Şimdi Ara

Citroen'den Türkiye'ye uygun bir model geliyor: Tanıtımı Türkiye'de yapılacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Corolla sedan boyutlarına yakın, iç malzeme kalitesi düşük ama fiyat olarak da Corolla Sedan (tam otomatik-dizel olacağı için) fiyatlarına yakın bir model bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • egea vari bir araç gelir muhtemelen. 301 ve kardeşi c harfiyle başlayan citroen marka araçlardan bir tık daha kaliteli bir araç gelebilir. 1.6 dizel motor ve manuel şanzıman kombinasyonu sorunsuz deniyor sanayilerde ama bilemiyorum. bakalım.

bu kadar yazıp çiziyorum ama maalesef alım gücüm yok. 100 bine verirlerse o zaman olabilir Citroen'den Türkiye'ye uygun bir model geliyor: Tanıtımı Türkiye'de yapılacak 

• Citroen Vagin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat ediyorum Citroen bir süredir son modellerini yeni platformda üretmiyor. Zaten ucuz olan altyapıyı daha nereden kısıp üretecekler muamma. Hazır çip krizi de varken elektroniği sensörleri az olan bir araç geliştirirler. AB ülkesi yerine dışarıda üretirler işçiliği ucuza getirirler. Gümrük birliği üyesinde üretirlerse pazar olarak seçtiği ülkelerde satışı kolay olur. Türkiye pazarının özüne uygun dendiğine göre de bagajı büyük işletmesi ucuz aile aracı olacağı kesin.

• Easy egea cellyse ve 301 tarzı bir araç olacaktır.

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

Eğer buysa, bence güzel.

• Amerikada güvenlik gerekçelerinden dolayı satılmayan Fransız araçlarının en ucuz modelleri Türkiye'yi dolduruyor. Bu kur seviyesi ve vergilendirme zihniyetiyle dur bakalım daha ne kadar alçalıcaz.

• takmad kullanıcısına yanıt

Memlekette en çok satılan araç Egea iken, yollarda zibil gibi kuş serisi veya Broadway varken komik bir yorum olmuş.

• araç:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 21 Nisan 2022; 17:27:55 >
  • Egea/linea+pegugeot301+cEllyse+Astra+dodgeNeon/Dart

• Bakalım bu hafta açıklanacak mı?

• scanh kullanıcısına yanıt
    Çarşamba günü tanıtılacak. Model ismi c4 x.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citroën Nemo 1.2 PureTech 110 HP - EAT6 Citroen'den Türkiye'ye uygun bir model geliyor: Tanıtımı Türkiye'de yapılacak 

• radiosuz klimasız abs siz birşey olursa küfür kabul ederim ülkedekilerde biraz karakterli olsun kabul etmesin böyle birşey daha yakın zamanda corollada otomatik çarpışma önleme sistemi yok diye avrupa 2bin aracı kabul etmedi türkiyeye de kampanyalı fiyat diye 185-195 bine 2 haftada erittiler üzülüyorum.Citroen'den Türkiye'ye uygun bir model geliyor: Tanıtımı Türkiye'de yapılacak 

• kafkas1111 kullanıcısına yanıt
    Araç tanıtıldı hocam ismi C4X. Bugün piyasaya giriş yapmış olsa ortalama 750-850 bin civarı olacak fiyatı

• bundan mı bahsediyor biliyorum tanıtıldığını c4x in eminmiyiz türkiyeye uygun bir araç altı yüksek yollarda iyi gider bizim orası doğru bak.Citroen'den Türkiye'ye uygun bir model geliyor: Tanıtımı Türkiye'de yapılacak 

• kafkas1111 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Haziran’da İstanbul’da tanıtıldı açıklamada söylediği gibi

• Barracud@ kullanıcısına yanıt

Söylediğin şeylerin olmasının nedeni parasızlık işte. Mercedese, Bmw nin yenisini alacak kadar alım gücün olsa brodwaye egeaya biner misin? Komk olan bu işte.

• Yeni modelin adı Eben olsun.

Citroen'den Türkiye'ye uygun bir model geliyor: Tanıtımı Türkiye'de yapılacak

• yürüyen at arabası olacakmış.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.