Şimdi Ara

Clenbuterol etkili yağ yakıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
3
Favori
80.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle cevap vereyim 85 kilodan 70 kilo kadar indim clenbuterol sayesinde ama şöyle bi etkisi var kalp ritim hızını artırıor bıraktıktan sonrada 2-3 ay arasında kalbim ara sıra hissedilir sekilde hızlı artıyordu
  • Türkiye'de eczanelerden reçetesiz olarak alabiliyor muyuz bu ilacı?ve fiyatı ne kadar
    Eş değeri olan ventolini temin edebiliyorsunuz ve fiyatı da uygun.
  • Clenbuterol temin etmek isteyen arkadaşlar varsa ulaşabilir, 50 tablet fiyatı sadece 29tl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chilypeppers -- 2 Mayıs 2015; 0:57:08 >
  • bana kalırsa bu ilacları kullanmadan düzgün diet yaaparak besin değerlerinden eksiksiz doktor kontrolünde kan grubuna göre beslenerek yapmak en etkili formül olacak ve her gün egzersiz şart
  • www.enuygunpazar.com
    sitemizi ziyaret edebillirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: chilypeppers

Clenbuterol temin etmek isteyen arkadaşlar varsa ulaşabilir, 50 tablet fiyatı sadece 15tl..

Bulgaristanda en dandiği 20€ nasıl 15 Tl olabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilade

quote:

Orijinalden alıntı: chilypeppers

Clenbuterol temin etmek isteyen arkadaşlar varsa ulaşabilir, 50 tablet fiyatı sadece 15tl..

Bulgaristanda en dandiği 20€ nasıl 15 Tl olabiliyor?

Sizin dediğiniz Balkanpharma ürünüdür, o firma aynı etken maddeli ürünleri ticari amaçla yüksek karla satılıyor. Benim getirttiğim eczane ürünü Sopharma firması üretiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chilypeppers -- 20 Şubat 2014; 1:52:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

Hangi sırayla yazacağıma kara veremedim o yüzden umarım anlaşılır olur:
    - Yarışmaya girecek sporcunun küre girmesi doğaldır.
    - Yarışmaya girmek isteyen sporcunun yeterliliğine (genetik şartlar, kas kütlesi vb.) hocası karar verir. Yarışmaya giriyorum diye girilmez.
    - Yarışmaya gireceğim diye küre girilmez, önce doğal olarak 3-5 yarışmaya tecrübe amaçlı girilir zaten ilk yarışmalarında yarı finali geçip ilk 6ya girmeyi düşünmek hayal olur.
    - Doğal yollarla klasik vücutgeliştirme de yarışılacak seviyeye gelene kadar küre girilmez, takribi minimum 3 yıl bu süre.
    - Yarışma sahneleri kolay yerler değildir, onu geçtim ifbb pro kartı olmayan tüm yarışmacılar amatör sayıldığı için birinci bile olsan alacağın ödül bir kutu protein tozunu geçmez, 3 ay boyunca çekilecek çile, steroidlerle verilecek hasar bu yarışmalara değmez, 1. olsan ne gazetelere çıkarın ne de vg sayfalarında adın geçer. 70milyonluk türkiyede de 1 kişide ifbb pro kartı olduğunu hatırlatırım.
    - 3 5 yıl çalışıp belirli bir genetik sınıra geldikten sonra küre girilmeli.
    - küre giriyorum diye internet yazılar okumayla küre girilmez, ciddi ise işi bilen bir hoca bulunur her konuda onun yardımı alınır.
    - clenbuterol anabolizan değildir bu yüzden anabolik amaçla kullanılmaz, hedef zayıflamak değilse zaten varolanı korumaktan çok zarar verir. yarışma definasyonu için yetersizdir, sadece zayıflatır o kadar.
    - Genç yaşta eğer ki vg ye uygun mucizevi bir genetik yapı varsa küre girilebilir.
    - Okulunu, askerliğini tamamlamış işi hobi olarak yapanların küre girmesi kadar saçma bir şey yoktur, girilecekse de şöyle 5 6 yıl bekleyip bir adım ileri gitmek için hafif bir kütle kazanım kürü yapılır o kadar.
    -Supplemet piyasası çok gelişti idealin bile üstü bir vücut için bile supplementler yeterli.
    yazılacak herhalde 10 şey daha var ama sıkıldım

Hacı çok iyi yazmışsın :) Aynen de öyle. bu adamın yazısını dikkatli bir şekilde okuyun ona göre düşünün taşının.

• kalıcı kalp ritim bozukluğu yan etkileri arasında bu ilacın. ve bu bir ilaç arkadaşlar, bir suplement değil. spor salonlarında patır patır çocuklar ölüyor bu ara saçma sapan ilaçlar yüzünden. yönetimi konuya davet ediyorum
  • 60 tablet 40mg olarak 3 haftalık 2+3+4 şeklinde bir kür deneyeceğim.
    Bugün başladım.
    VG yapıyorum.
    Kilom 75 fakat amacım kilo vermekten ziyade yağ yakımı ve definisyon.
    Yani yağ oranın düşük olması önemli olan.
    Mesela 80kg olsam bile yağ oranım düşük olsun yeter.

İlk tabletteki etki şöyle oldu; heyecanlanmışım gibi hissettim, kısa süreli kalp çarpıntısı hissettim, bunlar geçici oldu fakat sanki ellerimde hafif titreme var.
    Deneyimleri yazmaya devam edeceğim (ölmezsem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 27 Nisan 2015; 14:57:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

60 tablet 40mg olarak 3 haftalık 2+3+4 şeklinde bir kür deneyeceğim.
    Bugün başladım.
    VG yapıyorum.

İlk tabletteki etki şöyle oldu; heyecanlanmışım gibi hissettim, kısa süreli kalp çarpıntısı hissettim, bunlar geçici oldu fakat sanki ellerimde hafif titreme var.

takipdeyim hacım bende alıcam soparma galiba nasıl kullanalıcağı hakkında bilgim yok kilom 95 yağ oranım %12 boyum 1.80.
  • quote:

60 tablet 40mg olarak 3 haftalık 2+3+4 şeklinde bir kür deneyeceğim.
    Bugün başladım.
    VG yapıyorum.

21 yaşına geldim hala arada kullanırım

kilona göre 20 mg ile başlamak az gelebilir en azından etkisini dene 2-3-4-5 kullan 1 ay şeklinde
    fazlada kullanma vücut alışıyor hiçbir işe yaramıyor vgyi bırakalı 2 yıl oldu ama ilaç iyi protein tutuyor vücutta
    sağlam dietle güzel sonuç

• A ®h Pozitif kullanıcısına yanıt
    daha ilk 5 günde bile iyi bir anabolik etki yakaladım
    çoğu kimse anabolik etkisini inkar edecektir belki ama gerçekten işe yarıyor
    definisyon için konuşmak erken olur
    ama tansiyon ve çarpıntı benzeri yan etkileri var
  • quote:

daha ilk 5 günde bile iyi bir anabolik etki yakaladım
    çoğu kimse anabolik etkisini inkar edecektir belki ama gerçekten işe yarıyor
    definisyon için konuşmak erken olur
    ama tansiyon ve çarpıntı benzeri yan etkileri var

profosyoneller zaten bulk kürlerinde bile bunu kullanıyorlar anabolik etkisi çok iyi zararı tabikide var ama steroidlerin yanında hiçbirşey
  • suan kapalı sanırım bı bod**** sıtesınden kur gunlugunuzu okumustum ıyı sonuc almıstınız.Nasıl gıdıyo clen? etkı yan etkı ?
  • çok yüksek doz kullanmadığım için pek bi yan etkisini görmedim
    ilk zamanlar biraz çarpıntı tansiyon gibi şeyler yaptı fakat daha sonra geçti
    etkisine gelirsek
    diyet ve kardiyo ile birlikte iyi sonuç veriyor
    vücudumda damarların belirginleştiğini farkettim ki bu da definisyon sağladığının göstergesi
  • 18 yaşındaki çocuğa tavsiye ettiğiniz şey: ilacın "kalp ritmini artırarak metabolizmayı hızlandırması" son derece tehlikeli ve yabana atılamayacak kadar önemli bir nokta. Sporcu olan herkes kendini doktor sanıyor nedense. Yada bir çocuğun küre girmesine spor hocası karar veriyor falan. Ya o kadar doktorlar varken bir insanın metabolizmasını spor hocası mı iyi bilecek. Zaten azcık aklı olan biri kalp ritmini değiştirecek bir ilaç kullanmaz. Bende diyet ve yürüyüş yaparak 46 günde 18 kilo verdim. İlaç yok. Ağır sporlar yok.

Kalple oynamak demek bütün vucutla oynamak demektir. Manşetlere zayıflama ilacı yüzünden öldü kelimeleri boşuna atılmıyor. Bir doktora danışılmadan asla ve kat-a kullanılmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan1071

18 yaşındaki çocuğa tavsiye ettiğiniz şey: ilacın "kalp ritmini artırarak metabolizmayı hızlandırması" son derece tehlikeli ve yabana atılamayacak kadar önemli bir nokta. Sporcu olan herkes kendini doktor sanıyor nedense. Yada bir çocuğun küre girmesine spor hocası karar veriyor falan. Ya o kadar doktorlar varken bir insanın metabolizmasını spor hocası mı iyi bilecek. Zaten azcık aklı olan biri kalp ritmini değiştirecek bir ilaç kullanmaz. Bende diyet ve yürüyüş yaparak 46 günde 18 kilo verdim. İlaç yok. Ağır sporlar yok.

Kalple oynamak demek bütün vucutla oynamak demektir. Manşetlere zayıflama ilacı yüzünden öldü kelimeleri boşuna atılmıyor. Bir doktora danışılmadan asla ve kat-a kullanılmamalı.

21 yaşındayım doktora danıştım ve çok faydasını gördüm tabi spor yaptığım dönemlerde.
    zaten 30 günden fazla kullanmadım kalbimide çok aşırı yormadı sonuçlar normal

• İlk kez bugün aldım ve hayatımın en performanslı antrenmanını yaptım, inanılmaz enerji ve konsantrasyon sağladı ama devam etmeyeceğim, sadece denemek için aldım, zaten performans ve yağ sorunum yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • clenbuterol 50 tablet 30 TL (sopharma) Orjinal eczane.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.