Şimdi Ara

Clash Royale Hesabı Max

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Clash Royale Hesabı Max
    - Hesaptaki bütün kendime göre gerekli yükseltmeler yapılmıştır

- 45.000+ Altın ve 442+ Yeşil Taş vardır. (Resimler yaklaşık 1 hafta önceye aittir)

- Hesap Efsanevi Arena 4829 kupadadır ve 13 leveldir. En yüksek ulaştığım kupa 5746 ve daha fazlada olur ben artık oynamıyorum sadece kart isteklerinde ve klan savaşlarında oyuna giriyorum.

- Hesap bütün efsaneviler vardır ve bütün kartlar açıktır detaylar için resimlere bakabilirsiniz.

- Kendi kullandığım destemi max yaptım onun haricindede 1-2 max kart var. Çoğu kartta max basılmak için hazır ama altın lazım.

- Kule görünümü olarak sadece balıklı olan vardır onun haricinde bir çok ifade mevcut onlarıda yine resimlerden görebilirsiniz.

- Gaziantep içi elden satış yapabilirim diğer iller önce para sonra hesap şeklinde olacaktır. Arkadaş ekleyip savaş yapabiliriz. Klana gelip oradaki arkadaşlarla görüşebilirsiniz klanda çok iyi yerdedir ve yaşı büyük insanlar vardır.

- Ödeme için FİYAT 150 TL düşünüyorum. Yıllardır oynuyorum ve oyunda olsa sonuçta emek veriliyor 150 tl bu hesap için çok uygundur diye düşünüyorum lütfen pazarlık yapmayınız.

Clash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı MaxClash Royale Hesabı Max
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 9 Eylül 2019 Satıldığı Şehir : Gaziantep Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.