Şimdi Ara

CİVİC gerçeği... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
0
Favori
13.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fabrikayla alakası olmaz bu işin, isterse honda otomobil üretmeyi bıraksın civic piyasası farklı bi piyasa.

20 yaşında fosillere bile ne para istiyorlar ve satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yavaş yavaş bakmayın, hızlı hızlı bakın. Fiyatlar güncelleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Fabrikayla alakası olmaz bu işin, isterse honda otomobil üretmeyi bıraksın civic piyasası farklı bi piyasa.

20 yaşında fosillere bile ne para istiyorlar ve satılıyor.

Honda bir iki yıla komple EU ve TR olarak piyasadan da çekilir diye düşünüyorum.

İthal Civic ilk gelince az biraz satar, sonra Civic'te satışlarda Jazz ayarına gelince usulca ''operasyonel faaliyetleri durdurma'' kararı alırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARES007

Şuan Eco elegance 250-260 civarına en alınası araç. Sunroofundan, koltuk ısıtmasına herşey var. Fabrika lpgli. Orjinalini bozdurma gibi bir durum yok. Bahsettiğiniz konular olsada sonuçta C sedan. Konforu olsun, yol tutuşu olsun belli bir seviyede. Benzer Cliodan 30-40 bin fazla para verip her işinizi görebilecek bir araç alıyorsunuz. C sınıfında benzer dolulukta ithal araçların 300 küsürlerden başladığı düşünülürse gayet uygun bir araç.

Öte yandan 300 lü paketler ise o parayı haketmiyor. Civicin Donarım, motor gibi avantajları olsada octavia, superb vs daha iyi.

Bu tarz araçları daha dolu yada Alman diye 208, polo, clio gibi araçlarla kıyaslayanlara çok kulak asmayın derim.

Aynen arkadaşın söylediği son cümlelere çok kulak asmayın. Polo 1.0 tsi 20nm tork daha fazla civicten kulak asma, yakıt tüketimi civicin neredeyse yarısı kulak asma sakın, kabin içine civicten çok daha az ses alır kulak asma sakın, malzeme kalitesi civicten katmer katmer fazladır kulak asma sakın, yokuşlarda sol şeritten akar gider civic sağ şeritte debelleşir buna hiç kulak asma sakın..

Sen kabortası dalgalanan tork fakiri civice kulak as.. bak bu nokta çok önemli işte. C segment olsı yetmez mi ? Gece yattığında gitmiyo emmee c segment aldım dersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 1 Mayıs 2021; 16:18:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemalnalga

Civic Türkiye gerçeğidir bela aramayan adam arabasıdır.sanki basacak yol varda yarış yapıyor millet.lale araç yakmasın diye vitesi boşa alır turbo benzinle civige laf eder. Kimseyi dinleme al lpgni tak evladına devret.yaptir 1500 liraya sonaxta yalıtım miss

Ohh miss. Bütün civiclerde zaten sonaxtan yalıtımlanmış halde öyle değil mi.. tüpte var ohh ver gazı..

Şuraya bak adama al dediğiniz araba bizim köyün ikinci dönemecinde motoru yere serer baygınlık geçirir. 150 tork tüple olur 120 tork. Bide klima açtınmı yapışır kalırsın. Olsun c segment ohh aç sunroofu çek sağa serinle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 1 Mayıs 2021; 16:18:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

Kullanıcı adın güzelmiş :) Atmosferik de gayet yeterli.

Alıntıları Göster

kullanıcı adım beyinSİS, beyinSİZ değil ama çok güzel eşsiz bişey keşfetmiş gibi ordan hakaret etmeye pek meraklı millet.

atmosferik otomatik civic çok kullandım eski şirketimde. kime göre, neye göre yeterli? zamanının en güzel motoruydu 1.6 motorlar içinde ama tarihte kaldı artık. çok yakıyor, az kaçıyor turbolara göre. atmosferik 1.6 için iyi tabii ama atmosferiklerin devri bitti.

• ARES007 A kullanıcısına yanıt

Executive civic kullanıyorum makyajlı , tam Türk tipi araç . Otonom özellik yok , sunroof , az yakıt , bağımsız süspansiyon ve RS 17 inç jant . Dışarıdan bakınca yakışıklı , içeride ise tatmin edici özellik sunuyor . Lastik sesi içerde , yol tutuş gayet iyi , yanak rüzgardan zerre etkilenmiyor .

dün uzun yol yaptık,tabi tırların yanında sollamaya kalkınca yılan gibi uzamıyor ama ne kadar ekmek o kadar köfte . performans delisi olan gitsin 10 litre yakan turbosundan alsın .

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Her civic basliginda civic camurlayan trol tayfasindan biriydin.Destek mi kesildi hayırdır CİVİC gerçeği... 

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Hyundai Elantra 1.6 öneririm amortisörü daha yumuşak civice göre lpg uyumu kaporta kalitesi gayet güzel kronik bir sorunu yok. 2018 style paket kullanıyorum gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmd.239 -- 1 Mayıs 2021; 18:2:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vagcı boklama ekibi tam kadro gelmiş. Burada aracı kullananlarda hiç sorun yok ama holiganlık mertebesine erişmiş vagcı'lara göre yolda parçaları dökülüyor, yokuşta inip iktiriyorlar, kulaklara tıkaç takıp kullanılıyor.

Her ne hikmetse Honda'dan kat kat fazla sorun açan vag araçları hakkında ise tek bir arıza hakkında konuşmazlar.

Biri de Polo'yu filan övmüş. Kampana frenli, torsiyon çubukçu kutu kola kadar araca para verince kendi içini ferahlatmak için Civic ile yarıştırmaya çalışıyorlar.

Polo şasi burulma direnci yaklaşık 18000 nm/mm
    Civic şasi burulma direnci yaklaşık 36000 nm/mm

Dahası Civic'de multilink bağımsız süspansiyon, sıvı dolgulu burçlar, çift pinyonlu direksiyon kutusu filan da var.

Civic'de kullanılan malzemelerden iki tane Polo çıkar.

Şu Vagcılar kadar bindiği aracı abartan başka kitle yoktur. Vag serisi bir araç yerine Civic kullansalar direk Mercedes C serisi veya BMW 3 serisi ile filan kıyaslarlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Bu mesaj silindi.
    Laflara bak evde anası ve bacısıyla konuşur gibi konuşuyor eleman adam gibi konuşmayı öğren

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Allah Allah sinirlendi yine ufaklik

anlayacağı dilden konuştum halbuki

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Allah Allah sinirlendi yine ufaklik

anlayacağı dilden konuştum halbuki

Ufaklığı nerden tanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmd.239

Hyundai Elantra 1.6 öneririm amortisörü daha yumuşak civice göre lpg uyumu kaporta kalitesi gayet güzel kronik bir sorunu yok. 2018 style paket kullanıyorum gayet memnunum

Elantranın 2.eli zayıf

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.