Şimdi Ara

~ Citroen C3 - Kullanıcıları / Fan Kulübü (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
11
Favori
155.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: ozay

arkadaşlar merhaba,

bende 2011 yeni kasa c3 var. ben aracıma xeon far taktırmayı düşünüyorum. philips h4 (ampül çeşidinden tam emin değilim) taktırıp kullanan var mı? nasıl? araba elektrik aksamına sorun veriyor mu?

http://www.hepsiburada.com/philips-xtreme-vision-h4-ampul-seti-130-fazla-isik-20-beyaz-isik-103816-p-OTM103816

Attığınız ilan xenon far değil beyaz ampuldür

Bi xenon olmadığı sürece ben karşıyım xenon fara, ne kalitesi kalite ne de karşı tarafı tarafı düşünen bi sistem

çakma xenonlarla karşıdan gelen sürücüyü kör ediliyor

elektrik aksamına düzgün bir montajla bir sorun olmaz

linkteki ürün zaten sadece ampul, ampulleri sök tak yapacaksınız

hb nin sayfasında xenon tipi farlar yazdığı için xenon demiştim.

peki bu haliyle sadece beyaz farlarla kullananlar var mı? far ayarı yapılsa, nasıl olur?

• Merhaba arkadaslar. 2004 model 1.6 sx c3 buldum. Otomatik vites cam tavan sunroof gibi ozellikleri olan. Bircok sayfanizi okudum ama net cevap bulamadim. Ne gibi problemleri olabilir ve cronik sorunlari nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiqmecuK

Merhaba arkadaslar. 2004 model 1.6 sx c3 buldum. Otomatik vites cam tavan sunroof gibi ozellikleri olan. Bircok sayfanizi okudum ama net cevap bulamadim. Ne gibi problemleri olabilir ve cronik sorunlari nelerdir?

Emsallerine göre kroniği az olan bir arać.

• [font="Arial"]Merhaba arkadaşlar ;

2003 model c3 1,4 hdı SX aracım bulunmakta aracı yeni aldım fakat araçta son zamanlarda sabah aracı ilk çalıştırdığım esnada şakırdama sesi geliyor ve sonra kesiliyor.Fakat haraket ettiğimde ise araç hararet göstergesi yükselene kadar bu şakırdama sesi ara ara devam ediyor..Fakat araç ısındığında ise bu sorun kayboluyor.

Enjektörlerin valfleri değişti gerekli ayarlamalar yapıldı ve diğer sensörleri kontrol edildi ama sorun halen devam ediyor.

Konu ile ilgili başına gelen biri çözüm buldu ise bilgi verilmesi için yardımlarınızı bekliyorum..

Teşekürler.
  • İstanbul'da Citroen C3 2011 Model araç için çıkma "Sol Dış Stop Lambası" bulabileceğim bir yer var mı arkadaşlar?

• Citröen C3 için resimdeki 4lü flashörün altındaki merkezi kilit tuşu, cd çaların yanındaki 2 tuş (2si hız uyarı tuşudur) ve direksiyon topuzunun üst parçasına ihtiyacım var.
    Uygun fiyatta çıkma parça da kabulümdür. Yardımlarınızı bekliyorum.

(Not : Resim alıntıdır, ancak aynı parçalara ihtiyacım var, inşallah resmini alıntıladığım arkadaş sıkıntısını giderebilmiştir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanapay -- 8 Temmuz 2016; 22:55:13 >

• Arkadaşlar c3 1.4 hdi 92 beygirlik araç arıyorum. İstanbuldayım satmak isteyen varsa iletişime geçelim. araçın motor ve şanzımanı problemsiz olmalı ve aracın kazası olmaması gerekiyor.Ufak tefek kaldırıma sürtme tampon çizikleri filan sorun değil ama kazası olmasın.

Çelik jantlı olması ve bana masraf çıkartmayacak araca sahip olanlar bana pm atabilir. İstanbul içinde konuşur anlaşırız.
  • 2006 model c3 hdi x furio. 182 binde. alınır mı sizce? c3 ler hakkında hiç bilgim yok. ne kadar eder?
  • 2008 c3 1.4 hdi kronik problemi varmi

• citroen Oto Yedek Anahtarı yapmakdayız kumandalı veya kumandayız anahtar yapıyoruz isteyenler 0507 766 51 26 telefon nosundan ulaşabılır fıyat için
  • Arkadaşlar merhaba,

bir süredir c3 bakıyorum da ne alacağım biraz kararsızım. genel öneri 1.4 70 hp olandan al deniliyor. max fiyatım 25-26 ve 100 bin km altında olması, model olarak da 2006-7 olması sanırım uygundur. sizden ricam tavsiyeleriniz nedir?

citroen ile alakalı bir ön yargı var sanırım piyasada;
    1. olarak aracın ikinci el piyasası çok yavaş diye bir mevzu var.
    2. olarak ses problemi. yoldan çok ses alıyor
    3. vites problemleri hepsinde çıkıyor
    4. olarak da yedek parça kalitesi ve fiyatı arasındaki ters orantı.

bu kriterlerde 25-26 binliraya 1.4 sx veya furio modellerini 100 bin km altında tavsiye eder misiniz?
    bir de aracın motorunun yağ yakması en büyük korkum. çok agresif olmayan kullanımlarda da 120 130 bin civarında yağ yakma oluyor mu diye merak ediyorum. durduk yere sekmanla şunla bunla uğraşıp masraf yapmak da istemem haliyle. o yüzden motor ömrü konusunda bilgisi olan birileri varsa ve yardımcı olursa sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba bende c3 2004 model var fakat vites topuzu deforme oldu yeni vites topuzu aldım fakat takmakta sıkıntı yasıyorum eski kopuzu cıkardığımda içindekini cıkaramıyorum nasıl cıkarabilirim

• Selamlar. Beyler 160000 kmde 2004 benzinli sx buldum.25 istiyor sahibi.2 3 parca local boya var. Yarin bakmaya gidiyorum.Ikinci Eli cokmu zayif.Fiyat nasil sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba. Yardimci olursaniz sevinirim.

Kardesim 2007 xfurio 1.4hdi arac almisdi. Araba su an 99bin km de. Bu arac icin agir bakim kac km de yaa kac yilda yapilmasi gerekiyor. Fiyat yaklasik ne kadar tutuyor, bakkmda ozellikle dikkat etmemiz yada degistirmemiz gerekenler var mi. Tesekkur ederim

• Merhaba arkadaşlar, araç almayı düşünüyorum. Bir tane 2005 model c3 1,4sx var otomatik 100 binde. Alıp almamakta kararsızım. 4-5 sene kullanmayı düşünüyorum. Kullanımda ya da ileride satma konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım? Ne tavsiye edersiniz? 35 bin TL bütçem var. Şimdiden teşekkürler ederim.

• Merhaba arkadaşlar C3 1.6 XTR modeli hakkında bilgisi olan var mı? Piyasada pek yok sanırım. Otomatik vitesi nasıldır?

• selam arkadaşlar

2004 model citroen c3 1.4 hdi sx

ilk çalıştırmada hararet göstergesinin en üst kırmızı lambası yanıp sönüyor birazdan sönüyor

anlamı nedir

• delioldumamk D kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Bende de 2006 C3 var, 1.4 HDI motor. Vakvak dediğiniz hortum gurubu bende de değişti ve egr ve akışmetre uzerinden motor arıza veriyordu. Pendik sanayi de bir ustaya götürdüm Peugeot ve Citroen ci. Hata verdiğinde 3.000 deviri geçmiyordu. Wurt ün Egr valf temizleme spreyini alıp aracın manifolt hortumundan içeri püskürterek dip gaz ile uyguladım. Usta kesinlikle işe yaramayacağını söylemesine ragmen 6 aydır hiç bir şekilde ne tekleme, ne 3.000 deviri geçmeme veya motor arıza lambası yanmıyor araç.

Belki sorununuzun aynısı değil ancak bahsettiğiniz sorunlar (3.000 devirden sonra tekleme gibi) bana Egr veya akışmetre üzerinden bir problem gibi geldi. Spreyi kullandıktan sonra PC üzerinden tüm hataları sildirip bir süre kullanın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rjager kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam 25-27 arası arabanın ekspertiz raporuna ve temizmi değilmi ona göre..
  • Arkadaşlar 2005 1.6 hdilerde direksiyon kutusu sorun7 varmi?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.