Şimdi Ara

Citroen C4 II ve DS4 2011-2017 (1349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
28.895
Cevap
178
Favori
1.739.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BUSAH

Ön iki hoparlörü 200liraya aldığım kaliteli bir hoparlör ile değiştirdim ama dediğiniz gibi aman aman farkedilir bir ses alamadım. Bir tık daha kaliteli oluyor tamam ama değer mi diye sorarsanız pek emin değilim
    Ben de dün bahsettiğiniz Pioneer hoparlörü taktım ön ikiye, yorumum aynı, çok bi fark olmadı montaj sırasında da denedim eskiye yeniyi. bu kadar uğramışken daha iyi bişey alsaydım dedim. Sony nin midli ve mini amfili takımları var. Amfisiz mucize beklememek gerekir dedi bilen bi tanıdığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BUSAH

Markasını hatırlamıyorum ama Pioneer bayisi Pioneer den kat kat kaliteli bu dedi asla pişman etmez dedi aldik ama fark göremedim işte. Aslında değiştirme sebebim basslar vurdukça ses geliyordu patlamış zannettim ama şu anda da geliyor sağ kapıda boya var benim iç kısımdaki beyaz izolasyon malzemesi kırılmış ses yapan oymuş değiştirdik ama boşuna
    Ayni ses bende de devam ediyor :) kaynımda var esprisi gibi oldu :) köpük yırtılmış alt kısımdan bass vurunca bi yer kırık gibi ses geliyor. Normalde kapı içini komple titreşim ve ses tutucu yalıtımla kapatmak istiyorum ama çok vakit alıyor profesyonel yapan bi yere teslim etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

Ayni ses bende de devam ediyor :) kaynımda var esprisi gibi oldu :) köpük yırtılmış alt kısımdan bass vurunca bi yer kırık gibi ses geliyor. Normalde kapı içini komple titreşim ve ses tutucu yalıtımla kapatmak istiyorum ama çok vakit alıyor profesyonel yapan bi yere teslim etmek lazım.

Alıntıları Göster
    Adını yukarda söyleyememişim ben bendeki sorun da köpük sağ kapıdan darbe almış araç sök tak falan uğraşırken de köpüğü yırtmışlar belli ki o da ses yapıyor :)
  • 4 martta citroen distribütör değiştirecekti, baylas otodan psa türkiye'ye geçiş gerçekleşmiş 2 gündür mesaj geliyor citroenden
    citroen assistance 0850 955 6363
    yeni numaralarıymış, kaydettim
  • Merhabalar 2011 1.6 e-hdi mcp aracım var. 142.000 km de.Bölümde arama yapamadım. Amortisör değişimi için marka tavsiyesine ihtiyacım var. Orjinalleri çok pahalı. Ne tavsiye edersiniz?
  • 2012 Model c4 için yaz lastiği tavsiyesi olan var mı?
  • döküntü D kullanıcısına yanıt
    Yazlık olarak Pirelli P7 cinturato (225 45 17) var aracımda. Tavsiye ederim.
  • ssylmz S kullanıcısına yanıt
    Amortisör normalde tamir edilebilir çok uygun fiyatlara.
  • Barracud@ kullanıcısına yanıt
    Sormayın 850 TL verdim...
    Kendiniz mi aldınız bir yerden mi taktırdınız, hangi il?

Sonunda kullanan birine denk geldim hocam Allah rızası için beni bir aydınlatır mısınız aracimda 17inc alpina denilen jantlardan var yakın zamanda lastik değişimi yapacağım 225 45 17 almak istiyorum 17jant ile devam etmek istiyorum ama hep olumsuz yorum yapıyorlar yok yakıt çok yükselir konfor çok düşer falan diye siz ne diyorsunuz bu konuda ? Eğer bu ölçü lastik almazsam çelik jantı çıkartıp kara jant alacağım 16 inç orijinal boyuta döneceğim . Eğer 17de kalırsam da tertemiz boyatip sıfır gibi kullanacağım aklımdaki birkaç tereddüt yukarda yazıyor sizin söylemek istediklerinizi merak ile bekliyor olacağım :)
    Aracım 2012 C4 HDI 90bg

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BUSAH kullanıcısına yanıt
    pm attım
    Aracımı geçen yıl aldım. Aldığımda üzerindeki lastikler iyi değildi. Çıkma aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 2015 üretimi . Ama performansı, yol tutuşu gayet iyi. Ankara'da kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

Aracımı geçen yıl aldım. Aldığımda üzerindeki lastikler iyi değildi. Çıkma aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 2015 üretimi . Ama performansı, yol tutuşu gayet iyi. Ankara'da kullanıyorum.
    Nereden aldınız hocam? Tavsiye edebileceğiniz lastikçi var mı?
    Ben genelde internetten alırım sıfır lastiklerimi . İlk kez çıkma aldım. Tavsiye edebileceğim bir lastikçi yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 12 Mart 2019; 16:48:3 >
  • Benim araçta aldığımdan beri 17inch jantlar var bugün lastikçi ile görüştüm jantta tamir edilmesi gereken yerler var ve boya şart yoksa yeni aldigin lastiklere de zarar verir dedi başka bir lastikçi de takasa girmeyi kabul etti şu jant varmış orijinal Citroen dedi ama pek inandırıcı gelmedi bu jantlarla beraber 4tane sıfır gibi lastik verecek benim jantları ve bitik 2012 lastikleri alacak üste bin TL alacak sizce mantıklı mı acaba?
    https://www.otolastik.com.tr/image/ilan/kampanyali-16-4x108-peugeot-citroen-uygun-fiyat-celik-jant-takim_5c73e6ffa7b3f.jpg

• Bu arada jant tamiri de sökme takma hicbisey dahil olmadan 500lira ve 800 lira iki tane teklif aldım 100lira da muhtemelen sökme takma alacaklar en kotu 500lira vereceğiz..

• Arkadaşlar bizim bu C4 lerin sol aynadan gelen rüzgar sesini(ıslık şeklinde ) kesebilen ,çözüm yolu bulabilen var mı?

• Arkadaşlar bugün annem arabayı park ettikten sonra lastikler ( biraz havası azdı zaten ) kendiliğinden indi ve lastikçiye götürdük sorun yokmuş sadece havası az olduğu için inmiş dedi.
    Şimdi benim kafamda bir soru var bizim arabalarda lastik basınçla ilgili bir sensör yok mu? Araç 2012 Exclusive hani gırtlağa kadar dolu arabada lastik sensörü olmaması şaşırttı beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resurgence

Arkadaşlar bizim bu C4 lerin sol aynadan gelen rüzgar sesini(ıslık şeklinde ) kesebilen ,çözüm yolu bulabilen var mı?
    O ses aynadan mı geliyor ya :)
  • 
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.