Şimdi Ara

Clash of Clans yükleme ekrani mobil veride dolmuyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
14.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim oyunla ilgili bi sorunum var cözğm arıyorum oyuna telefondan giremiyorum
    daha dogrusu girebiliyorum fakat sadece wi-fi ile girebiliyorum mobil veri açık oldugunda yukleme ekranı geliyo fakat dolmuyo bi gıdım bile bu sadece clash of clans lada alakalı değil internetten oynanan uno vb gibi oyunlarda da aynı sorun sadece wi-fiden girebiliyorum Google+ ile bağlanıp baglanmaması ile bi alakası var mı bilmiyorum ama google+ sada bağlı senkronizeli yada her neyse işte yardım lütfen

• Bende giremiyorum. Mobil veride herşeye giriliyo ama clasha girilmiyo yardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'in 1GB aşımlı sınırsız internet paketini kullanıyorum 1GB ı aştıgım halde CoC'a rahatlıkla girebiliyorum.İnternet kalitenizle alakalı olabilir

• Aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilecek var mı

• Bana da olmuştu aynısı avea ınternet ayarlarını yeniden yukledim düzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SORUNU ARAŞTIRDIM VE ÇÖZÜMÜ BULDUM.(ANDROID)
    AYARLAR - DİĞER AYARLAR - MOBİL AĞLAR - ERİŞİM NOKTASI ADLARI - SOL SEÇENEĞE TIKLAYIN VE VARSAYILANA SIFIRLA SEÇİN ARDINDAN AYARLAR ESKİ HALİNE GELECEK VE GİRİŞ YAPABİLECEKSİNİZ.
  • Bendede wifi de dolmuo

• Konu hortlamış gibi olacakta aynı sorun bende de var ve üsteki arkadaşın dediğini de uyguladım ama sonuç aynı. Yardım edin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androidliyiz.net -- 24 Mart 2015; 23:05:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidliyiz.net

Konu hortlamış gibi olacakta aynı sorun bende de var ve üsteki arkadaşın dediğini de uyguladım ama sonuç aynı. Yardım edin lütfen

telefonun markası ne kullandığın hat ne ? telefonun çektiğini gösterdiği kısımda H yada H+ yazması gerekiyo oyunun rahat açılması için E yazıyorsa clash geç açılır çünkü 2g dedir telefon H ve H+ 3g çektiği için clasha hızlıca girer. hattının müşteri hizmetlerini ara ve internetinde sorun olduğunu söyle. wifi ile clash of clansı aç oyun açıkken wifiyi kapat mobil veriyi aç sonuç ne olucak bakalım ?
  • Tamam teşekkürler yine de sorunu çözdüm. Çözümü çok basit oyunu kaldırıp wifi ile tekarar yükledim ve wifiyi kapatıp mobil veri ile oyuna giriş yaptı sorun çözüldü.
  • Merabalar ben hileli versiyonlarını oynasım o sırada clash of clans hesabım gitti dahada oyuna bir türlü giremedim
    Sildim tektar yükledim yeni google hesabı actım yinede olmadı bir türlü giremedim hep internet bağlantınızda sıkıntı var diyo lütfen bana yardım edin

• Erdem5209 kullanıcısına yanıt
    öyle bir yazmışsınki anlamak için defalarca okudum
    hile kullandın ve banlandın baştan oyuna başlamak istiyorsun ?
    oyunu açamadın tek sorun bu mu?
    oyunu açtığın cihaz markası modeli ne ve interneti mobil mi wifi mi adsl yani ? mobil net ise hat ne marka ?
    android işletim sistemi ise android sürümü kaç ?
  • Ayne kardesi Dediğin gibi
    Telafon samsun galaksi j2
    Androit sürümü 5.1.1
    Hat türkcell
    Kendi internetimden benedim giremedim
    Wi-Fi kullandım yinede giremedim
    Bana yardımcı olurmusun

Instagram: erdem.ckr52 bana burdan ulasa bilirsin 😊😊

• reklamlar ve oyun içi satın almayı açın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.