Şimdi Ara

Civilization VI Epic Games Store'da Ücretsiz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu ben yine steamde alırım diyen arkadaşa Allah akıl fikir versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Şu ben yine steamde alırım diyen arkadaşa Allah akıl fikir versin
    amin cümlemize
  • quote:

Orjinalden alıntı: bersauron

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: lamuarte

Ben şu an dlc'lerinin gelmesini bekliyorum. Umarım kupon süresi bitmeden gelir de ucuzdan alabiliriz. Ayrıca farkettiniz mi bilmiyorum ama şuan kadar gelen oyunlar hep take two oyunları. Borderlands da öyle. Bir anlaşma falan yaptılar herhalde</blockquote>

DLC ler zaten Epic Store da var şuan.

Kupon DLClerde kullanılamıyor diye biliyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • metOO93 M kullanıcısına yanıt
    Kullanılabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Ben burada Epic'e laf mı ediyorum arkadaşım. Tam tersine, açgözlü insanlara bu lafım. Elinde bulunan oyunu "Aaa Epic'de veriyormuş, oradan da alayım." diyenler açgözlülük yapıyordur. Bu adamlar verdikleri her oyun için firmaya para ödüyor. Bu kadar incelik yapan firmaya karşı bende bir incelik yapıyorum. Anlaman kıtsa yapacak bir şey yok tabi.
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Adamları zarara sokmuş oluyorsun. Geliştirici hayır vakfı değil. Verilen her bedava oyun için Epic Games ödeme yapıyor.
  • YildirimBuyucusu kullanıcısına yanıt
    Her ücretsiz oyun için firma para ödüyor lafını kim uydurdu bilmiyorum ama böyle resmi bir şey yok. Böyle bir anlaşma yapması için epicin salak olması lazım ki cin gibi şirket epic games. Sabit toplu para vermişlerdir oyunun firmasına.

Ki hadi diyelim her eklenen oyun için adamlar para ödüyor olsun. Bundan korksalar sınırlı sayıda stok yaparlar veya 1 dolara falan dağıtırlar. Bir siz akıllısınız adamlar salak zaten batacak hareket yapsın.

• YildirimBuyucusu kullanıcısına yanıt
    Nerden biliyorsun ?
    Bunu kanıtlayacak bir belgen var mı ?
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Milletin aklı yok fikri var valla.
    Epic salak, bir bunlar akıllı yemin ederim.
  • Bu epic çıldırmış olmalı :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok abi, siz laftan anlamazsınız belli. Ben oyun gündemini takip ederken bir haberde görmüştüm bunu. Ayrıca sanki Epic Games'e karşı haterlık yapıyormuş algısı yapıyorsunuz. Burada Epic Games'i hepinizden çok ben savundum. Keşke biraz gündemi takip etseniz de sonra bana laf yetiştirseniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bersauron

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: lamuarte

Ben şu an dlc'lerinin gelmesini bekliyorum. Umarım kupon süresi bitmeden gelir de ucuzdan alabiliriz. Ayrıca farkettiniz mi bilmiyorum ama şuan kadar gelen oyunlar hep take two oyunları. Borderlands da öyle. Bir anlaşma falan yaptılar herhalde</blockquote>

DLC ler zaten Epic Store da var şuan.

İlk çıktığında dlcler düzgün gösterilmemişti ve platinum yükseltmesi yoktu. Örneğin 40 liralık dlc'nin rise and fall'u verdiğini bilmiyorduk. Sadece 2 yeni karakter ve senaryo içeriği ekliyor gibi dörünüyordu. (gerçi hala düzeltmemişler)

Son olarak dlclerde de indirim kullanılabiliyor. Platinum 86 lira oluyor. Bu şuanlık benim alacağım ürün gibi görünüyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Ne alaka ?
    Senin dediğin gibi borderlands oyunlarına steamde sahibim ama Epic kütüphanesinde durmasında ne sıkıntı var ?
    Adamların elinden mi çalmış oluyorum ? Adamları zarara mı sokmuş oluyorum ?
    Ücretsiz verilen koya başına geliştiriciye ödene yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yükledim ama masaüstü kısayolunun simgesi gözükmüyor eksik dosya yok tarama yaptım varmı başına gelen

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.