Şimdi Ara

Civa almak istiyorum. Zehirlenir miyim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
4.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok zehirlidir sakin bulaşma! Oda sıcaklığında bile bugarlasabilir ve bir kere vücuda girince asla çıkmaz. Beyinde kalıp hastaliklara sebep olabilir veya kana karışıp seni öldürebilir. Yakın zamana kadar fen derslerinde incelenirdi ama artık yasak.
    Pek çok tehlikesi var. O tehlikeleri yarın pc başına geçince yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerinin kupkuru olması lazım ancak onda bile bir risk var. Bir de sakın sıvı civa alıp musluğa dökmeye falan kalkma tüm apartmanın boru sistemini eritebilirsin. Lavaboyu açmak için dökenler olmuş boruları erittikleri için hepten borçlu çıkmışlar.

Edit : Kokusundan uzak dur sakın soluma ve nemsiz ortamda kuru elle napıcaksan yap. Gerçi onu bile önermiyorum ama neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 18 Şubat 2013; 23:44:28 >
  • Bu civayi nerden alabiliriz ? Zamanında araştırmıştım ama bulamadım hic bi yerde. Bide cok pahalı bişey sanirim

• Annemin hemşire oldugundan dolayıdırki ufakken ateş ölcen dereceleri kırıp içindeki civa ile oynardık bunları dagıtır ve bırleştirirdim
  • ilk okuldayken azıcık yere parcası düşdüde müdür + hademeler + 2 hoca gelip arge çalışması ile aldılar
  • Bukadar tehlikeliyse dokunmam tüp içinde tutarım
  • Zehirlidir ve havayla temas ettiği taktirde solunum yollarından vucuda nufuz eder.

Çok teknik oldu be
  • Herkes söylemiş ben de yazayım.

Zehirli bir madde, vücudundan çıkmaz.
  • Sevmediğin birinin çayına bir damla koy ve o kişi ölsün

• Agir metaldir ve agir metal maddeler öldürür. Bkz: siyanür civa metan vs. Kana karisirsa direk olursun. Eskiden insanları öldürme k icin kulaklarından içer i civa dokerlermis

• quote:

Orijinalden alıntı: Insensitive

Agir metaldir ve agir metal maddeler öldürür. Bkz: siyanür civa metan vs. Kana karisirsa direk olursun. Eskiden insanları öldürme k icin kulaklarından içer i civa dokerlermis

Direk ağızdan versinler arkadaş.
    Nasıl fantazi var millette anlamıyom ki
  • Oncelikle muthis derecede eglenceli bir sey. Herkesin denemesi lazim.

Eger elinde kolunda yara varsa ve oraya degerse hapi yutarsin ciddi anlamda

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

Orijinalden alıntı: Insensitive

Agir metaldir ve agir metal maddeler öldürür. Bkz: siyanür civa metan vs. Kana karisirsa direk olursun. Eskiden insanları öldürme k icin kulaklarından içer i civa dokerlermis

Direk ağızdan versinler arkadaş.
    Nasıl fantazi var millette anlamıyom ki

Uyurken hocam sonuçta aç ağzını uçak geliyor bakim Hmmmmmmmmmm agugugu diyecek halleri yok

• 1 damlasi kana karisirsa senin gibi 10 kisiyi bile oteki tarafa postalar

• romada civa havuzlarinda yüzülürdü akza göze kaçardi herkes ölmezdi ama zehirli ama kücük bir cocugu oldurur bi kaşigi heralde,miktari salliyorum.Sen yinede icme ha katil statüsüne girmiyim

kaynak: feta.blogcu.com/simya-kimya-1/370549

• Yoğun ve bal kıvamı gibi gözüküyor ama öyle değil baya akışkan ayrıca ağır bir madde eline şeffaf eldivenlerden takabilirsin

• Vücuduna girerse bir daha çıkamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 damla civa yı su kanalına atarsan tüm şehir ölür.
  • 5. sınıfta lab.da 1 kutusunu masaya boşalttım elimle oynadım baya sonra ellerim uyuştu yıkadım bişey olmadı incele sende derim içinde kalmasın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.