Şimdi Ara

Citroen modellerinde Nisan ayına özel fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Citroen modellerinde Nisan ayına özel fırsatlar

Citroen, güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip tüm modelleri için nisan ayına özel cazip faiz oranları sunuyor. Citroen konforuna 100 bin TL'ye varan kredi veya yüzde sıfır faiz fırsatları ile sahip olmak mümkün olacak.

Kampanya kapsamında yeni Citroen C5 Aircross SUV, 327 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve seçili modellerde geçerli 100 bin TL'ye özel 15 ay yüzde 1,19 faiz fırsatı ile Citroen yetkili satıcılarında yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Yeni Citroen C5'ten ipucu videosu geldi: Tanıtım 12 Nisan'da

Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan Berlingo'ya 55 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ile sahip olmak mümkün olacak.

Citroen C3, 50 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ve 160 bin TL'den başlayan fiyatlarla Citroen yetkili satıcılarında yer alıyor.

Verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış tüm Citroen hafif ticari modellerinden Berlingo Van 155 bin 500 TL'ye ve 55 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı, Jumper modeli de 80 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı ile satışa sunuluyor.

• C4 ne zaman gelecek fiyatları neler ?

• madonos kullanıcısına yanıt
    C4 lansmanı mayısta yapılacak muhtemelen. Fiyat henüz belli değil.

• insan c3 aircross için de kampanya yapar.Citroen modellerinde Nisan ayına özel fırsatlar 

• C4 ü bende çok beğendim ama insan Türkiye'de olunca heyecanlanamıyor maalesef. Minimum 280 binden giriş yapacaktır zaten. Bizde Kemal SUNAL gibi ekmek banarız anca.

• hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Citroen Türkiye'ye o konuda ben de çok kırgınım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madonos

C4 ne zaman gelecek fiyatları neler ?

Genel Müdür Selen Alkin (Öyleydi galiba.) baz aracı %50 ÖTV'de tutacağız dedi BloombergHT Emre Özpeynirci yayınında.

Döviz 8 lira olmuştu, baz araç bir ihtimal %50'den girebilir. Girerse saldırın aslanlar.Citroen modellerinde Nisan ayına özel fırsatlar 

• Kapılara baloncuk ekleyince güçlü tasarım oluyormuş. Pejo konuşsak neyse de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 11 Nisan 2021; 12:51:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61960E1CE

Genel Müdür Selen Alkin (Öyleydi galiba.) baz aracı %50 ÖTV'de tutacağız dedi BloombergHT Emre Özpeynirci yayınında.

Döviz 8 lira olmuştu, baz araç bir ihtimal %50'den girebilir. Girerse saldırın aslanlar. 

Alıntıları Göster

Tutmları için 230k altına satmaları lazım.

Baz araçta benzinli 100 beygir manual olur tercih edileceğini sanmıyorum.

• Bizde bu ötv KDV olduktan sonra sıfır araba hayal olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.