Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
28
Favori
450.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • exe. yi yönetici olarak çalıştır diyince bir çubuk hızlıca doluyor daha sonra hiçbir şey çıkmıyor ? Bunun çözümü nedir
  • Sorunu tam olarak anlayamadım. Görsel olarak destekleyebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşeyi yaptım hallettim oyuna girdim yeni cihaz diyip kodu yazıyorum hata veriyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

herşeyi yaptım hallettim oyuna girdim yeni cihaz diyip kodu yazıyorum hata veriyo :)

Nasıl bir hata alıyorsunuz? 5dk içerisinde kodu giriyor musunuz?
  • Öncelikle bilgi için emeğinize sağlık süper bir paylaşım olmuş. Benim sorunum ilk yükleme esnasında yüklemeyi tamamlamadan aldığım ikaz "The BlueStacks App Player installation is corrupt. Please download and install the latest version fromwww.bluestacks.com" bu şekilde. Yönetici olarak yüklemeye çalıştım olmadı. Diğer sorun çözümünüze gittim o da olmadı. Çünkü daha yüklemeyi tamamlamadan veriyor bu arızayı. Rica etsem yardım olurmusunuz? Teşekkürler şimdiden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiFeLiFE

Öncelikle bilgi için emeğinize sağlık süper bir paylaşım olmuş. Benim sorunum ilk yükleme esnasında yüklemeyi tamamlamadan aldığım ikaz "The BlueStacks App Player installation is corrupt. Please download and install the latest version fromwww.bluestacks.com" bu şekilde. Yönetici olarak yüklemeye çalıştım olmadı. Diğer sorun çözümünüze gittim o da olmadı. Çünkü daha yüklemeyi tamamlamadan veriyor bu arızayı. Rica etsem yardım olurmusunuz? Teşekkürler şimdiden...

ben de aynı noktada takılıyorum win8 kullanıyorum.

• quote:

Öncelikle bilgi için emeğinize sağlık süper bir paylaşım olmuş. Benim sorunum ilk yükleme esnasında yüklemeyi tamamlamadan aldığım ikaz "The BlueStacks App Player installation is corrupt. Please download and install the latest version fromwww.bluestacks.com" bu şekilde. Yönetici olarak yüklemeye çalıştım olmadı. Diğer sorun çözümünüze gittim o da olmadı. Çünkü daha yüklemeyi tamamlamadan veriyor bu arızayı. Rica etsem yardım olurmusunuz? Teşekkürler şimdiden...

quote:

Orijinalden alıntı: SA30_303

quote:

Konuda 2. hata olarak anlattığım çözüm yolunu denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aRŞ-ı aZaM

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SA30_303

quote:

Konuda 2. hata olarak anlattığım çözüm yolunu denediniz mi?

Denedim olmuyor aynı sorun devam ediyor. Oyunu yüklerken sıkıntı oluyor. 2 gb ram kullanıyorum win 7 kullanıyorum. Diğer bilgisayarım var ama o da 1 gb ram olduğu için kabul etmiyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

• Yükleme işleminde tahmini %90-95 civarındayken "preserving user data" kısımdan yükleme duruyor ondan sonra 1-2 dkk sonra bahsedilen arıza geliyor.
  • quote:

Yükleme işleminde tahmini %90-95 civarındayken "preserving user data" kısımdan yükleme duruyor ondan sonra 1-2 dkk sonra bahsedilen arıza geliyor.

Maalesef yardımcı olamayacağım.
  • Yazılım düzgün çalışmıyor oyun açılıyor oyun ya kapanıyor ya donuyor ya da program kitleniyor hata veriyor. Kaldı ki sistemim iyidir.
  • Emeğine sağlık :) yeni yeni sardım oyuna ama iyi sardım şarj kablosuyla gezmekten kurtardın bizi :)
  • bluestack sayfasından en güncel halini indiriyorum fakat "www.bluestack.com" dan en gücel halini indirin uyarısını veriyor. Orjinal sitede bile en güncel değil ise ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Yazılım düzgün çalışmıyor oyun açılıyor oyun ya kapanıyor ya donuyor ya da program kitleniyor hata veriyor. Kaldı ki sistemim iyidir.

sistemim çok iyi değildir ama dediğin kilitlenme donma kapanma hatalarıyla karşılaşmadım. Sadece server ile alakalı hatalarla karşılaştım. Oda server ile anlık iletişimi kopardığı için.

quote:

Orijinalden alıntı: ARESXEROS

bluestack sayfasından en güncel halini indiriyorum fakat "www.bluestack.com" dan en gücel halini indirin uyarısını veriyor. Orjinal sitede bile en güncel değil ise ne yapmalıyım

zaten son güncelleme ile o hata ortaya çıktı. Verdiğim linkte eski sürümü mevcut. Eski sürümü yüklediğinizde hata ortadan kalkıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: HoT-SouCE

Emeğine sağlık :) yeni yeni sardım oyuna ama iyi sardım şarj kablosuyla gezmekten kurtardın bizi :)

rica ederim. :)

• Bunu sadece Android telefonlar veya tabletler için mi kullanabiliyoruz.iphone-ipad için de kullanılabiliyor mu?
  • halloldu süper bişey. şimdilik yeni bir hesaptan oynuyorum.
    iOS taki köyü aktarmayı denemedim daha
    aktarınca sonucu yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkarabiber

Bunu sadece Android telefonlar veya tabletler için mi kullanabiliyoruz.iphone-ipad için de kullanılabiliyor mu?

Programı kurunca kullanılabileceğini anladım:)) Teşşkler
  • @aRŞ-ı aZaM, PM
  • bluestack internet sitesinde güncel değil yazan arkadaşlar oyunu yüklerken çözümü buldum fakat ios a olmuyor bilginiz olsun oyunu yükleyemedim

Çözüm:

www.cnet.com a girin bluestack alpha yazın 8.8 mb lık bi dosya var onu indirin sorun çözülecek....
  • Ben oyunu yükleyemiyorum arkadaşlar cihazınız uyumlu değil diyor oyunu yüklemek istediğim zaman bir de ios a oluyor mu deneyen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.