Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Clio Grand Tour

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1.849
Cevap
19
Favori
369.722
Tıklama
Giriş
    30 Mesaj
    115.000 km'de 2012 model Grand Tour Night and Day aracım var. Motor 1.6 Benzinli Otomatik. Genel olarak araçtan memnunum. LPG hiç taktırmadım, benzin ile kullanıyorum fakat şirketim ödüyor.

Araç 7 yaşına geldiği için, ÖTV indirimi varken döviz kurları düşükken aracı değiştireyim diyorum.

Yine Clio Sport tourer düşünüyorum. Grand tour satıp Sport tourer alan var mı? tecrübelerini paylaşabilir mi? siz ne dersiniz?
    |
    |
    2011 model 20. Yıl paketli aracımın sol aynası kırıldı. KATLANIR ayna bakıyorum yardımcı olabilecek var mı. Malum servis 1800 tl fiyat verdi .çıkma bakıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Arkadaslar 2012 1.5 grandtour extrem aracim 76 binde bakim zamani yaklasiyor yazisi cikti tam bakim km si nedir ve bu bakimda neler degistirmem gerekiyo yag ve yag filtresii hava ve polen filtresi aklima takilan mazot filtreside degismesi gerekiyomu acaba

Bakım aralığı 15000 km de bir yapılır. Mazot filtresi 30000 km de bir değişir. Yetkili servisi arayıp fiyat alın size km ve aracın yaşını soracaklar. Km hariç aracın yaşından dolayıda bazı parçalar değişebilir. Servisten nelerin değişeceğini ve fiyat bilgisini alıp sanayi ile karşılaştırın. Kolay gelsin.

|
    |
    goqhan77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bayay

Bu graundtour modelini almayı düşünüyorum . Bu modellere bagaja simit tüp oluyormu. Videolarını izledim sanki olmazmış gibi geldi.
    Hayır olmuyor. Stepne alttan çıkıyor çünkü. Birde alırsanız 1.2 almayın. Bütçeyi zorlayıp 1.6 benzinli ya da dizel 90 lık alın.

|
    |

Clio 3 grandtour 3 ile clio 4 sporttour arasında kaldım. Eğer gerçekten avrupa standartlarını yansıtan bir araçsa tabilki grantour

|
    |

Orijinalden alıntı: srkncglr

Hayır olmuyor. Stepne alttan çıkıyor çünkü. Birde alırsanız 1.2 almayın. Bütçeyi zorlayıp 1.6 benzinli ya da dizel 90 lık alın.

Alıntıları Göster
    1.2 kötü mü

bende 1. 2 var. Kötü değil. Ama 1.6 gibi olmaz tabi.
    |
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    95 Broadway ... 2005 Megane 1.6 HB ... 98 Fiat Marea 1.6 ... 2006 Corolla 1.4 HB D4D ... 2010 Chevrolet Aveo NB 1.4 LS AT ... 2010 Accent Era 1.4 Select AT ... 2018 Hyundai i20 1.4 Style AT ... 2011 Clio 1.2 Grandtour Extreme...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,342
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.