Şimdi Ara

civic navigasyon (yeni ürün)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün servisimle görüşmeye gitti navigasyonla ilgili olarak.2750 tl fiyat veriyor ve altına kesinlikle inmiyorlar.navitech ile bundan sonra çalışmıyacaklarını(sel felaketinde navitechin ürünlerini kaybettiğini sölediler,inanması zor gerçi) bundan sonra anlaştıkları firma navimaster mış.aleti kutusundan çıkarıp inceledim güzele benziyor.geri görüş kamerasıda fiyata dahil.gitmeden önce aletlerle ilgili bilgiler edinip öle gitmiştim.ama navimasterı hiç duymadığım için fiyatı konusunda çok fazla kıyaslama yapamadım.yaklaşık 1,5 saat yetkiliyle görüştüm ve fiyatı indirmeyi başaramayınca yanında bişeyler elde edermiyim dedim.bi kaç ürün için indirim falan alabildim.her neyse eve gelip navimasterı araştırdığımda ürünün bir sitede 1035 liraya satıldığını gördüm.geri dönüş kamerasının dahil olmadığını zannediyorum fakat dahil olsada fiyatı ne kadar etkileyecektir.servis fazla bir karları olmadığı konusunda inat etti fakat 1035 e bunu görünce dondum kaldım.navimaster firmasını aradım ordan fiyat alabilirmiyim diye.bir bayan çıktı ve kendilerinin direk satmadığını sadece honda servisleriyle anlaşmalı olduklarını anlattı.biraz zorladım fakat fiyat vermedi.içimde kazıklandığımın hissi bir yanda,diğer yanda şiddetle taktırmak istiyorum.napacağımı bilemedim.navimasterla ilgili servisle görüşüp fiyat alan arkadaşların paylaşmalarını rica ederim.
    http://www.sahibinden.com/honda_civic_dvd_player_gps_navigasyon_mp3_mp4_ipod_bt_swc_-59WQQaXQQ18083091WQQpXQQdisplayitem

• bence biraz daha araştır ....
  • Verdiğin linktekini al diyeceğim ama satıcı daha 2 haftalık olduğundan güvenmek zor

Bence yurtdışından araştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.