Şimdi Ara

CITROEN C2 İLE İLGİLİ HERŞEY BURADA !!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
10
Favori
133.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyi akşamlar şöyle bir araç buldum:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-temiz-citroen-c2-778228991/detay/ görüşleriniz nedir?Araç tavan hariç boyalı.
  • Merhaba bende 2004 model c2 1.4 hdi alarak araniza katılacağım inşallah :) ama merak ettiğim ve araştırmalarım sonucu bir yere varamadığım için sorma gereği duydum. Yükseklik ayarlı koltuk araç bilgilerin de geçmiyor ve benim için önemli konu ile ilgili bilgi alabilir miyim acaba :) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdelix -- 26 Ocak 2020; 1:47:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventn68

2006 hdi tonic aldım fabrika çıkışı gibi yaptım aracı ama bir sorun var.şoför koltuğu sabit durmuyor 1-2 cm ileri geri sallanıyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan yada neden kaynaklandığını bilen var mı?

Son olarak iç güneşlik sıkıntısı. Çin den mi getirteceğiz? :)
    Merhaba benim sorum şu sekikde olacak

c2 lerin hepsinde yükseklik ayarlı sürücü koltuğu mevcut mu acaba bütün yıl ve

serilerde ? Olmayan seri var mi ? Araştırmalarım da güzel şeyler okudum fakat

koltuk hakkinda bilgi vermemişler

Saygılarımla.
  • xdelix X kullanıcısına yanıt
    4 hava yastığı olan modellerde sürücü koltuğu yükseklik ayarı var.
    2 hava yastığı olan modellerde yok.
  • Güzel bir c2 buldum lpgli dolu dolu bir araç.Öğrenciyim parça konusunda satış konusunda sıkıntı yaşar mıyım?
    İnternetten yorumlara okudum araç konusunda kötü yorum yapan görmedim ama kimse yoğurdum ekşi demiyor.
    Eğer varsa tecrübeli abilerimden yorum yapmalarını isterim.Aracı aldıktan sonra babamla papaz olmak istemiyorum, kendisi istemiyor ama karar benim.

Bilgi sahibi forumdaşlar yorumlarını esirgemesin.Saygılar.
  • Arkadaşlar şuan c2nin en tutulan modeli hangisi pek fazla yok sanırım tr de

• Merhabalar, 2004 benzinli c2 kullanıcısıyım. Bu araçların şanzıman yağı ve hidrolik(direksiyon,fren) kontrolleri nereden yapılıyor.Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? 

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F43B8C5E5 -- 23 Şubat 2021; 20:35:15 >
  • Selam herkese, forumdakiler ölü herhalde.

200-220.000km civarı

50-55.000TL bütçeyle temiz 1.4 HDI C2 SX arıyorum. Aldıktan sonra da EGR ve kat iptali yapacağım. Stage 1 yazılım belki, yazılım attıran ya da egr ve kat iptali yaptıktan sonra yazılıma gerek kalmadı diyen oldu mu? Bu bütçeyle temiz C2 bulma ihtimalim var mı?

• C2’nin VTS versiyonunda turbo yok, değil mi? Bu aracın yakıt tüketimi, sürüşü, lpg uyumu SX versiyonuna kıyasla nasıldır?

• Cem095 kullanıcısına yanıt

Merhabalar Mesajınızı Bende Yeni Gördüm :) C2 Almadım Onun yerine Mitsubishi Carisma Aldım 6 sene Güelcene binddim şuan 4 kişiyiz tesla model bir aracım var Memnunum Siz Ne Yaptınız Bu arada?

• CAKABOM kullanıcısına yanıt

Valla uzun zaman olmuş ben o zamanlar 2 adet farklı C2 aldım kullandım sattım sonra C4 Vts aldım sonra Ds3'e geçtim 208 Gti aldım şuan yine Ds3 var 1.6 Thp memnunum ben :)

• the voyager kullanıcısına yanıt

Merhaba WP grubu hala duruyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.