Şimdi Ara

Clio Grand Tour (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.856
Cevap
17
Favori
395.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun çok iyi bir seçenek bir arkadaş fiyatı pahalı bulmuş 0 km punto ototantik modeli 28 milyarken clio station wagon aliyorsunuz he mdizel hem çelik jnatlı tavan barlı modelini aliyorsunuz fiyatı normal ve makül puntodan kat kat üstün bir otomobil
  • ...

Clio Grand Tour

Clio Grand Tour

Clio Grand Tour

• ...

Clio Grand Tour
  • Teşekkür ederim. puntonun active (baz versiyon) 1.3 90hp lik modeli için (90 beygirliklerde ABS + ASR + ESP + yokuşkalkış desteği + 6 ileri vites vardı) 31.000 YTL fiyat almıştım. hakkını yememek lazın donanım iyiydi. ama ben punto alacakken son anda bu aracı görüp aldığım için memnunum. bazen büyük bağaj lazım oluyo. Sedan araç sevmiyorum. Ve bunun tasarımı Hatcback'ten daha güzel (bence). başkalarının beğenisi - ihtiyacı farklı olabilir tabii.
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

hayırlı olsun çok iyi bir seçenek bir arkadaş fiyatı pahalı bulmuş 0 km punto ototantik modeli 28 milyarken clio station wagon aliyorsunuz he mdizel hem çelik jnatlı tavan barlı modelini aliyorsunuz fiyatı normal ve makül puntodan kat kat üstün bir otomobil
  • Hayırlı olsun tekrar araç güzel fakat 207 outdoor biraz daha çekici gibi
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Geçen gün Symbol 1.4 8V extreme aldım. Bayide gördüm aldığınız aracı. Siyah renkti. Oldukça güzeldi. İçini dışını inceledim. Almak için değil tabii. Fikir sahibi olmak için. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..

İyi çalışmalar..
  • Teşekkür ederim. sizin de yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Allah kazadan saklasın.
  • Jantlar güzel olmamış araba vasıfsız görünüyor yani tam oturmamış öyle geldi bana.
  • Arka camlar otomatik değil standart olmalıydı
  • Nihayet arabayı bugün teslim aldım. plaka ve ruhsat çıktı. işyerime gittim. bircok arkadaş aracı beğendi. kullandıkça yorum yazarım.
  • aracımla dün Konya'ya gidip geldim. Yaklaşık 600 KM yol yaptım. yol tutuşu bayaa iyi. hız yaptıkça direksiyon sertleşiyor. yüksek hızlarda bile camlar kapalı iken lastik sesi veya motor sesi duyulmuyordu. klima da açıktı, sessiz, konforlu bir yolculuk oldu. ayrıca rampalardaki hızlanmalar da gayet güzel. önceki aracım Renault 19 1.6 motor 90 HP idi LPG taktırmıştım. hiç kullanım zevki kalmamıştı.clio 65 HP olmasına rağmen torktan dolayı sanırım rampa da olsa gaza dokununca atağa geçiyo. bu konuda nazlanmıyo. dizel kullanmak zevkliymiş. clio III HB ile sürüş özellikleri aynı yazıyor araç tanıtımında. clio III kullanan arkadaşlar varsa bilir. başka clio grand tour alan yok galiba forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanuçar -- 25 Nisan 2008; 16:43:15 >
  • Renault Türkiye sitesindeki Clio Grand Tour reklam filmi:

http://www.renault.com.tr/default.asp
  • Konuyu geç fark ettim. GÜle güle kullan arkadaşım arabanı. Bence çok güzel bir araba. Hatcback Clio III'de hoşuma gidiyor ama bu daha güzel geldi gözüme ve daha fiyakalı, al benili duruyor. Tavan tutamakları vs. çok şık.
  • yeni resimleri bekliyoruz.....
  • Teşekkür ederim. Yeni resimleri fırsat bulunca ekleyeceğim.
    quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

Konuyu geç fark ettim. GÜle güle kullan arkadaşım arabanı. Bence çok güzel bir araba. Hatcback Clio III'de hoşuma gidiyor ama bu daha güzel geldi gözüme ve daha fiyakalı, al benili duruyor. Tavan tutamakları vs. çok şık.
  • Öğlen Renault'a gidip bu arabayı inceledim. Biri full donanım, diğeri orta donanımdı. Sadece bakıp inceledim. Detaylı şekilde oturup fiyat vs. almadım. İçi zaten bildiğimiz hatchback ile aynı ama dışı gayet güzel. Bana göre station ve hatchcack ortası bir uzunlukta. Yani alınır.
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde kullanın.. .
  • ...

Clio Grand Tour

Clio Grand Tour

Clio Grand Tour

• çok güzel bir araç içerdende çekerseniz süper olur.......
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.