Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Cızırtı ile alakalı bilgili arkadaşların yorumunu bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Cızırtı ile alakalı bilgili arkadaşların yorumunu bekliyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    118 Mesaj
    Arkadaşlar elimde 2+1 Logitech S220 Kolon var.Şimdi soruna gelmek gerekirse kolonumda bir sıkıntı yok gibi fakat ben daha yeni kolonumu açıyorum ve herhangi bir şarkı açıyorum.Potansiyometreden sesi açmaya başlıyorum ve potansiyometrenin ortalarına doğru bi cızırtı yapıyor ama sadece bu cızırtı soldan geliyor neyseki sesi sonuna kadar açıyorum ve daha zorladıgımda cızırtı devam ediyor elimi potansiyometreden çektiğimde cızırtı yok ama potansiyometre ile oynarken ses cızırtı yapıyor .. sorun nedir ne yapmam lazım ?? 2 Yıllık garantisi var :)

Bu arada pcmin PSU su 300 W (450 almam lazım onu biliyorum) Evimde topraklama hattı var

Dipnot Daha öncede oldugunda potansiyometrenin içine kolonya döküp temizlediğimde kesmişti sizce ne ile alakalıdır arkadaşlar ??

Yardımlarınız için teşekkür ederim..

|
    |
    Bu konuyu Ses Sistemleri bölümünde sorsan daha iyi cevap alırsın
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.