Şimdi Ara

Civilization VI Epic Games Store'da Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 23
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YildirimBuyucusu (4 mesaj) luganoguz (4 mesaj) TheNewAtilla (3 mesaj) bersauron (2 mesaj) lamuarte (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (2 mesaj) (4 mesaj) Mini (1 mesaj) (8 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Civilization VI Epic Games Store'da Ücretsiz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19998 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunu Firaxis Games'in sıra tabanlı strateji oyunu Sid Meier's Civilization VI.

Oyunu şu andan itibaren 28 Mayıs Türkiye saati ile 17:59'a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu tarihten önce eklediğiniz takdirde oyun sizde kalacak. İki aşamalı kimlik doğrulama gerekiyor. 

Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu için "Gizemli Oyun" yazıyor fakat bu hafta Civilization VI'nın ücretsiz olacağını doğru bir şekilde sızdıran bilgiye göre sonraki iki ücretsiz oyun Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs) ve Ark: Survival Evolved (4 Haziran).

|
    |

• Binbaşı
    1298 Mesaj
    No man sky verseydi keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    685 Mesaj
    Hayır ya! Sızan liste doğru demek ki.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    219 liralık oyun. Güzel. Haftaya Borderlands verecekler, ama ben açgözlü bir insan değilim. Steamde zamanında aldığım için burada almayacağım. Diğer açgözlü insanlar gibi davranmayacağım. :)
  • Yüzbaşı
    370 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: YildirimBuyucusu

219 liralık oyun. Güzel. Haftaya Borderlands verecekler, ama ben açgözlü bir insan değilim. Steamde zamanında aldığım için burada almayacağım. Diğer açgözlü insanlar gibi davranmayacağım. :)

Abi alinca stokta azalma mi oluyor al gecsin ya, 350 tane alacak degilsin ya :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj
    Bende 2 li doğrulama olmasına rağmen, doğrulama yapmadan verdi oyunu
    |
    |
  • Teğmen
    160 Mesaj
    lütfen şu fartnite bebelerini bu oyunlarla tanıştırmayın ya.
  • Yarbay
    8409 Mesaj
    Diğer tarafta bu oyun 319 lira hala ve arkadaşınla oynayabilmek için abonelik istiyor :)
    |
    |
  • Yarbay
    2127 Mesaj
    Şu oyunu alırım diye diye bekletiyordum epic ücretsiz verdi. Keyfim yerine geldi vallahi
    |
    |
  • Yarbay
    5790 Mesaj
    ben yinede steamden almayı düşünüyorum, uzun süre oynanacak tarzda bir oyun 50 lira için epic e katlanılmaz
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    Ben şu an dlc'lerinin gelmesini bekliyorum. Umarım kupon süresi bitmeden gelir de ucuzdan alabiliriz. Ayrıca farkettiniz mi bilmiyorum ama şuan kadar gelen oyunlar hep take two oyunları. Borderlands da öyle. Bir anlaşma falan yaptılar herhalde
    |
    |
  • Yarbay
    2964 Mesaj

Ne alaka ?
    Senin dediğin gibi borderlands oyunlarına steamde sahibim ama Epic kütüphanesinde durmasında ne sıkıntı var ?
    Adamların elinden mi çalmış oluyorum ? Adamları zarara mı sokmuş oluyorum ?
    |
    |
    YildirimBuyucusu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: lamuarte

Ben şu an dlc'lerinin gelmesini bekliyorum. Umarım kupon süresi bitmeden gelir de ucuzdan alabiliriz. Ayrıca farkettiniz mi bilmiyorum ama şuan kadar gelen oyunlar hep take two oyunları. Borderlands da öyle. Bir anlaşma falan yaptılar herhalde
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: lamuarte

DLC ler zaten Epic Store da var şuan.
    |
    |
  • Yarbay
    7232 Mesaj
    gta 5 den sonra pek heveslenemıyor ınsan :)
    |
    |
  • Yarbay
    7713 Mesaj

Kafan güzelmiş. Steam sunucuları patladiginda egsden oynayanları izlersin

|
    |
    YildirimBuyucusu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7713 Mesaj

Masaüstüne kısayol atıyorsun çift tıklıyorsun steamden bile hızlı açıldığı oluyor. Katlanilamayacak neyi var epicin?

|
    |
    Shovel Knight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj

Fartnite bebeleri sayesinde bu oyunları oynuyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FU-Frank Underwood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.