Şimdi Ara

Classic WoW, <Legacy> Horde, Mograine PVP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    <Legacy> Guildi olarak WOW Classic maceramızı Mograine PVP serverında devam edeceğiz. Social Softcore teması ile classic wow’un tadını çıkarmak istiyoruz.
    Kurucu üyeleri WoW u çıktığından beri oynayan önceki yıllarda beraber End game progress yapmış deneyimli yaşlı (35+) oyunculardan oluşmaktadır. Realm firstleri hatta ve World first’i olan arkadaşlarımız var. Bizler Vanilla zamanındaki zorluğu , dostluğu , arkadaşlığı , hoş sohbeti ve de stressten uzak sakin raid yapmayı özleyen isteyen ve hedefleyen oyuncularız.

Vanilla wow zamanında nax temizlemiş bir ekip olarak ana amacımız o günleri yeniden yaşararak yapamadıklarımızı yapmak, yaptıklarımızı tekrar etmek, bunu da sevdiğimiz eğlendiğimiz arkadaşlarımızla birlikte yapmak.
    Kadromuzun çoğu evli mutlu çocuklu olduğundan bu ortama uyum sağlayabilecek arkadaşları bekliyoruz. Eğlenerek contenti temizleyeceğimiz ekibimizin “Dostlar ve Tanıdıklar” evresinde 35 kişi toplandık. Bundan sonraki kısım için bazı yeni arkadaşları ekibe dahil etmek istiyoruz. Loot kuralları vb. bilgileri discord kanalımızda bulabilirsiniz.

Oyuncularımızın çoğu çalışan insanlar olduğu için raidleri 2 gün (max 3 gün) yapmayı planlıyoruz. Her akşam discordda sosyal diyalog kuracağınız, LBRS, UBRS, Scholo, Strat vb. diğer oyuncuları da bulabilirsiniz.
    Eğer siz de raid yapmanın gerektirdiği sorumluluğu ve aynı zamanda kaliteli, eğlenerek sosyal zaman geçirmek istiyorsanız <Legacy> Mograine PVP serverındaki guildimize bekleriz.

NE VERECEĞİZ
    -Eğlenerek sosyalleşeceğiniz bir classic kominitesi.
    -Haftalık 2 gün raid yapma imkanı.
    -Adil bir loot sistemi (EPGP).

NE VERMEYECEĞİZ
    -World first, realm first açlığı
    -Gazilyon consumable farmlama zorunluluğu
    -5+ Gün progress raidleri
    -Baş ağrıları

NEYE TAHAMMÜL ETMEYECEĞİZ
    -Sürekli şikayet edenlere (drama queens, neat pickers)
    -Item kavgası edenlere (loot whores, progress hungers)
    -Guild itibarına zarar verenlere

Websitemiz yakinda aktif olacaktir.

Discord:https://discordapp.com/invite/yuJWfhW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoptur -- 26 Ağustos 2019; 1:45:4 >

• Yukarıdaki ss'e göre Borderliné'ı haklı buldum. İnsanlar kendi görüşünü belirtmesi sıkıntı olmamalı. Şuan classic oynayan kime sorsan %90'ı realm'den dolayı şikayet eder. Dolu realmde olan sıra olduğu için şikayetci, orta popülasyon realmde oynayanlar acaba ilerde boş mu kalır korkusu var. Bunun tek sorumlusu Blizzardın iş bilmezliği ama yapacak birşey yok.
  • Başarılar
  • Tesekkurler
  • Classic WoW, <Legacy> Horde, Mograine PVP
    Bugun itibari ile class ve Rol dagilimi
  • Tabiki aliyoruz. Temamiz social softcore. Bekleriz.
  • Ok
  • UpdatedClassic WoW, <Legacy> Horde, Mograine PVP
  • Bilgilendirme: Merhabalar;

Bu akşam yaptığımız officer toplantısında en önemli gündem maddesi server konusundaki beklentilerdi.

Konuyu her detayıyla ele aldık. Elimizdeki verileri değerlendirdik. Blizzard'dan gelecek yazıları takip ederek süreci izlemeye devam etme kararı aldık. Şu aşama server değişikliği yok ama bizimle oynamak isteyenler nick rezervlerinizi Gehennas ve Firemaw'da tutsun. Agustos 26 da karar verecegiz. Yeni cikan 4 serveri da oyunun ciktigi gun takipde olacagiz. Henuz su server da kesin oynuyoruz diye bir karar yok. En ince detaylari ile sureci takip ediyoruz.
  • Şimdiden başarılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılar
  • Classic WoW, <Legacy> Horde, Mograine PVP

Yenilenmis listemiz.

LEGACY
  • Servarları az araştırayım olmazsa size katılma niyetim var.
  • Bizim yarin cikacak 4 serverdan birine girme ihtimalimiz cok yuksek. Aklimizda full serverda olma yok.
  • Herkese Merhabalar,

Legacy Guildi olarak Mograine serverinin Horde tarafını güçlendirme kararı aldık.

Vakit geldi.

Baltalarınızı bileyin, zırhlarınızı parlatın.

Yarın yola çıkıyoruz.

For Legacy --- FOR THE HORDE!!!

Bizimle bu maceraya katılmak isterseniz discodumuza bekleriz.
    https://discordapp.com/invite/yuJWfhW
  • Gereksiz tavırların uygulandığı bir guild. Cok iyi insanlarda var içlerinde haklarını yemeyelim.
    Sırf "Böyle giderse serverın bekleme süresi insanlar realm değiştiricek" dedik diye polemik oluşturuldu :)
    Komik yani. Boş server arıyoruz diye son güne kadar beklediler. Seçtikleri servera sabah 1 den beri giremiyorum.
    Arkadaşların seçtikleri serverda oynayalım diye karakter kastık. Bugun de sabahtan beri bekliyoruz. Guidlimizle aynı serverda oynayalım diye ama bu saçma triplerineden guildden attılar. Sonuç ? Boşa beklenen 1 gün ve boşa kasılan bir karakter.
    Bilseydik böyle olacağını, bugun boşuna sabahtan beri sırada beklemezdik.

Başarılar
  • Borderline,

Bizler en dogru secimi yapmak icin tum sureci yakindan takip ettik. "Böyle giderse serverın bekleme süresi insanlar realm değiştiricek" biz zaten bu konuyu yonetim kadrosunda konustuk. Tum oyuncularimizi dusunmek icin bir anda karar vermeyip, surecin devamini izledik. Once Shaz, sonra gehennas, firemaw ve enson Mograine de karar kildik. Sureci objektif ve mantikli degerlendirdigimizi dusunuyorum ki memberlarimizin cok buyuk bir bolumu bu kararlarimizdan memnun kaldi. Herkesi memnun edemeyiz. Tum bunlari sizler sira beklemeyin ve oyundan sikilmayin diye yaptik. Orta da bos a kasilan birsey yok. Hersey bizim elimizde degil. Ayrica, kanalda kufurlu konusmalara yer vermiyoruz. Durup durup "ya sk..m sira var" vs. gibi konusmalar yapip bizim yerimize "server degistirecegiz" gibi konusmalara izin vermeyiz. Bu karari ancak guild yonetimi alabilir. Size uyari yapildiktan sonra siz kendiniz ciktiniz. Biz kimseyi kicklemedik. Bu platformlarda da insanlari yanlis yonlendirmeyiniz.

Size basarilar dileriz.

• ekoptur E kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Kimse kararınızı yargılamadı zaten. Bununla ilgili en ufak bir imam yada bir tavrım olmadı.
    Saat 1 den beri oyuna giremeyen biri olarak, orayada esprili bir şekilde, küfür için bi kanalmı acsak acaba yazdıktan sonra, "s...rler blizzardı. bugun daha denemem girmeyi" yazdım.
    Üstüne "Böyle giderse serverın bekleme süresi insanlar realm değiştiricek" lafıma karşılık, "hayırdır toplantıyı ne zaman yapacaksın?" gibi saçma bir laf sokmayal gelen siz oldunuz.
    Bende üstüne size fikrimizi söylememizde bir sakıncamı var? kendi öngörümü söyledim dedim.
    Konusmanın sonundada "tmm hocam biz sizden müsade isteyelim o zaman" diyip, "sağol katkıların için diyip" bir işlem yaptınız. Atmayı unutmussunuz belkide sonradan. Bende bu muhabbetin üzerine cıktım zaten.
    Neyse herkese iyi oyunlar.
    Yanlış yönlendirme yok kimseyi, mesajlar bende de var sizde de.
    Yine söylüyorum. Guild da gayet iyi insanlar var. Bir kişinin saçma bir takıntısı yüzünden Guild'ı boklamıyorum.

Classic WoW, <Legacy> Horde, Mograine PVP

• Yukarıdaki ss'e göre Borderliné'ı haklı buldum. İnsanlar kendi görüşünü belirtmesi sıkıntı olmamalı. Şuan classic oynayan kime sorsan %90'ı realm'den dolayı şikayet eder. Dolu realmde olan sıra olduğu için şikayetci, orta popülasyon realmde oynayanlar acaba ilerde boş mu kalır korkusu var. Bunun tek sorumlusu Blizzardın iş bilmezliği ama yapacak birşey yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.