir miyim sizce sorun nerede?

Aracinda lpg var degil mi???

Hayır lpg yok, benzinli.

• Kocaballi'nin dedigi gibi bogaz kelebegine baktir,sanki arac sensorlerinde sorun var yanlis algiliyorda fazla benzin veriyor gibi,bu arada hocam o arac benzinle nasil gdiyorbenzini suluk emiyor yav daha once kullandim lpg olmadan kullanmak masrafli ama motor iyiyse roket gibi

• Orijinalden alıntı: sendomi

185.65.14 kar lastiği taktım süper oldu 175.den sanki daha konfor arttı
  • Orijinalden alıntı: CaNeRR

Orijinalden alıntı: sendomi

185.65.14 kar lastiği taktım süper oldu 175.den sanki daha konfor arttı

Caner lpg taktirayim mi lan arabaya???gazida kokleyeyim dibune kadar istedigi kadar yaksin

• 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.