Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
28
Favori
450.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bağlantı koptu hatası alıyorum telefondaki kodu pc deki yere girmek isterken çakışıyor bunu nasıl halledebiliriz
  • Hocam benim bilgisayarımda BlueStacks kuruluyor ancak kurulum sonunda "Install latest version" benzeri yazı çıkıyor ancak ben zaten uygulamanın kendi sitesinden indiriyorum.Yardımcı olabilirmisiniz?
  •  Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]
    ben programı yüklemeye çalıştıgımda yarısında bu hatayı alıyorum.yardımcı olabilirmisin ? ekran kartımı güncellemeyi denedim ama en güncel sürümünde zaten.
  • Bende çok kasıyor sizde de kasıyor mu
  • Arkadaşlar buradaki sorunlarla hiç karşılaşmadan kurulum yapabilirsiniz

http://www.multiupload.nl/GPXHP1S9R7

bu verdigim adresten dosyayı indirin önerilen kurulumu degilde diğer seçenegi seçin ve kurun önerilende yandex vs şeyleri kuruyor çünkü kurulum sonrasında güncelleme uyarısı verecek güncelle deyin ve rahatlıkla kunlanmaya başlıya bilirsiniz artık hayırlı olsun

bende win8pro x64 vardı oldu sizinlede paylaşmak istedim kolayı varken zoruyla uğraşmayın
  • Arkadaşlar bu uygulama bazılarını kuruyor çalıştırıyor ama clash of clans da uyumluluk sorunu var diyor

ekranda şöyle bir yazı çıkıyor

--------------
    Ayrıştırma hatası
    Paketi ayrıştırmada bir sorun var
    --------------

Bu sorunu nasıl çözebilirim bilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quandrostr -- 13 Aralık 2013; 15:07:47 >
  • Çok teşşekur ederim oldu ^^ :D Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]
     Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

• mesutbaba12 kullanıcısına yanıt
    uyuymluluktan bilgisayarın geçerli olan ayzılı seç bide öyle dene örn: win,xp win8 gibi
  • Android şart mı ben oyunu ios'ta oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalparslan

Çok teşşekur ederim oldu ^^ :D Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

Kardeş sen nasıl yaptın biraz detaylı anlata bilirmisin acaba nereye girip ne yapmam gerekli uyumluluk için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Android şart mı ben oyunu ios'ta oynuyorum.

Telefonla alakalı olan bir durum değil. Yani ios veya android üzerinden oynamanız önemli değil.
  • Quandrostr Q kullanıcısına yanıt
    ılk başta çok ugrastım genelde yuklenıyor dıyıp kalıyordu sonra rar halındekı dosya vardı aynı program konuyu açan kişinin paylaştıgı rarlı olan dosya onu ındırdım ondada hata verdı ama bırkac denemede oldu zaten bu uygulama daha beta asamasında oldugu için bazı hatalar verebılıyor benımde bı 30 dakıkamı aldı zaten indirgin rardakı dosyayı yönetici olarak calıstır de öyle yukle açarkende aynısı yap ama soyle bı durum var BlueStack adlı dosyaya sag tıkladıgında >özelliklerde dedıgınde uyumluukta win 7 yazıyor ama benim pc win8 oyle calıstırdı aynı zamanda özellikler > uyumluluk > ayrıcalık düzeyi > "Bu programı yonetıncı olarak calıştır" yazan kısmı da işaretle

• quote:

ılk başta çok ugrastım genelde yuklenıyor dıyıp kalıyordu sonra rar halındekı dosya vardı aynı program konuyu açan kişinin paylaştıgı rarlı olan dosya onu ındırdım ondada hata verdı ama bırkac denemede oldu zaten bu uygulama daha beta asamasında oldugu için bazı hatalar verebılıyor benımde bı 30 dakıkamı aldı zaten indirgin rardakı dosyayı yönetici olarak calıstır de öyle yukle açarkende aynısı yap ama soyle bı durum var BlueStack adlı dosyaya sag tıkladıgında >özelliklerde dedıgınde uyumluukta win 7 yazıyor ama benim pc win8 oyle calıstırdı aynı zamanda özellikler > uyumluluk > ayrıcalık düzeyi > "Bu programı yonetıncı olarak calıştır" yazan kısmı da işaretle

Ben bu programı aylardır kullanıyorum. Hala beta aşamasında 7-8 aylık geçmişim vardır.

• aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    bölye betada kalır daha fazla bır sey olucagını sanmıyorum aslında
  • bende paket ayrıştırma hatası veriyor clash of clans ı kurarken diger uygulamaları kuruyor ama bunu kurmuyor kuranlar nasıl kurdu acaba ?
  • quote:

bölye betada kalır daha fazla bır sey olucagını sanmıyorum aslında

Aynen bende öyle düşünüyorum. Sadece bazı hataları gidermek için sürüm yayınlarlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Quandrostr

bende paket ayrıştırma hatası veriyor clash of clans ı kurarken diger uygulamaları kuruyor ama bunu kurmuyor kuranlar nasıl kurdu acaba ?

Diğer kurulumlarla aynı hiçbir farkı yok. Diğer uygulamaları kurarken sıkıntı yaşamıyorsanız onda da yaşamamanız gerekiyor.

• Konuya küçük bir ekleme yapmanızda fayda var; Uygulama 64 bit Win 7'lerde çalışmıyor uyum sorunu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Konuya küçük bir ekleme yapmanızda fayda var; Uygulama 64 bit Win 7'lerde çalışmıyor uyum sorunu var

Şahsen win 7 64 bit kullanmaktayım. Herhangi bir sorun yaşamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler. Öncelikle bilgisayarda oyuna zoom yapabilmeniz için "ctrl" tuşuna basılı tutarak mouse tekerleğini hareket ettirmek zorundasınız. Böylece yakınlaşıp uzaklaşabilirsiniz. Gelelim benim sorunuma. Ben bugün ayarladım ve program oldu. Fakat tek sorun hesap aktarımı. Telefondan 2 haftadır oynuyorum. Bilgisayardan şimdi başladım ismini dandik birşey koydum. Ayarldan bir cihazı bağla diyorum. Bu yeni diyorum. Bilgisayardan pencere açılıyor ve kod istiyor. Telefona geçiyorum. Google+ hesabıma bağlan dediğim anda google hesap alarmı diye pencere çıkıyor. Bilgisayardaki hesap ile değiştirmek istiyor musunuz diyor. Hayır desem hesap kapanıyor tekrar giriş yaptığımda yine aynı hata çıkıyor. Evet dersem onayla yazmak zorunda kalıyorum ve gönderirsem telefondaki kastığım hesabım gidecek. Lütfen yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukanarkan

İyi günler. Öncelikle bilgisayarda oyuna zoom yapabilmeniz için "ctrl" tuşuna basılı tutarak mouse tekerleğini hareket ettirmek zorundasınız. Böylece yakınlaşıp uzaklaşabilirsiniz. Gelelim benim sorunuma. Ben bugün ayarladım ve program oldu. Fakat tek sorun hesap aktarımı. Telefondan 2 haftadır oynuyorum. Bilgisayardan şimdi başladım ismini dandik birşey koydum. Ayarldan bir cihazı bağla diyorum. Bu yeni diyorum. Bilgisayardan pencere açılıyor ve kod istiyor. Telefona geçiyorum. Google+ hesabıma bağlan dediğim anda google hesap alarmı diye pencere çıkıyor. Bilgisayardaki hesap ile değiştirmek istiyor musunuz diyor. Hayır desem hesap kapanıyor tekrar giriş yaptığımda yine aynı hata çıkıyor. Evet dersem onayla yazmak zorunda kalıyorum ve gönderirsem telefondaki kastığım hesabım gidecek. Lütfen yardım edin.

Bilgisayardaki hesabı telefona aktarması için telefona kod girmeniz gerekir. Telefondan kod alıp bilgisayara gireceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.