Şimdi Ara

Clio 4 Icon vs Clio 5 Joy (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Karşılaştırılan motorun ikisi de Tce. 65 lik turbosuz olan değil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 435k'ya 2020 1.0 TCe Touch X-Tronic Clio 5 buldum, onu değerlendirmeyi düşünüyorum.

Bir arkadaşım illa tercanlar expertize götür diyor, diğeri de tercanlar çok fazla şeyi sök tak yapıyor, ben kendi aracımı oraya vermek istemem gibi bi yorumda bulundu.

Şu expertiz kısmı cidden en sancılı olan kısım olsa gerek,

2018 1.5 dci dizel buldum, satıcı galerici arkadaş aracı galerinin bulunduğu yerleşkeden çıkartmayacağını, sadece orada bulunan 6 expertizden birine gösterebileceğini söyledi.

En ufak şeyden nem kapmaya başlar oldum, bitse de kurtulsam kafasındayım.

• Reppu kullanıcısına yanıt

Onu diyen galeriden uzak dur, ekspertizcilerin hepsi arkadaşıdır arabanin kusurunu söylemezler. Galeriden araba alınmaz.

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt

Evet 90 lik turbolar "oldum bittim" demiyor ama 1.2 turbo ile 90 lik turbolar arasındaki güç ve tork farkı, 90 lik turbo ve 65 lik atmosferik kadar.

İcon 4 yeni joydan daha iyi bir iç mekana sahip.

Kasa olarak da aralarında devasa farklar yok. Özellikle joy versiyon Clio 4-5 çok çok basit araçlar. En azından motor şanzıman donanım güzel icon 4 de.

• Reppu kullanıcısına yanıt

Tarcanlar söylediklerine göre her aracı değil şüphelendikleri aracı sokuyorlar.

• Renault alacaksan modelden bağımsız olarak icon donanım haricinde üzer. 1.2 turbo ayrıca üzer.

• clio 5 aldım vavacars'dan, henüz işlemler sonuçlanmadı fakat 1.0 tce touch xtronic modeli, 2020 model

• Donanım aracı gerçekten güzelleştiriyor zaten çok eski bir araç almayacaksın gönül clio5 ister ama bu ikili arasında ben clio4 icon alırdım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.