Şimdi Ara

Citroen nemo kamyonet mi panelvan mı acil yardım( HIZ SINIRI )!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2012 model citroen nemo aracimiz var aracın sürücü koltuklarının dışında da koltukları var. Bu araç panelvan mı kamyonet mi? Ruhsatta alt sınıf olarak (N1) yazıyor.. Aracın hız sınırı otoyolda saatte kaç km hız? Bildiklerinizi yazarsaniz ve yardımcı olursaniz çok sevinirim. Yakında yolculuğa çıkıyorum hız sınırını tam olarak bilmek istiyorum.
    Ben kamyonet olarak bildigim için 90'nı geçmiyordum otoyolda ancak yeni öğrendiğim bilgilere göre panelvanın hız sınırları farkliymis. Nasil anlayacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürücü koltuğu arkasında 1 sıra koltuk var ise trafik uygulamalarında aracınız kamyonet, maliyeye gidince panelvan olarak çıkar.

burdaki amaç; sürücüleri bandrol yatırırken yüksek ücret yatırtıp kazıklamak ve ve traik uygulamalarında ise daha düşük hızla radar cezası yedirip insanları kazıklamak içindir

bu konudan mağdur olan sadece siz değilsiniz
    transporter h100 L300 doblo kango combo corsa nemo partner berlingo gibi sürücü arkasında koltuğu olan tüm vatandaşlar mağdur ve hükümet ve başbakanlık defalarca attığımız maillere rağmen bu konuyla hiç ilgilenmedi hep kulak arkası edildi. eğer arkada koltuk olmasaydı aracınız maliyedede kamyonet çıkacaktı sorun olmayacaktı

birde şöyle bir durum var yukarıda modelini yazdığım araçların birde otomobile çevrilmiş olanları var ben 97 model münübüsüme panelvan vergisi (400 yerine 750tl) öderken adam zamanında aynı aracı otomobile çevirtip işletmiş 120tl bandrol vergisiyle kurtarıyor. hem radara 120 ile giriyor hemde 2 yılda vize oh ne ala memleket sende örneğin opel corsan varsa 750 800tl vergi öde 2003te çevirtenlerde paçayı kurtarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamircihasan -- 5 Ekim 2017; 23:17:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.